Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Myapple [propozycja] zlotu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
240 odpowiedzi w tym temacie

#201 miko11

miko11
  • 586 postów
  • SkądLos Angeles , Katowice

Napisano 11 października 2011 - 22:07

Panowie, a nie prościej dodać wydarzenie na facebooku? Kto będzie chciał to się zapisze, a dodatkowo można zrobić ankietę i w sposób demokratyczny wybrać miasto.


Możemy zrobić na fb wydarzenie ale , potrzebujemy dokładnych danych gdzie kiedy , opublikuje się to na fanpejdżu myapple .

#202 pbor2

pbor2
  • 49 postów

Napisano 11 października 2011 - 23:20

Wg. mnie najlepszą opcją jest ankieta. Ja jestem skłonny pojawić się w: Krakowie, Katowicach, Rzeszowie. Jest to max dystans jaki mogę pokonać by nie zakłóciło to moich obowiązków. Można też pokusić się o zrobienie zlotu w 2ch częściach w 2ch największych miastach tj. Warszawie i Krakowie. Pzdr.

#203 Komel

Komel
  • 1 410 postów
  • SkądTarnów

Napisano 12 października 2011 - 07:24

Głównym problemem jest tutaj reklama. O planowanym zlocie dowiedziałem się przez przypadek, przeglądając z nudów ten dział. Proponuję rozreklamować event na stronie głównej myapple i na fb.


To pisz do Administratorów. Może będą tym zainteresowani ?

#204 ar3kb

ar3kb
  • 4 635 postów
  • SkądSchlesierland - Königshütte/Laurahütte

Napisano 12 października 2011 - 07:39

Komel WYRAZNIE NAPISAŁEM, ZE ADMINISTRACJA BEDZIE ZAINTERESOWANA PO USTALENIU ILOSCI CHETNYCH ORAZ FORMY ZLOTU.
Nie widzę Panowie problemu, by każdy z Was we własnym zakresie poprzez FB czy NK informował o rozpoczętych działaniach zmierzających do realizacji 1 zlotu.

pbor2 wyraźnie napisane jest-takie informacje przesyłasz na email podany juz w tym temacie / dla przypomnienia nasz_zlot@wp.pl /
Wpierw ustalimy wstępną ilość chetnych, nastepnie podamy miejsce spotkania na podstawie informacji uzyskanych od Was.
Będzie byc moze wraz ze wsparcie Naszych Moderatorów pełna informacja : co , gdzie i jak oraz za ile.
Będą oficjalne zapisy, wpłaty na podane konto itp. Na ta chwile duuuzo pisania, mało realizacji.
Pamietajmy, ze MyApple to nie garstka chłoptasi, tylko FIRMA, ma pewne warunki które MUSMY SPEŁNIC MY, BY BYC POWAZNIE POTRAKTOWANI.
JAK NA RAZIE TAK NIE JEST.

Nie piszcie juz do moderatorów, bo o wszystkim są świetnie poinformowani, maja dostęp do poczty na ktorą miały wpływać Wasze zgłoszenia, monitorują całość. Wiec nie zarzucajcie ich wiadomosciami, bo nie o to chodzi.
Wpierw pokazcie, ze bedzie rzesza zainteresowanych zlotem, to zacheci Moderacje i MyApple do pierwszych kroków.
Musi to odbyc sie na zasadach wczesniej okreslonych i opisanych w jednym z postów przez moja osobe.
Nikt Was nie wyręczy w napisaniu maila na podany adres.

Jesli beda z Waszej stron y poprzez portale spolecznosciowe szły w swiat takie informacje - tylko in plus dla sprawy, ale nadal nie zmini to nic, jesli nie bedzie zgloszen. Zostały postawione pewne warunki - zrealizujmy je, potem oczekujmy działan od innych.
Pozdrawiam.

#205 ar3kb

ar3kb
  • 4 635 postów
  • SkądSchlesierland - Königshütte/Laurahütte

Napisano 28 października 2011 - 10:39

Panowie by było jasne...do dnia dzisiejszego zgłosiły sie 2 osoby, TAK SŁOWNIE: DWIE!
Z przykrością muszę napisać, że najwieksi krzykacze, którzy w swoich postach potrafili jedynie pytac co dostaną, jakie będą konkursy, prezenty, pamiątki i inne "za darmo" rozdawane koszulki, myszki, iPad'y, iPhone'y, iMac'i NIE ZECHCIELI NAWET ZGŁOSIĆ SWOJEJ OSOBY DO SPOTKANIA.
Do tej pory było dużo krzyku, pisania o wszystkim , a tak naprawdę jedynie o tym, ile rozda rzeczy MyApple, a może nawet samo Apple, bo grupa ludzi ma zamiar spotkać się.
Czasy rozdawania wszystkiego za free skonczyły się, dla tych co spotkanie widzieli jedynie w kategoriach "sępowych" mam przykrą informację, MyApple jako firma oraz Moderatorzy widząc Wasze zaangażowanie NIE MYLILI SIE CO DO TEGO, że nie warto nawet na moment brać poważnie Waszych postów na temat JEDNEGO, WIELKIEGO ZLOTU.
Na dziś chciałbym podziekować tym 2 osobom, dla których fakt spotkania ma znaczenie większe i widzą je w szerszym kontekście / pomimo np. posiadania rodziny i co za tym idzie obowiązków dzielonych pomiędzy pracę i dom /, potrafiły zgłosić się nie oczekując żadnych gadgetów za free, tylko z powodu tego, ze ruszyli swoje 4 litery.
By oczekiwać poważnego traktowania, należy samemu poważnie traktować innych. Temat 1 zlotu przez moja skromną osobę zostaje zostawiony sam sobie. Gratuluje tym krzykaczom, że potrafia robic wokół siebie wielkie halo, jednak jest to wszystko bezproduktywne.

Dla osoby, ktora chciałaby otrzymac dostęp na przyszłość do poczty nasz_zlot@wp.pl / może ktoś będzie miał więcej cierpliwości / proszę o kontakt na PW.

Natomiast jestem otwarty na spotkanie w okolicach Wawy, myśle, że kilka osób, w tym te 2 które miały chęć napisac na maila...znajdą czas i ochote, by sie spotkać w jakieś fajnej knajpce.
Zapewne okres zimowy nie sprzyja / tym bardziej przedswiąteczny/, ale wymyslimy cos w okolicach początka wiosny.
Tym postem jednoczesnie informuję, ze zamykam mozliwosc nawet w przyszłości uczestniczenia w przygotowaniach do jakiejkolwiek większej imprezy. Myśle, że mogą zająć sie tym, którym najbardziej zależało na "prezentach" i "pamiątkach".
Ja zaproponuję w okolicach wiosny spotkanie bez wielkiego "halo" tym, którzy maja "jaja" :) Posiedzimy przy dobrej muzyce w knajpce gdzieś w Wawie, rozmawiając o wszystkim i o niczym...tak będzie najlepiej.
Pozdrawiam.
Arek.

#206 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 28 października 2011 - 11:07

Jestem za ;) nawet w małym gronie w knajpce.

#207 Mikato

Mikato
  • 160 postów

Napisano 28 października 2011 - 12:00

Ja też :)

#208 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 28 października 2011 - 12:03

Ja nie.

#209 N_E_M

N_E_M
  • 1 481 postów
  • SkądOne of Banksy's manors

Napisano 28 października 2011 - 12:07

A małe spotkanie gdzie? WWA? Ostatnio wyłączyłem się trochę z forum - ale o tym pisałem wcześniej

#210 ar3kb

ar3kb
  • 4 635 postów
  • SkądSchlesierland - Königshütte/Laurahütte

Napisano 28 października 2011 - 12:20

Takm mysle o tym, ze Wawa będzie dobrym pomysłem. Sam bede maił do przebycia w zaleznosci gdzie w tym czasie bede w okolicach 130 lub 270 km :) Ale spokojnie jest to do ogarnięcia :) Wstępnie mysle, że po nowym roku, po całym zamieszaniu zwiazanym ze świetami i nowym rokiem

#211 N_E_M

N_E_M
  • 1 481 postów
  • SkądOne of Banksy's manors

Napisano 28 października 2011 - 12:33

Możliwe, że po nowym roku odwiedzę WWA :) Gdyby zgrał się weekendowy termin z jakimś ciekawym koncertem, to bardzo chętnie ;) Czyli z wycieczki rezygnujemy?

#212 naweciarz

naweciarz
  • 190 postów
  • SkądLublin

Napisano 28 października 2011 - 12:40

też jestem za takim spotkaniem, w wawie chyba najlepiej bo ja będę miał 200km z lublina :) to swoją kobietę zostawię niech chodzi po sklepach :D

#213 iTIMI

iTIMI
  • 62 postów
  • SkądWarsaw, PL & Burbank, CA

Napisano 01 listopada 2011 - 13:41

i ja jestem za jakimś zlotem, jestem już w pl. Mogę wpaść z kamerą?. Czekam aż ktoś rzuci konkret.

#214 N_E_M

N_E_M
  • 1 481 postów
  • SkądOne of Banksy's manors

Napisano 01 listopada 2011 - 18:48

Chyba film się nikomu nie urwie, że trzeba będzie to utrwalać ;p

#215 iTIMI

iTIMI
  • 62 postów
  • SkądWarsaw, PL & Burbank, CA

Napisano 01 listopada 2011 - 18:52

Chyba film się nikomu nie urwie, że trzeba będzie to utrwalać ;p


nie chodzi o utrwalanie i przypominanie :)
ale zawsze jakis fajny np 2 minutowy filmik pokazujący nas-myślę że to fajna sprawa :)

#216 N_E_M

N_E_M
  • 1 481 postów
  • SkądOne of Banksy's manors

Napisano 01 listopada 2011 - 18:53

wiadomo ;)

#217 Łukasz Nowacki

Łukasz Nowacki
  • 26 postów
  • SkądKrotoszyn, Poland

Napisano 05 listopada 2011 - 09:35

Wakacje ?

#218 iTIMI

iTIMI
  • 62 postów
  • SkądWarsaw, PL & Burbank, CA

Napisano 05 listopada 2011 - 20:40

ja oprócz małych wypadów na zagramanice :) jestem dostepny w wakacje :)

#219 kamikox

kamikox
  • 346 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 28 kwietnia 2012 - 20:41

W Warszawie to i ja bardzo chętnie :) Akurat mieszkam w Warszawie :)

#220 bartek001b

bartek001b
  • 1 104 postów
  • SkądWłocławek

Napisano 02 maja 2012 - 21:24

Chłopaki , a może 17 czerwca zbierzemy jakąś ekipę i pojedziemy sie integrować http://myapple.pl/sp...-zone-54-a.html
Będę się starał aktualizowac temat jak sie jakies nowe informacje pojawia ;)

#221 mart.plax

mart.plax
  • 178 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 18 maja 2012 - 15:27

Ja zapraszam do Wrocławia! Teraz EURO, dużo się będzie działo. Jakby się zebrało większe grono, to byłoby naprawdę miło. W razie czego, walcie do mnie drzwiami i oknami, a na pewno się pojawię :)

#222 gieza

gieza
  • 709 postów

Napisano 18 maja 2012 - 15:37

W razie czego, walcie do mnie drzwiami i oknami

Daj adres to się zjawią szybciej niż myślisz ;)

#223 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 799 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 24 maja 2012 - 12:30

Zróbcie zlot we Wrocłąwiu w czasie Polconu!

#224 nicky

nicky
  • 169 postów
  • Skąd3miasto

Napisano 24 maja 2012 - 12:49

Serdecznie zapraszam do mnie do trójmiasta :)

#225 Konrad81U

Konrad81U
  • 77 postów
  • SkądKraków

Napisano 24 maja 2012 - 20:33

A może by tak zlocik w Krakowie ???




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych