Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

korespondencja seryjna - automatyzacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 slawekz

slawekz
  • 2 postów

Napisano 30 czerwca 2011 - 22:25

Witam, Potrzebuję rozwiązać następujący problem. Mam 200 klientów, do których co jakiś czas muszę wysłać informację. Do każdego idzie ta sama treść (pismo) ale z jego indywidualnymi danymi. Plik pdf jest wysyłany mailem. Tworzę korespondencję seryjną w wordzie i tu zaczyna się mój problem... - potrzebuję, aby pismo do każdego klienta zostało wydrukowane jako oddzielny plik pdf - aby stworzony pdf był nazwany "pismo_nazwa klienta" no i najlepiej jeszcze, żeby został wysłany na podany adres mailowy :) Czy ktoś pomoże?

#2 mifox1

mifox1
  • 43 postów

Napisano 01 lipca 2011 - 00:36

Witam,

odpowiedź może być zawarta w słowie "automatyzacja", a właściwie Automator. Jest to aplikacja służąca do ułatwiania sobie życia. Do momentu tworzenia i zapisu korespondencji, powinien dać sobie radę Kreator Korespondencji Seryjnej. Zamiana .doc -> .pdf wraz ze zmianą nazwy i wysyłką, to robota dla Robota ;D. Trzeba poświęcić trochę czasu na dopracowanie efektu końcowego, ale warto. A i jeszcze przydatny link.

Powodzenia M

#3 slawekz

slawekz
  • 2 postów

Napisano 01 lipca 2011 - 07:48

... Witam, wiem co to jest automatyzacja :) Niestety zamieszczony opis nie rozwiązuje problemu w żaden sposób. Może jakieś inne pomysły?

#4 madmax332-802bc1e3e2

madmax332-802bc1e3e2
  • 7 682 postów

Napisano 01 lipca 2011 - 08:40

Mac Mass Mailer. Mass mailing for mac ?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych