Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak usunąć iCloud?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sebosz

Sebosz
  • 4 178 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 10 września 2011 - 09:55

Witam :D Mam problem z iCloud :D Mianowicie zainstalowałem którąś z pierwszych bet i teraz chciałem zainstalować czwartą, ale nie mogłem bo muszę usunąć tę starszą. Przy próbie usunięcia tej starszej pojawia się błąd, że najpierw muszę się wylogować w panelu iCloud :P. Nawet nie było próby wylogowania się w panelu iCloud, bo gdy włączam iCloud wszystko jest wyszarzone. Więc hciałem usunąć wpisy z rejestru dot. iCloud(no coment please, wiem, to była głupota :D) ale to też nic nie dało. Dalej chce żebym najpierw się wylogował(?!) Wie ktoś może jaki plik odpowiada za to że deinstalator twierdzi, że muszę się najpierw wylogować? Albo czy jest jakiś inny sposób na usunięcie? Bo zdaje się że nie będę mógł w ogóle zainstalować iCloud nawet jak wyjdzie pełna wersja jeśli nie usunę tej. Pozdrawiam

#2 528eae9968

528eae9968
  • 7 222 postów
  • Płeć:

Napisano 10 września 2011 - 10:03

Nie jestem deweloperem ale pousuwaj wszystko co masz od Apple łącznie z wpisami w rejestrze robiąc kopie biblioteki iTunes i dopiero potem po restarcie przeinstaluj wszystko.

#3 clr

clr
  • 1 326 postów

Napisano 10 września 2011 - 10:11

chyba musisz wprowadzic w DFU potem zainstalowac, gdzies bylo na forum o tym.

#4 Sebosz

Sebosz
  • 4 178 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 10 września 2011 - 14:06

E... Komputer w DFU? W sensie, że w tryb awaryjny? :D Chyba zrobię tak, jak mi radzi rybak-17 A co z kopiami zapasowymi z iPhone i aplikacjami? To będzie w kopii biblioteki? I don't think so...

#5 Sebosz

Sebosz
  • 4 178 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 11 września 2011 - 15:01

Problem rozwiązany :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych