Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jakie Kupic Etui??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
157 odpowiedzi w tym temacie

#51 doorshlaq

doorshlaq
  • 847 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 maja 2007 - 18:56

i tak uważam że ten iLuv jest strasznie drogi. Szczerze mówiąc wolę wydać 70 na ten zasilacz bateryjny i 100zł na ten pokrowiec niż mieć iLuva, bo to tak nieestetycznie wystaje a jak potrzebuje zasilacza to go po prostu podłączam i tylko wtedy mi zwisa.

#52 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 06 maja 2007 - 22:41

zeby nie bylo babelkow polecam szkolenie w warsztatach samochodowych, tam ludzie przyklejaja folie przyciemniajaca na cala tylna szybe i nie ma zadnych bombelkow ;)

#53 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 07 maja 2007 - 18:47

spryskac poprostu ipoda delikatnie płynem do okien i dziekuje potem wziac karte jakas (twardsza i go wycisnac z pod ipoda) tak to robia w zakładach gdzie przyklejaja folie na szyby i w firmach produkujących litery blokowe

#54 rasputin

rasputin
  • 149 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 maja 2007 - 19:00

ale koniobijka z tymi waszymi ipodami, ja mam 60gb w czarnej skorze i sobie przy pasku go nosze

#55 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 07 maja 2007 - 21:42

@rasputin - powiedział co wiedział a zresztą kazdy ma to co lubi lub to na co go stać

#56 rasputin

rasputin
  • 149 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 08 maja 2007 - 09:44

@rasputin - powiedział co wiedział a zresztą kazdy ma to co lubi lub to na co go stać


jaja sobie robiłem
bo jak ktos pisze ze wyjmuje ipoda z futeralu i go piesci ogląda jaki piękny to on jest to już przeginka....
niedlugo powstana futerały miekkie i pachnace kształtem kobiece cialo przypominające
wot koniobijka

fajnie zabezpieczyć swój sprzęt przed otarciem ale bez zbędnych religii proszę...

a zresztą.... wszystko jedno

#57 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 08 maja 2007 - 11:49

ale nie ma co ukrywac ze ipod ma takze cieszyc oko swoim wygladem

fajnie zabezpieczyć swój sprzęt przed otarciem ale...

nc :D

#58 Neuron

Neuron
  • 489 postów
  • SkądWarschau, Poland

Napisano 08 maja 2007 - 13:14

Szczerze polecam "portfelowego" Belkinka, byle nie czarnego - za bardzo się może nagrzewać od słońca. Ja mam brązowego do Ipoda Video 80GB i sprawdza się doskonale - Ipod jest świetnie chroniony i szybko można się przyzwyczaić do kółka obsługiwanego przez foliowe okienko. ;)

#59 Michu

Michu
  • 2 614 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 08 maja 2007 - 15:02

jaja sobie robiłem
bo jak ktos pisze ze wyjmuje ipoda z futeralu i go piesci ogląda jaki piękny to on jest to już przeginka....
niedlugo powstana futerały miekkie i pachnace kształtem kobiece cialo przypominające
wot koniobijka

fajnie zabezpieczyć swój sprzęt przed otarciem ale bez zbędnych religii proszę...

a zresztą.... wszystko jedno


to ja napisałem że ak sie wyjmie ipoda z futerału to jest piękny :D ale to dla jaj... nie mam zamiaru stawiać ipodowi ołtarzyka i czcić go po nocach, obsypywać płatkami róż itp ;) No cóż - ipod nano carabiner case made by belkin i no problem.

#60 nadro69

nadro69
  • 50 postów
  • SkądKraków

Napisano 08 maja 2007 - 17:52

to ja napisałem że ak sie wyjmie ipoda z futerału to jest piękny :D ale to dla jaj... nie mam zamiaru stawiać ipodowi ołtarzyka i czcić go po nocach, obsypywać płatkami róż itp ;) No cóż - ipod nano carabiner case made by belkin i no problem.


:( i nie masz outarzyka na ipoda ??!!?? a myslelm ze szanujecie swoj sprzet ;/

#61 loly

loly
  • 961 postów
  • Płeć:
  • SkądLongIsland, JuEsEndEj

Napisano 10 maja 2007 - 04:01

ja jak mialem ipoda 30g video to mialem kurcze jaka to byla nazwa coz z takim x w nazwie ta firma byla taka plastikowa obudowa zakrywajac calego ipda tzn front i tyl gora i dol byly odsloniete a na kolezko byla folijka dla bezpieczenstwa mial trzy paski gumowe z tylu zeby sie nei podrapal a skladal sie z dwoch czesci byl poprostu boski kiedy go sprzedawalem (ipoda) byl poprostu jak nowy lekko szmatka przetarlem i blyszczal nei byl anawet porysowany a teraz mam 80g i nie moge nic znalesc

p.s. mieszkam w usa i troszke to dziwnie zabrzmialo ze nic nie moge znalesc co ?? :)


p.s.2. tych gomowych sylikonowy i innych prezerwatywo podobnych to nei polecam bo kurz sie zbiera niemilosiernie

---- Dodano 09-05-2007 o godzinie 21:11 ----
http://store.apple.c...&nplm=TG343LL/A

co myuslicie o tym ????

#62 vinci

vinci
  • 2 693 postów
  • SkądPoznań

Napisano 10 maja 2007 - 07:43

Ja też nie polecam silikonu. Używałem przez 2 miesiące i teraz musiałem go wyciągnąć bo w futerale mi do stacji dokującej nie pasował a z tyłu patrze i na pleckach wyszły jakieś kropki matowe :/ :(

#63 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 10 maja 2007 - 22:03

oj, to ja bym chcial zebym mial na tylnym panelu tylko "jakies kropki matowe" :D

#64 Michu

Michu
  • 2 614 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 11 maja 2007 - 15:06

dzisiaj w szkole kolegom zebrało sie na głupi żart. miałem ipoda na ławce, gdy się odwróciłem do koleżanki ;) to przełożyli na inną ławkę. Oops... koledze wypadł z ręki na wysokości ponad 1m. ipod był bez kaftanów bezpieczeństwa. Myślałem że za chwilę na świecie zabraknie jednego człowieka.Na szczęście na nanosie żadnej rysy nie było, niezłe te aluminium, na ekranie też nic. Farta mam czy coś :D aż się wierzyć nie chce bo spadł jak placek i to w dodatku na wyświetlacz...

#65 Dobiasz

Dobiasz
  • 273 postów
  • SkądBerlin, DE

Napisano 11 maja 2007 - 16:44

Jak tak was czytam, to aż wyciągnąłem iPoda z futerału i wyczyściłem ;)

Ło cóś takiego mam:
Dołączona grafika

No i outarzyk oczywiście też, ale w domu :) iPod ma wyglądać! Od tego kurde jest! :)

#66 Lolka

Lolka
  • 266 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 27 maja 2007 - 16:21

Równiez szukam pokrowaca na iPodzika - 80GB. Czy iPod 80GB jest takiej samej grubości co 60GB? Często na stronach nie uwzględniają "osiemdziesiątki". i nie wiem czy będzie pasowało a chciałabym kupić cos porządnego :).

Zastanaiwm sie nad:
http://allegro.pl/it...0_gb_nowy_.html

Co sądzicie? Wydaje sie, ze nie da rady zamknąc/zatrzasnąć tego etui... dziwne. Klapkę sie zwyczajnie podnosi...

Czy skarpetka spełnia swoją role?
http://www.allegro.p...rpetka_mp4.html
Boję się że łatwo może wypaść iPod. Ma ktoś skarpetkę?

No i jeszcze pozostaje Belkin:
http://www.cortland...._info/?id=26403
http://www.cortland...._info/?id=26405

Co polecacie? Co wybrać? Czy ktos zna jeszcze inne propozycje? :)

#67 Candygurl

Candygurl
  • 42 postów
  • SkądKraków

Napisano 27 maja 2007 - 20:35

Mi sie podoba to etui co Dobiasz zapostowal. Moja kolezanka ma takie,tylko ze rozowe :D Ja szukam czegos fajnego na iPoda vid..

#68 Lolka

Lolka
  • 266 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 27 maja 2007 - 21:06

Ale przyznasz, ze etui do nano nieco rozni sie od iPoda (normalnego)... wiec nie ma co porownywac gruszki do pietruszki ;)

#69 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 27 maja 2007 - 21:15

imho takie "skorzane" etui powoduja ze ipod wyglada jak cegla, moze cos w stylu iskin?

#70 Nugat

Nugat
  • 78 postów
  • SkądWarsaw

Napisano 13 czerwca 2007 - 17:01

Etui Belkina

Czy warto kupić ten futerał :confused:

http://catalog.belki...duct_Id=359316#

#71 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 13 czerwca 2007 - 17:21

Nugat po co tworzyć nowy temat skoro był on poruszany na forum już mnóstwo razy i można się po prostu podpiąć pod jakiś bardziej rozbudowany z takim pytaniem.

Tak więc post przeniosłem.


#72 Nugat

Nugat
  • 78 postów
  • SkądWarsaw

Napisano 14 czerwca 2007 - 18:16

Dzięki, że post przeniosłeś
  • doorshlaq lubi to

#73 doorshlaq

doorshlaq
  • 847 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 czerwca 2007 - 18:29

Odp. brzmi nie warto. Polecam ten z linka. Ja go mam możesz go kupić w Arkadii w Empiku za 99zł. Ja jestem bardzo zadowolony. PS> ten z empiku zamiast tego czerwonego ma szare poszycie.

http://www.myapple.p...71&postcount=41

#74 Nugat

Nugat
  • 78 postów
  • SkądWarsaw

Napisano 14 czerwca 2007 - 18:58

Nie warto kupować tego Belkina, ale już go kupiłem i sprawuje się dobrze

#75 Lukis

Lukis
  • 46 postów
  • SkądPoznań

Napisano 15 czerwca 2007 - 16:16

dla mnei kupowanie jakichkolwiek etui do czegokolwiek jest glupota.

1) komorka, Ipod czy inny podobny sprzet wyglada w etui... brzydko :) Nie ma na swiecie zadnego etui, ktore byloby idealnei dopasowane do sprzetu, zreszta to by i tak niewiele zmienilo

2) sprzecik i tak sie z czasem porysze, wiec co za roznica czy nastapi to 3 miesaice po zakupie czy 6 ? imo zadna

Ja osobiscie NIGDY nie uzywalem do zadnego sprzetu etui, po prostu wole jak sprzecik jest 'goly' i dzieki temu ladniejszy. Po kupieniu komorki iPoda najpierw sie z tym obchodze naprawde delikatnie, staram sie aby na nim nie znalazla sie zadna ryska, ale z czasem mi to przechodzi i juz traktuje sprzet normalnie ; )

Jesli juz tak bardzo chcecie jakies etui, to kupcie sobie soxa - Ipod bedzie mial cieplo, miekko, nie porysze sie za nic. a jak bedziecie chcieli zmienic piosenke albo co, to sobie go z tego soxa wyjmiecie ; )
ew. tuffwrapy sa dosc fajne(http://www.xtrememac...ipod/video.php), ale jak leza na iPodzie to niestety nie wiem, bo nigdy tego etui na zywo nie widzialem.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych