Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Liga systemow operacyjnych - głosowanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#26 HoaX

HoaX
  • 182 postów
  • SkądKobiór

Napisano 16 czerwca 2007 - 09:55

Mandriva Linux na szczycie... nawet nie znam.


Taka fedoropodobna dystrybucja oparta o klikane kreatorki rodem z Windowsa. Wśród linuksiarzy zwana klikadłem. Często się sypie. Nikt tego nie poleca, ale masę ludzi używa.

#27 Scypin

Scypin
  • 299 postów

Napisano 16 czerwca 2007 - 14:07

"Taka fedoropodobna dystrybucja oparta o klikane kreatorki rodem z Windowsa. Wśród linuksiarzy zwana klikadłem. Często się sypie. Nikt tego nie poleca, ale masę ludzi używa." no i to jak sie sypie, jesli masz farta to ci nie bedzie sie sypać a jesli nie to tak jak ja bedziesz musial 5 razy w ciagu 2 tygodni od nowa instalowac sys. a co do podobienstwa do windy to faktycznie duze, bo poza aplikacjami przez dluzszy czas zastanawialem sie jakie sa roznice miedzy winda i mandiva ('poza systemem plikow')

#28 doorshlaq

doorshlaq
  • 847 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 czerwca 2007 - 19:53

Trzeba kliknąć na każdy z systemów, dla Mac OS X dajemy ocenę 5 a dla reszty same zera...


Tak zrobiłem:lol:

Mówiąc na poważnie to tak niskie oceny OS X'a wynikają z niewiedzy i tylko z niewiedzy naszych rodaków. Gdyby tak dać każdemu z Linuksiarzy i Windowców iMaca na tydzień to zmieniła by się w mig ich orientacja operacyjna.

#29 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 18 czerwca 2007 - 20:52

IMO to Linuksiarze mimo wszystko zdają sobie sprawę z dogodności OS X'a i często gęsto jest on przystankiem pomiędzy Windą a OS X'em jeżeli ktoś ma szansę (w sensie jest w stanie podołać finansowo) Maca zdobyć.

#30 karolek

karolek
  • 171 postów
  • SkądWrocław

Napisano 12 listopada 2007 - 18:01

Głos oddany:)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych