Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Klawiatura do iPada


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#26 NoVyr9

NoVyr9
  • 901 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 21 września 2011 - 23:27

Człowieku, 3/4 z tych rzeczy masz wypisane na stronie clamcase, resztę znajdziesz w recenzjach - Google się kłania. Tu nie ujawnił się jeszcze ktoś z tą klawiaturą - może ja będę pierwszy, jak dobrze pójdzie ze sprowadzeniem jej ze stanów. Poza tym Ty chcesz w tym iPada na stałe mieć? Pewnie, że lepiej wyjąć.

#27 Piotr Skrobol

Piotr Skrobol
  • 5 postów
  • SkądRybnik, Poland

Napisano 15 października 2011 - 17:43

Czy korzystał już może ktoś z Was z jakiejś tańszej klawiatury kupionej na eBay'u. Chodzi mi o coś takiego, jak:
[URL="http://www.ebay.pl/itm/Apple-iPad-iPad2-Aluminum-Cover-Case-Bluetooth-Keyboard-/160652970119?pt=UK_iPad_Tablet_Accessories&hash=item2567a9c887"]Coś takiego[/URL] lub [URL="http://www.ebay.pl/itm/iPad-iPad-2-Leather-Case-with-Bluetooth-Keyboard-Black-/110728435260?pt=UK_iPad_Tablet_Accessories&hash=item19c7edd63c"] coś takiego[/URL]. Przede wszystkim zależy mi na wygodzie pisania.

#28 aniolm

aniolm
  • 29 postów

Napisano 17 października 2011 - 18:29

Witam Przeczytałem cały temat, jednak nie była poruszana kwestia innych klawiatur. Czy iPad z CCK bez JB obsłuży wszystkie klawiatury podłączane przez USB? Jeśli nie, jakie sprawdzone klawiatury zadziałają? oczywiście pomijam tu oryginalne klawiatury apple. Czy coś się zmienia w tej kwestii, jeśli zrobię JB? Pozdrawiam

#29 musicArmani

musicArmani
  • 149 postów

Napisano 08 grudnia 2011 - 18:05

Jak dla mnie najładniejsza klawiaturka + etui
  • bogdanh lubi to

#30 kalvin

kalvin
  • 789 postów
  • SkądDE

Napisano 30 czerwca 2019 - 06:35

Witam,
wątek dość stary ale nie ma sensu zakładać nowego bo mam pytanie jak w temacie. Potrzebuję dokupić klawiaturę do iPada 10.5 Pro. Ciekawa jest klawiatura od Logitecha - Logitech Slim Combo.

Dobre rozwiązanie jak tablet stoi na biurku czy stole ale jak to jest jak trzeba czasem "dość często" coś zrobić siedząc i trzymając sprzęt na kolanach. Macie jakieś doświadczenie z tym związane ? 

Może polecacie inne klawiatury do iPad-ów .... 


  MacBook Air 2020    iPhone 12    HomePod mini    Apple TV 4k   


#31 iKnow

iKnow
  • 949 postów
  • SkądPoznań

Napisano 30 czerwca 2019 - 11:35

@kalvin, 

Nie wiem jak te ramkowe iPady Pro, ale do nowych bezramkowych są klawiatury, które mają feeling jak laptopowe, ponoć duużo lepsze niż applowskie, ale nie znajdę Ci tego teraz niestety. 


Pozdrawiam


#32 TSoprano

TSoprano
  • 5 postów

Napisano 30 czerwca 2019 - 12:06

Witam,
wątek dość stary ale nie ma sensu zakładać nowego bo mam pytanie jak w temacie. Potrzebuję dokupić klawiaturę do iPada 10.5 Pro. Ciekawa jest klawiatura od Logitecha - Logitech Slim Combo.
Dobre rozwiązanie jak tablet stoi na biurku czy stole ale jak to jest jak trzeba czasem "dość często" coś zrobić siedząc i trzymając sprzęt na kolanach. Macie jakieś doświadczenie z tym związane ? 
Może polecacie inne klawiatury do iPad-ów ....

Nie myślałeś o smart keyboard?

#33 kalvin

kalvin
  • 789 postów
  • SkądDE

Napisano 30 czerwca 2019 - 12:58

Przeglądałem już chyba wszystko co jest na amazon i inne. Klawiatura od Appla jest dość ciekawa podoba mi się o cenie nie dyskutuje. Zabezpiecza  przód ale co z tyłem ? Czy jest jakiś Cover od Apple na tył ? Przeglądałem jeszcze klawiatury z firmy Zaag oraz BRYDGE 10.5 SERIES II. Ta druga opcja jak podepniemy laptop to robi się mini Macbook. Takie rozwiązanie było by dobre. Ale nie ma zabezpieczenie w ogóle z przodu jak i z tyłu. 


  MacBook Air 2020    iPhone 12    HomePod mini    Apple TV 4k   


#34 bogdanh

bogdanh
  • 484 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 września 2019 - 17:40

Żeby nie tworzyć nowego wątku, włączam się.

Szukam case-keyboard dla iPad Pro 9.6

Znalazłem wiele propozycji w appleking.pl, ale...

Po pierwsze to Czechy, więc jakoś nie za bardzo chce mi się wierzyć, że dostarczą towar do Warszawy w dobę z haczykiem. Nie znam firmy i nie wiem czy jest solidna.

Szukam czegoś ze zdejmowany tabletem, a najlepiej żeby wykorzystywało złącze dla klawiatury w iPadzie, zamiast bluetooth. Często używam go jako zwykłego tabletu i jakoś nie pasuje mi trzymanie na dłoniach klawiatury (odwróconej do spodu) - zresztą sądzę, ze długo nie wytrzyma w takim układzie.

Poradźcie coś..., a ozłocę jeżeli mógłbym kupić najpierw "macając" na miejscu w Warszawie w cenie pomiędzy <200, a 250/70 PLN.


Loading

Mac Mini M1, iMac 9.1 (nowsza historia), Mac Pro 3.1/5.1 12GB RAM/Catalina


#35 Paladin79

Paladin79
  • 46 postów

Napisano 09 listopada 2019 - 19:47

Czołem. Żeby nie zakładać osobno. Czy ktoś wie jak można zmusić iPada Air 3 generacji do poprawnej współpracy z Apple Magic Keyboard? Bo wykrywa mi ja tylko jako tzw. amerykańską i nie mogę pisać polskich znaków. 



#36 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 760 postów

Napisano 09 listopada 2019 - 23:11

A ctrl+spacja nie przełącza języka? Ogólnie klawiaturę BT ma taki język jak ostatnio używana klawiatura wirtualna. Masz Polski dla wirtualnej?



#37 Paladin79

Paladin79
  • 46 postów

Napisano 10 listopada 2019 - 11:13

A ctrl+spacja nie przełącza języka? Ogólnie klawiaturę BT ma taki język jak ostatnio używana klawiatura wirtualna. Masz Polski dla wirtualnej?

 

O widzisz. Nie zauważyłem. Poza tym w opcjach dla wirtualnej była dodana amerykańska więc to usunąłem na sztywno. Dzięki :)



#38 douglas

douglas
  • 613 postów

Napisano 11 grudnia 2019 - 13:41

Na amazon.co.uk są teraz bardzo dobre ceny na klawiatury Logitech, zupełnie przypadkiem zauważyłem bo z reguły korzystam z .de - może komuś się przyda.



#39 konrad white

konrad white
  • 224 postów

Napisano 30 grudnia 2019 - 22:31

Czy ktoś miał jakąkolwiek styczność z klawiaturą Rugged Book Go marki Zagg?

 

https://www.zagg.com...-go-ipad-11-pro






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych