Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

- - - - -

Spotkanie Majowe Katowice - Gugalander


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Spotkanie Majowe Katowice - Gugalander (0 użytkowników oddało głos)

  1. Tak będę. (7 głosów [38.89%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 38.89%

  2. Chyba będę. (4 głosów [22.22%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 22.22%

  3. Nie planuję przybycia. (4 głosów [22.22%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 22.22%

  4. Tak będę większą ekipą (ekipa = przynajmniej dwoch osobników tej samej lub różnej płci.) (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  5. Nie interesują mnie takie imprezy. (3 głosów [16.67%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 16.67%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Gość_brodek_*

Gość_brodek_*

Napisano 13 maja 2007 - 12:05

OK.... w zwiazku z pytaniami: "Kiedy będzie katowickie spotkanie....??? "

Ustalilem, po pytaniach które kierowałem do kilku znajomych z okolic Katowic, ze spotkanie w Maju odbędzie się 27 maja w niedzielę.

A gdzie?

Katowice - Gugalander (mapka link ponizej)
http://www.gugalande...der/Dojazd.html

Dlaczego NIEDZIELA??

Ano dlatego że piątek i sobota jest:

1. zajęta przez imprezy w klubie
2. trzeba zaplacić za wjazd (nie kazdy jest studentem... :D )
3. jak jestes studentem zaocznym to pewnie masz zajecia juz w piatek..
4. w niedziele prawie kazdy ma wolne - prawie....

Jak macie przenośny sprzęt to zabierać wszelkie PB IB MB MBP jest Wi-Fi (mile widziane archiwalia)

Jesli wszystko sie uda to przewidujemy drobne atrakcje... nic nie napisze... bo to plany...
i jak nie wypali to mnie ktos zje...

Czego można się podziewać?

1. Spotkania z ludźmi..
2. Piwa
3. dobrej zabawy...
4. spędzenia mile czasu

Jesli ktoś ma inne wymagania to proszę napisać, może uda się spałnić.
Jeśli macie pomysły to proszę pisać spotkanie potrwa tak dlugo jak bedzie to konieczne ;)zależnie od nas i was...

Zapraszamy wszystkich nie tylko z naszego regionu Bielko-Katowicko-Sosnowiecko-Częstochowskiego.

Jak ktos z waszych znajomych nie ma Mac'a a podoba mu się wasza maszyna to również zapraszamy to zapraszamy. A jeśli ktoś z waszych znajomych ma Maca a nie przeglada tego forum a ma chęć iść posiedziec na piwie lub przy szklance mineralnej i pogadać to zapraszamy....

Mam nadzieję że będzie też profesjonalna oprawa fotograficzna (Gembor liczymy na przybycie) a jeśli nie profesjonalna to bedzie amatorska... :)

Jeśli ktos jest niemal pewny że będzie proszę o e-mail brodek(at)integradesign.org

chciałbym zrobic (zdradzamczęść tajemnicy) jakis identyfikator (jeśli obowiązki zawodowe pozwolą mi znalźć trochę czasu to coś tam przygotujemy) Jeśli ktoś jest chętny pomóć to oczywiście chętnie ją przymiemy. Jeśli masz jakiś pomysł pisz. Dzwoń ect.



To chyba tyle... :)

#2 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 13 maja 2007 - 12:27

na 99 % bede :D p.s. mam nadzieje ze nie wyjdzie tak jak jakis czas temu ze na spotkanie pisały sie tylko 3 osoby

#3 misioslaw

misioslaw
  • 1 595 postów
  • SkądTychy

Napisano 13 maja 2007 - 12:30

Ci z Bytomia niech pamiętają żeby paszporty zabrać ;-)

#4 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 13 maja 2007 - 12:31

No, ja tak na 90% ;) Mam nadzieję że tym razem nic mi nie wypadnie :]

#5 Prolax

Prolax
  • 112 postów
  • SkądChorzów

Napisano 13 maja 2007 - 12:46

Ja jak zwykle bede i wezne moja lemonke ;) Ps. Brodek napisz mi w czym moge pomoc ;)

#6 Gość_brodek_*

Gość_brodek_*

Napisano 13 maja 2007 - 13:01

generalnie jest pomysl aby ktos zaproponowal pomysl zrobienia wlepki ze znakiem Silesian MacUserGroup (tak jak mamy Jablka naklejane na auta) Format wektorowka INdesign lub Corel wyciecie i material juz mam. Kolor jeden (czyli tylko kontury) Poziom skomplikowania dowolny (mam swietny ploter tnący) Kazdy moze sie zaprezentowac ze swoim pomyslem.. przy duzje ilosci bedzie kolejna ankieta

#7 maniacco

maniacco
  • 382 postów
  • SkądPiekary Śląskie

Napisano 13 maja 2007 - 14:20

ok. ja jeszcze proponuje tradycyjnie żeby jakąś czarną mszę przed spotkaniem odprawić ;) aha... nei cieszcie sie... nawet jeśli sie nie zgodzicie na czarną mszę to i tak będę ... btw: mamuśki będą ??? :D:D:D chyba wszyscy wiemy o co chodzi ??:D

#8 Prolax

Prolax
  • 112 postów
  • SkądChorzów

Napisano 13 maja 2007 - 14:33

HAHAHAHAH BARDZO SMIESZNE. Chyba tobie by sie najbardziej przydala. Ps. To nie byla moja mama ;)

#9 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 13 maja 2007 - 14:58

ok. ja jeszcze proponuje tradycyjnie żeby jakąś czarną mszę przed spotkaniem odprawić ;)
aha... nei cieszcie sie... nawet jeśli sie nie zgodzicie na czarną mszę to i tak będę ...


Ty już któryś raz z tą czarną mszą wyskakujesz, ja się boję że faktycznie chcesz ją odprawić ;)

#10 Prolax

Prolax
  • 112 postów
  • SkądChorzów

Napisano 13 maja 2007 - 15:10

Jezeli ta CZARNA MSZA ma tak wygladac to musze sie zastanowic nad przybyciem ;)

http://www.midgard.u...net.pl/msza.htm

#11 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 13 maja 2007 - 20:33

@maniac jak ja sie ciesze ze od zywych wróciłes :D widzimy sie 26 maja :D

#12 Gość_brodek_*

Gość_brodek_*

Napisano 13 maja 2007 - 20:42

27 maja....

#13 maniacco

maniacco
  • 382 postów
  • SkądPiekary Śląskie

Napisano 13 maja 2007 - 20:45

wiesz... powiem ci szczerze maslaqu ze to pierwsza impreza moja od dlugiego czasu wiec mam plan sie troche upic... wiec niewiem czy cos bede widzial ;) ludzie... co tam czarna msza.... na szybko cyrografki podpiszecie i po sprawie ;) a co do mojej mamuski... to NIE - nie bedzie jej... teraz tradycyjnie czesc w ktorej powinienem byc niemiły dla naszej młodzieży - tak więc do rzeczy 1. NIE ZACZNIEMY SPOTKANIA O !$:00 po to zebyscie mogli o 19 byc w domu 2. NIE PRZYNOSCIE ZADNYCH LAPTOPOW IBM 3. HAHAHA - NIE BEDZIECIE PIC PIWA 4. JAK PRZYJDZIECIE Z MATKAMI TO ZACZNE OPOWIADAC ZE OSTATNIO BŁAGALIŚCIE MNEI ŻEBYM WAM KUPIŁ JEDNO PIWO NA DWÓCH - BO WAM BARMANKA NIE SPRZEDAŁA !!!
  • 51m0n lubi to

#14 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 13 maja 2007 - 21:07

3. HAHAHA - NIE BEDZIECIE PIC PIWA
4. JAK PRZYJDZIECIE Z MATKAMI TO ZACZNE OPOWIADAC ZE OSTATNIO BŁAGALIŚCIE MNEI ŻEBYM WAM KUPIŁ JEDNO PIWO NA DWÓCH - BO WAM BARMANKA NIE SPRZEDAŁA !!!


ROZWALIŁO MNIE TO :D :D :D Hehe, jakbym był niepełnoletni to bym się bał przyjść ;)

#15 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 13 maja 2007 - 21:26

hehe :D maniac :D ostro, ja dzis nad ranem skonczylem 2 dniowe chlanie urodzinowe ... ;D kacyk jest :D 51m0n piwa sie napijemy ;) :D brodek racja 27 :D

#16 dredziarz

dredziarz
  • 869 postów
  • SkądKatowice, PL

Napisano 13 maja 2007 - 23:07

kurde, nie wiem jak będzie ze mną chętnie bym wpadł. 26 kończę robić imprezę jakąś we Gliwicach, jak się wyrobię z demontażem to wpadnę... ale nie obiecuję...

#17 Gembor

Gembor
  • 161 postów
  • SkądBędzin

Napisano 14 maja 2007 - 07:42

:) gembor sie pisze ale moge byc dopiero po 20 :)

#18 Prolax

Prolax
  • 112 postów
  • SkądChorzów

Napisano 14 maja 2007 - 13:52

Maniacco : 1. Impreza czym pozniej tym lepiej bo bede miec transport. 2. IBM juz dawno na Ukrainie......... 3. Jestem abstynentem ;) 4. TO NIE BYLA MOJA MAMA.....;) Naprawde masz ciezki humor

#19 maniacco

maniacco
  • 382 postów
  • SkądPiekary Śląskie

Napisano 14 maja 2007 - 17:14

Naprawde masz ciezki humor


czemu uważasz że ja żartuję ??:D:D:D:D

#20 Prolax

Prolax
  • 112 postów
  • SkądChorzów

Napisano 14 maja 2007 - 18:16

OJJ zaczalem sie bac.....chyba zamienie mamusie na tatusia... ;)

#21 Gość_brodek_*

Gość_brodek_*

Napisano 14 maja 2007 - 18:52

w kazdym razie bardzo sie ciesze.. ze juz 5 osob... czekamy na wiecej....

#22 skurch

skurch
  • 374 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 14 maja 2007 - 19:41

Ja też może przyjde... jestem świerzo upiczonym posiadaczem iBooka i mam parę pytań do wyjadaczy a zreszta potrzebuje pomocy w kilku sprawach zwiazanych z OSX'em a na zywo to zawsze łatwiej naświetlic problem niż opisać go w poscie ;) pozdrawiam

#23 Gość_brodek_*

Gość_brodek_*

Napisano 15 maja 2007 - 06:18

1 skurch --> jasna sprawa zapraszamy..... 2. kolega ktory zaznaczyl inna odpowiedz 5 w ankiecie prosze sie wytlumaczyc.

#24 maniacco

maniacco
  • 382 postów
  • SkądPiekary Śląskie

Napisano 15 maja 2007 - 13:05

mam fajny pomysł na atrakcję wieczoru !!! wymęczymy troche młodych !!!! sprawdzimy czy kochają swoje maki... będą mieli wybór... kopnąć ich - czy ich zabawki :D:D:D to będzie dobre... !!! broda będzie trzymał młodego maślaq będzie trzymał laptopa młody będzie miał do wyboru w co mam uderzyć :D:D:D twarz czy matryca :D:D:D

#25 Gembor

Gembor
  • 161 postów
  • SkądBędzin

Napisano 15 maja 2007 - 15:00

gorzej bedzie jak mlody pokaze jakiegos matrixa :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych