Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Dziwny bug w Numbers '09 - hiszpański w jednym panelu w Inspektorze


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 alfanick

alfanick
  • 47 postów
  • SkądPoznań

Napisano 27 lipca 2011 - 20:53

Witajcie,
najdziwniejsza rzecz jaką do tej pory widziałem, przytrafiła się mojemu tacie. System Snow Leopard 10.6.7. Otóż, wszystko sobie fajnie działało w Numbers, aż tu nagle (!) karta Wykresy w Inspektorze w Numbersie zrobiła się w języku hiszpańskim/portugalskim - nbes.png - ale tylko ona, w Pages jest ok, w Keynote jest ok, wszystkie inne karty są ok - nbok.png. Na wszystkich innych komputerach jest ok. Błąd jest niezależny od otwartego pliku. Co gorsze, nie tylko zmienił się język karty Wykresy, ale też nie można zmieniać zakresu danych itp...

Prawdopodobna lista wyjaśnień:
- może jakiś błąd na dysku, który uszkodził Nib'a z widokami Inspektora, Narzędzia Dyskowe, "Napraw Dysk" - NIC :D
- była ostatnio aktualizacja do iWork przygotowująca do Liona (numerka nie pamiętam), na wszystkich makach było ok, no ale może coś u niego poszło nie tak, ale przez kilka dni było ok... No to zainstalowałem iWorka z płytki na nowo - NIC :o
- może coś dziwnego się w preferencjach stało, wywaliłem preferencje iWorka z ~/Library/Preferences - NIC :)

Tak więc, jest to co najmniej bez sensu ;) Miał ktoś już taki problem? Google nic nie mówi tym razem... Mógłbym spróbować, zainstałować SL na nowo (it's sooo windows!), ale przecież to nie błąd SL tylko iWorka, po za tym ten komputer jest potrzebny nonstop.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych