Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Tomtom Europe 1.8 Radary na Polskę [Problem]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 neo1979

neo1979
  • 10 postów

Napisano 10 lipca 2011 - 19:32

Witam

Nie mogę znaleźc konkretnych informacji na temat problemu pokazywania radarów na Polskę w TomTom Europe. W appstore są komentarze które świadczą o tym, że nie ma takiej opcji. Jednak gdy wejdziemy na stronę TomTom [url=http://www.tomtom.com/pl_pl/products/mobile-navigation/tomtom-app-for-iphone/]App for iPhone - Mobile navigation - TomTom[/url]
można pod linkiem fotoradary zobaczyc, że są w naszym kraju dostępne.
Opcję w ustawieniach mam oczywiscie włączoną jednak radarów ani ostrzeżeń nie ma. Jestem po trasie 400 km i ani razu nie dostałem informacji o radarze a minąłem ich sporo.

Wersja oczywiscie legalna z Appstore.

Czy ktoś z Was ma taki sam problem, albo któremuś z Was działają radary?

#2 Therioon

Therioon
  • 4 281 postów
  • SkądZ brzucha:)

Napisano 10 lipca 2011 - 19:37

musisz zakupić fotoradary do tom tom, o ile się nie mylę to jest to możliwe z aplikacji.

#3 neo1979

neo1979
  • 10 postów

Napisano 10 lipca 2011 - 20:12

Własnie nie do konca tak jest. Na angielskiej stronie jest opis: "Your TomTom App comes with fixed safety camera alerts pre-installed and these get updated with each App release. Now take it to the next level with TomTom Speed Cameras! This service keeps your fixed cameras fresh and even informs you about mobile locations, both in real time, helping you save money on speeding fines, and drive safely and relaxed. TomTom Speed Cameras is available via in-App purchase." Co oznacza, że TomTom ma standardowo preinstalowane radary które są aktualizowane z każdym updatem aplikacji. Można jednak dokupic pakiet o którym wspomniałeś co daje dodatkowo informacje o mobilnych radarach oraz częstsze aktualizacje. Na polskiej stronie tez jest info: "W aplikacji TomTom App zainstalowano fabrycznie usługę ostrzegania o stałych fotoradarach, abyś mógł podróżować jeszcze bezpieczniej i bardziej odpowiedzialnie. Sprawdź dostępność w poszczególnych krajach" wydaje mi sie, że funkcja dodatkowa o której wspomniales nie dziala w Polsce.

#4 neo1979

neo1979
  • 10 postów

Napisano 11 lipca 2011 - 10:03

Może wypowie się ktoś kto ma wersje Europy wschodniej albo sama Polskę bo podobno tam radary działają. dzwonilem dziś do pomocy TomToma i rozmawiałem z dwoma kolesiami ale oni okazało się ze sami potrzebują pomocy bo w ogóle nie mieli pojęcia w jaki sposób działa AppStore i kazali mi przez Tomtom Home wgrac fotoradary :). Wysylalem tez już chyba z 3 razy maila do TomToma w ciagu ostatnich 2 miesiecy i cisza. Support maja tragiczny!

#5 marcus02

marcus02
  • 171 postów

Napisano 11 lipca 2011 - 10:10

w wersji TomTom Europe brakuje fotoradarów na Polskę :((( jest to błąd TT, najprawdopodobniej w następnej aktualizacji zostaja one dodane, oby :)))) w wersji EasternEurope i Poland, ów fotoradary występują

#6 BatMan

BatMan
  • 414 postów
  • SkądKościerzyna

Napisano 11 lipca 2011 - 10:29

Posiadam TT Europe zakupiłem go w amerykańskim AppStore i fotoradary są i działają.

#7 marcus02

marcus02
  • 171 postów

Napisano 11 lipca 2011 - 10:35

ale w Polsce ??????

#8 neo1979

neo1979
  • 10 postów

Napisano 11 lipca 2011 - 11:22

Właśnie skusilem się i zakupilem subskrypcje na miesiąc i radary fajnie działają, więc mogę potwierdzić ze te pakiety działają w Polsce. Nie rozwiązuje to jednak problemu darmowych fotoradarow. Jeśli jest błąd w Tomtomie to mogliby chociaż odpowiedzieć na moje zgłoszenia albo poinformować swój support. Swoją drogą ten problem trwa już od kilku wersji wstecz wiec mogliby się bardziej postarać szczególnie ze jest to najdroższa wersja.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych