Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Internet 3g w polsce i na świecie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Łukasz Malinowski

Łukasz Malinowski
  • 8 postów
  • SkądOlsztyn, Poland

Napisano 20 czerwca 2011 - 09:24

Witam jestem zainteresowany zakupem ipada 2 16gb wifi+3g i mam pytania odnośnie 3g. Wiem, że w polsce z 3g korzysta sie w ten sposób że kupujemy sobie starter np z orange lub t-mobile ale co gdy wykorzystamy dane ktore z nim otrzymalismy? dokupujemy nastepny starter czy moze dokupujemy juz tylko dane od firm z których mamy starter? A jak wygląda to na świecie, w Europie, nie tylko w Niemczech, Holandii ale i w Indiach, Chinach? Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam :)

#2 RiQ

RiQ

  • 2 567 postów
  • SkądWrocław

Napisano 20 czerwca 2011 - 09:54

kupujesz starter i korzystasz z niego aż do wyczerpania środków. Wtedy kupujesz kolejny pakiet danych tzw doładowanie (jeśli potrzebujesz) a nie starter

http://www.t-mobile....omputer/starter

Podobnie będzie ze starterami kupionymi w innych krajach

często razem z doładowaniem otrzymasz gratisowe MB do wykorzystania w określonym czasie.

#3 Łukasz Malinowski

Łukasz Malinowski
  • 8 postów
  • SkądOlsztyn, Poland

Napisano 20 czerwca 2011 - 10:01

ok dzięki za pomoc. A w polsce najlepiej korzystać z t-mobile, orange a może jeszcze innej firmy? slyszalem ze byly problemy z erą ( a mianowicie z kartą sim i aktywacją ktoś coś pisał że support był niezorientowany w tym co sprzedają na a,ktywacje było trzeba czekac 60 godzin etc.)

#4 kris1992

kris1992
  • 663 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 20 czerwca 2011 - 12:31

Orange free na kartę ;)

#5 MaRith

MaRith
  • 180 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 20 czerwca 2011 - 23:05

W zależności pod jakim zasięgiem się znajdujesz, ja osobiście używam Orange Free oraz iPlus na kartę. Plus ma lepszy zasięg.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych