Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Najlepsza torba/plecak dla studenta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#26 nitr0

nitr0
  • 850 postów
  • SkądGryfino, Poland

Napisano 16 lipca 2011 - 13:11

A jak częściej plecaki to też sobie kupisz?;> nie patrz na to w ten sposób - noś to, co Ci się bardziej podoba, jest dla Ciebie wygodniejsze. Nie oglądaj się na innych:)


zazwyczaj jak coś jest częściej wybierane to jest praktyczniejsze stąd ciekawość ;)

#27 miqs99

miqs99
  • 88 postów
  • SkądPoznań

Napisano 16 lipca 2011 - 15:10

Miałem torbę, teraz kupiłem plecak z przegrodą na laptop. Zdecydowanie polecam plecak :)

#28 konrado0905

konrado0905
  • 361 postów

Napisano 16 lipca 2011 - 15:13

Podawajcie modele jakie posiadacie i wymieniajcie wady i zalety. Ostatnio w dobrej cenie widziałem plecak SwissGear. Żałuje, że nie kupiłem.

#29 nitr0

nitr0
  • 850 postów
  • SkądGryfino, Poland

Napisano 16 lipca 2011 - 16:35

Miałem torbę, teraz kupiłem plecak z przegrodą na laptop.

Zdecydowanie polecam plecak :)


dzięki za odpowiedź ;) a podzielisz się konkretnym modelem plecaka? :)

#30 Meridius

Meridius
  • 111 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 19 lipca 2011 - 11:20

Torba na Maka

Znalazłem sobie coś takiego na mojego Macbooka. Myślicie, że to dobry wybór?

#31 konrado0905

konrado0905
  • 361 postów

Napisano 19 lipca 2011 - 12:29

Wkładasz ładowarę i torba jest powypychana.

#32 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 19 lipca 2011 - 12:51

MAXCOMP.pl: TOSHIBA PLECAK NTB Starter Kit Backpack 15 - bezpieczne zakupy w sieci. Komputery, AGD, RTV, mata do tańczenia.

mam już ok. 4 lata. nosiłem w nim najpierw della 1735 teraz noszę MBP 17 codziennie i plecak jak nówka. kupiłem ją za 85 złotych kiedyś w sklepie jakimś komputerowym. Nic mi się nie przeciera, plecak się trzyma, nic się nie urywa, nic w środku nei pęka. najwiecej co nosilem to: mbp 17, jakies kartki a4 ze 20, lustrzanka canon 450d, obiektyw kitowy, dysk zewnetrzny 3,5", zasilanie do dysku i do mbp, kabel do iphone i sieciowy kabel lan. no i portfel i indeks. takze naprawde mase rzeczy pomiesci. oczywiscie nalezy pamietac ze przenoszac ciezar o wadze 5-7 kilo na plecach bedzie nam bardziej komfortowo niz w torbie na ramieniu. nie bedzie nam urywalo rąk.

#33 konrado0905

konrado0905
  • 361 postów

Napisano 19 lipca 2011 - 14:04

A ma wydzielone miejsce na komputer? Tzn odgrodzone od reszty kieszeni jakimś miękkim materiałem.

#34 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 19 lipca 2011 - 15:13

oczywiscie. jest to plecak przeznaczony do noszenia laptopa, ma specjalna przegrode wykonana z jakiegos tam materialu grubszego, od dolu plecak jest obity takim materialem ktory nie przepuszcza wody, takze mozna go spokojnie stawiac na wilgodnych powierzchniach. warto poszukac go w innym sklepie bo na pewno mozna taniej go dostac,

#35 koniu

koniu
  • 362 postów
  • SkądSe

Napisano 31 marca 2012 - 21:17

szukam torby mac 15 cal , dosc sporej (może Pan moderator zrozumie , jak nie to napisze po szwedzku :P )

#36 Wozak

Wozak
  • 73 postów

Napisano 01 kwietnia 2012 - 17:00

Ja od dłuższego czasu na uczelnie chodzę z torbą firmy Tucano Apple iSpot Premium Reseller Tucano Work Out torba do MacBook Pro 13.3" - Ice white - 13". MBP 13 mieści sie idealnie a do tego wejdzie jakiś zeszyt książka tak samo jak jakieś kable. Bardzo ją sobie chwale

#37 lordon

lordon
  • 248 postów
  • SkądŁódź, Poland

Napisano 18 sierpnia 2012 - 23:44

Szukam torby która ma dopinane przegródki widziałem taka w internecie ale nie pamietam nazwy są rożne kolory i jest do macbooka pamietam na reklamie jak był macbook iPhone i ten macbook a potem doczepiali kieszenie na przodzie i wkładali ładowarki i iPhone do tych kieszeni

#38 Quuba777

Quuba777
  • 979 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 18 sierpnia 2012 - 23:50

Posiadam od dwóch lat genialną torbę, która bardzo dobrze sprawdza się na uczelnię ; )
Długo szukałem pionowej torby z przegrodą na laptopa, trafić lepiej nie mogłem.
http://www.amazon.co...h/dp/B001N01NMK

//(dopiero teraz zauważyłem, że temat ma rok)

#39 Doomsday

Doomsday
  • 69 postów

Napisano 20 sierpnia 2012 - 19:30

Właśnie obecnie poszukuję torby na MBA i rozważam pomiędzy:
1. Crumpler Friday Nylon
2. Tucano Finatex

O ile Crumpler zbiera dobre opinie to Tucano przyciąga moją uwagę ze względu na prostotę, nie wiem tylko jak z pojemnością. Ktoś ma doświadczenia z tą torbą?

edit:
po zastanowieniu wybrałem Crumplera - jak dotąd firma mnie nie zawiodła i tego się będę trzymał :)

#40 janekk

janekk
  • 33 postów

Napisano 30 sierpnia 2012 - 16:01

Ja od siebie mogę polecić torby Daag. Sam wybieram się w tym roku na studia i zdecydowałem się na torbę z tej firmy. Jest to polska firma i na torbie jest oznaczenie wyprodukowana w Europie. Co jest ważne dosyć zamki w torbie są z YKK więc można mieć praktycznie pewność, że się nie zepsują:). Mój model to Jazzy 13. Cała torba jest zrobiona ze skóry. W środku dosyć dużo miejsca, spokojnie mieści się 13" Air w pokrowcu Tucano second skin plus 2 grube zeszyty A4. Trochę dodatkowych przegródek w których wygodnie można trzymać jakieś akcesoria piśmiennicze, kalkulator naukowy itd. Kupiona w salonie Wittchena.

#41 analizator

analizator
  • 36 postów

Napisano 26 czerwca 2013 - 13:36

Witam, Poszukuję torby dla MBP 15.4" do kwoty 150zł, zna ktoś jakąś wartą uwagi torbę w tym przedziale cenowym? Zastanawiałem się, też nad kupnem pokrowca od tucano + dodatkowo jakąś torbę do 30zł.. ale nie wiem czy to dobry pomysł.

#42 Paf

Paf
  • 8 094 postów

Napisano 18 lipca 2013 - 15:04

Witam,

Poszukuję torby dla MBP 15.4" do kwoty 150zł, zna ktoś jakąś wartą uwagi torbę w tym przedziale cenowym?

Zastanawiałem się, też nad kupnem pokrowca od tucano + dodatkowo jakąś torbę do 30zł.. ale nie wiem czy to dobry pomysł.


Torba na laptopa JanSport FIRST CLASS 15 JTVX47TS (3337328376) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Polecam mam taką tylko że na 13 i jestem mega zadowolony.

#43 rotkif

rotkif
  • 154 postów

Napisano 12 października 2013 - 12:50

Witam, poszukuję plecaka na 15" rMBP, w rozsądnych granicach cenowych, tak do 300 PLN. Ktoś poleca jakiś konkretny model albo firmę godną uwagi?

#44 Quuba777

Quuba777
  • 979 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 12 października 2013 - 18:04

Firma godna uwagi: Crumpler, INCASE, be.ez
W cortlandzie:
Akcesoria :: Pokrowce, plecaki, torby :: Incase Nylon Compact Backpack plecak na MacBooka Pro 15″ (czarny) - Apple Cortland Authorised Reseller Premium Reseller iPad iPod iPhone MacBook iMac
A to plecak do którego się przymierzałem (do 13") ale niestety nieosiągalny w polsce:
http://www.amazon.co...n/dp/B009NS5RCQ

#45 sancruz3

sancruz3
  • 2 436 postów

Napisano 12 października 2013 - 19:55

Witam,
poszukuję plecaka na 15" rMBP, w rozsądnych granicach cenowych, tak do 300 PLN. Ktoś poleca jakiś konkretny model albo firmę godną uwagi?


Akcesoria :: Pokrowce, plecaki, torby :: ACME MADE Union Pack torba do MacBooka Pro 15″ (czarna) - Apple Cortland Authorised Reseller Premium Reseller iPad iPod iPhone MacBook iMac

Posiadam torbe z Acme Made i jest naprawde bardzo dobra i super wykonana oraz wyglada bardzo exclusive :)

Aktualnie cekam na owy plecak bo sobie go zamowilem wiec zobaczymy co wybiore acme czy incasa...

Ale warto tez zobaczyc jeszcze tego Incasa co przedmowca wstawil:

Akcesoria :: Pokrowce, plecaki, torby :: Incase Nylon Compact Backpack plecak na MacBooka Pro 15″ (czarny) - Apple Cortland Authorised Reseller Premium Reseller iPad iPod iPhone MacBook iMac




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych