Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Płatności w iTunes Store — karty debetowe/kredytowe/Pre-Paid


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2172 odpowiedzi w tym temacie

#51 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 22 grudnia 2008 - 15:36

Otrzymałem odpowiedź od BPH -

Szanowny Panie,

W odpowiedzi na zapytanie informuję, iż nie ma możliwości zwiększenia limitu na karcie Visa Electron.

Z poważaniem,

Wioletta XXX


No to kaszana :|

#52 tasman

tasman
  • 77 postów
  • SkądKraków

Napisano 22 grudnia 2008 - 16:00

Limit mam taki jaki był "fabrycznie" czyli 10 000 zł, naładowałem ją do 40 zł i poszło. Zablokowane mam teraz 8,04 zł


Masz kartę debetową znaczy mam rozumieć? Vise Electron ? Bo jak tak to ja mam identycznie, limity też ustawione a na koncie dużo więcej niż 40 zł i nic ...

Rozumiem, że działają eKarty mBankowe, niech ktoś powie czy odpalił karte Visa Elektron powiązaną z kontem eKonto.
Limit ustawiony, karta aktywowana i ciągle komunikat "Your payment method was declined. Please enter valid paiment method information."



Też mam taki komunikat o czym pisałem wcześniej, co znaczy mniej więcej." Twoja metoda płatności została odrzucona. Proszę wprowadź poprawną metodę płatności"

Po prostu nie ma gdzie zaznaczyć że płacimy kartą Visa Electron ...

edit.

dobra już chyba wszystko wiem xD wystarczy czytać ze zrozumieniem, a nie tak jak ja, na szybko xD potrzebuję ekartę do konta a nie tą kartę co mam teraz xD

Edit2

Teraz już wszystko sie klaruje, złożyłem wniosek o eKarte, taka przyjemność kosztuje 25 zł. Jak mi przyjdzie to będę mógł już kupować w appstore :) problem rozwiązany :] ja cały czas wpisywalem numer debetowki Visa Electron i jak glupi wkurzalem sie ze nie działa.

#53 degas

degas
  • 32 postów
  • SkądKraków

Napisano 22 grudnia 2008 - 21:13

Ja też i również zamówiłem sobie eKarte, ciekawe czy po świętach będzie... Szkoda, że Visa Elektron nie działa :/

#54 goodboy25

goodboy25
  • 4 354 postów
  • SkądWaWa

Napisano 25 grudnia 2008 - 12:17

Czy może ktoś napisać jakie są ceny w polskim iTunes store? Ile kosztuje jeden utwor muzyczny, ile film, ile gra. I czy wszystko jest tak samo dostępne jak w itunes us store?

#55 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 25 grudnia 2008 - 13:51

Czy może ktoś napisać jakie są ceny w polskim iTunes store?
Ile kosztuje jeden utwor muzyczny, ile film, ile gra. I czy wszystko jest tak samo dostępne jak w itunes us store?


Muzyki to w Polskim nie znajdziesz...

BTW: Czy w Multibanku działa jakaś karta iTunes Store PL?

#56 123456

123456
  • 0 postów

Napisano 25 grudnia 2008 - 14:12

To ma byc karta kredytowa czy taka platnicza (do bankomatu) bo nie kumam narazie

#57 Michalek

Michalek
  • 1 031 postów
  • SkądWołomin/ Chełm

Napisano 30 grudnia 2008 - 01:00

A próbował ktoś płacić w App Store kartą upominkową z BZ WBK? Działa?

#58 tasman

tasman
  • 77 postów
  • SkądKraków

Napisano 02 stycznia 2009 - 14:27

Przyszła karta z mBanku ( eKarta ) i teraz już się zabieram za kupowanie aplikacji :) wszystko działa :)

Rozumiem, że działają eKarty mBankowe, niech ktoś powie czy odpalił karte Visa Elektron powiązaną z kontem eKonto.
Limit ustawiony, karta aktywowana i ciągle komunikat "Your payment method was declined. Please enter valid paiment method information."


Musisz sobie zamówić eKartę.

#59 pilot-84

pilot-84
  • 9 postów
  • SkądŁódź

Napisano 05 stycznia 2009 - 00:28

Delfinek w mBanku działa! Witam wszystkich! Płatności można wykonywać zwykłą kartą Visa Electron, która wydawana jest do rachunku eKonto i izzyKonto w mBanku. Wystarczy ustanowić kwotowe limity płatności elektronicznych w serwisie transakcyjnym i zadzwonić na mLinię aby ustanowić limity ilościowe. Po tym można korzystać z appstore ze zwykłej karty, która jest za darmo w mBanku :) Pozdrawiam

#60 oriel

oriel
  • 48 postów
  • SkądKraków

Napisano 06 stycznia 2009 - 17:47

Ja zadzwoniłem do ING, gdzie mam kartę kredytową (płaską) i debetową. Kartą kredytową płaską w iTunes nie można płacić, ani debetową VE z Ing. Dlaczego? Pan na infolinii powiedział mi, żebym zmienił kredytową na wypukłą czyli zwiększył limit z 500 do 2000zł bo taka jest oferta banku. A debetowa nie ma funkcji transakcji przez neta. I dupa zbita ;/ Na moje pytania dlaczego mając kredyt 500zł nie mogę korzystać z wypukłej, konsultant zastosował metodę zdartej płyty. Paranoja. Pozostało mi płacić na iTunes kredytówką wypukłą. Już mogliby chociaż PayPal wdrożyć :D

#61 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 06 stycznia 2009 - 19:51

Ja zadzwoniłem do ING, gdzie mam kartę kredytową (płaską) i debetową. Kartą kredytową płaską w iTunes nie można płacić, ani debetową VE z Ing. Dlaczego? Pan na infolinii powiedział mi, żebym zmienił kredytową na wypukłą czyli zwiększył limit z 500 do 2000zł bo taka jest oferta banku. A debetowa nie ma funkcji transakcji przez neta. I dupa zbita ;/ Na moje pytania dlaczego mając kredyt 500zł nie mogę korzystać z wypukłej, konsultant zastosował metodę zdartej płyty. Paranoja.

Pozostało mi płacić na iTunes kredytówką wypukłą. Już mogliby chociaż PayPal wdrożyć :D


Dokładnie tak samo miałem w banku BPH. Paranoja :/

#62 oriel

oriel
  • 48 postów
  • SkądKraków

Napisano 06 stycznia 2009 - 20:43

A propos płacenia kartą kredytową... Dzwoniłem jeszcze raz do działu obsługi kart kredytowych, żeby ktoś mi wytłumaczył, dlaczego iTunes mimo, że sprzedał aplikację, to nie pobrał kasy mimo komunikatu, że została pobrana. Musiałem zapłacić inną kartą kredytową. Okazuje się, że ING nie wiem jak inne banki, blokuje środki na 8 dni. iTunes w tym czasie nie zdążył rozliczyć transakcji, i ją anulował, pozostawiając ujemne saldo. Spróbuję raz jeszcze, zobaczymy czy to przejdzie. Jeżeli się uda wniosek będzie następujący: karta kredytowa czy wypukła czy płaska rozliczana jest tak samo i tak samo traktowana.

#63 tasman

tasman
  • 77 postów
  • SkądKraków

Napisano 07 stycznia 2009 - 01:23

Witam wszystkich!

Płatności można wykonywać zwykłą kartą Visa Electron, która wydawana jest do rachunku eKonto i izzyKonto w mBanku. Wystarczy ustanowić kwotowe limity płatności elektronicznych w serwisie transakcyjnym i zadzwonić na mLinię aby ustanowić limity ilościowe. Po tym można korzystać z appstore ze zwykłej karty, która jest za darmo w mBanku :)

Pozdrawiam


Tak ? A wykonywałeś płatności Visą Electron ? Bo śmiem w to wątpić, nawet nie masz tam jak zaznaczyć, bo nie ma !!!! Jest tylko VISA !!! I można płacić, ale eKartą z mBanku.

#64 bobix

bobix
  • 493 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 stycznia 2009 - 09:46

Ja płatności dokonałem zwykła VISA (debetówką nie kredytówką) z Multibanku. Oczywiście wcześniej musiałem tą funkcje aktywować na bankolinii.

#65 petryczk

petryczk
  • 85 postów

Napisano 07 stycznia 2009 - 13:01

co z tego jak to wciaz tylko AppStore a nie iTunes...dupa

#66 maczar

maczar
  • 61 postów
  • Skądprivate>var>root>iKraków

Napisano 08 stycznia 2009 - 16:25

Ja mam vise electron mbank debetowa i nie działa... Jest jakiś powód? Może ten serwis nie akceptuje kart z pinem?

#67 Olivia

Olivia
  • 716 postów
  • SkądKraków

Napisano 10 stycznia 2009 - 12:22

Dobra pytanie osoby całkiem zielonej jeśli chodzi o bankowość:(nie śmiać się :) )
-w jakim banku i jaką kartę się najlepiej opłaca?
-chodzi mi o kartę która mogłabym zapłacić tylko mając dostępne środki na koncie

#68 iThomas

iThomas
  • 172 postów

Napisano 17 stycznia 2009 - 16:36

Platnosc za aplikacje z iTunes przez SMS Czy istnieje mozliwosc placenia z aplikacje i gry z polskiego App Store poprzez wyslanie SMS (siec Orange)?

#69 damkraw

damkraw
  • 63 postów

Napisano 17 stycznia 2009 - 16:43

Nie

#70 _krzysiek

_krzysiek
  • 1 971 postów
  • SkądŁódź

Napisano 17 stycznia 2009 - 17:02

gratuluje kultury jaw163... widać że jesteś idiotą

iThomas, jeżeli nie masz kredytówki, słowo kluczowe: Gift Card

#71 bajej

bajej
  • 360 postów

Napisano 17 stycznia 2009 - 17:55

juz nie musi byc kredytowa, inne tez juz dzialaja :)

#72 wotd

wotd
  • 115 postów

Napisano 27 stycznia 2009 - 19:06

Tak ? A wykonywałeś płatności Visą Electron ? Bo śmiem w to wątpić, nawet nie masz tam jak zaznaczyć, bo nie ma !!!! Jest tylko VISA !!! I można płacić, ale eKartą z mBanku.

A dlaczego nie obciążyło mi mbankowej ekarty? :)

#73 iThomas

iThomas
  • 172 postów

Napisano 29 stycznia 2009 - 19:36

juz nie musi byc kredytowa, inne tez juz dzialaja :)


Posiadam tylko Maestro, ale przy probie utworzenia konta w iTunes nie ma do wyboru takiej (VISA, MasterCard...) Prosze o wskazowke... I prosze napisac jak mozna kupic cos z App Store dzieki gift card

#74 Levy

Levy
  • 658 postów
  • SkądPuławy

Napisano 29 stycznia 2009 - 20:17

Kupujeszn Gift Card na Allegro, w iTunes wchodzisz do sklepu, klikasz Reedem, wpisujesz kod i kupujesz aplikacje. Dodam, ze w ten sposób zakladasz sobie konto w amerykanskim sklepie, dzięki czemu masz dostępne więcej aplikacji oraz możesz kupować muzykę, filmy etc.

#75 ferrari

ferrari
  • 818 postów

Napisano 29 stycznia 2009 - 20:42

juz nie musi byc kredytowa, inne tez juz dzialaja :)


Płatnicze działają ?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych