Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Tethering w UK w ofertach bez kontraktu.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 krakers

krakers
  • 8 135 postów
  • SkądNibylandia

Napisano 06 maja 2011 - 13:40

Wybieram się do UK chciałbym korzystać z tetheringu w moim iPhonie 4. Nie chcę osobnego modemu bo chciałbym mieć internet w telefonie. Pobyt będzie na tyle długi, że roamingu korzystać zupełnie mi się nie opłaca i jednocześnie na tyle krótki, że w umowy wiązał też się nie będę :) Na drugim miejscu stawiam rozmowy wewnątrz UK. SMS-y inne usługi mnie nie interesują. Miło by było też móc tanio na stacjonarne do Polski dzwonić, ale nie jest to wymagane. O ile przejrzałem strony operatorów w UK to żaden pre-paid tetheringu nie oferuje(któryś chyba oferował za jakąś opłatą). Najsensowniejszą a jednocześnie najtańszą ofertą okazuje się The One Plan - SIM Only za 25 funtów miesięcznie. Jest jeszcze SIM Only 300 za 15 funtów, ale wyczytałem, że tam tethering można włączyć, tylko nie znalazłem za ile. Pytanie moje więc brzmi: czy jest coś lepszego? Z góry dziękuję za pomoc.

#2 bzyqu

bzyqu
  • 170 postów

Napisano 06 maja 2011 - 21:35

Z tego co wiem nie ma oferty idealnej. Te oferty co wymieniłeś są z sieci O2, ale w niej tethering jest tylko w kontrakcie i to za dodatkową opłatą £7.50 miesięcznie. Ja radziłbym zorientować się, jak to wygląda w sieci "3". Nie mają limitów transferu danych, ale raczej nie mają dobrych ofert dla rozmów międzynarodowych.

#3 krakers

krakers
  • 8 135 postów
  • SkądNibylandia

Napisano 07 maja 2011 - 09:49

Tak jak pisałem rozmowy międzynarodowe nie są priorytetem. Może ich nie być wcale. Jak bede na miejscu to podejde do salonu "3" i dopytam.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych