Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPad 2 Verizon


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 wookie23

wookie23
  • 187 postów

Napisano 18 kwietnia 2011 - 09:02

Dostałem dziś iPada 2 ale z modemem cdma. Niestety kupiony przez pomyłkę zamiast gsm. Chciałem oddać sprzęt ale można to zrobić jedynie w sklepie gdzie nabyło się ten sprzet (usa) a jestem teraz w polsce. Mam odnośnie tego pytanie: Jako że w polsce oferowana już jest sieć cdma czy da sie zmienic "numer" czy "kartę" na innego operatora niż verizon? Oczywiście już przeczytałem na oficjalnych stronach, że takiej możliwości nie będzie, ale pytam, bo jest jescze jailbreak.

#2 edwa

edwa
  • 880 postów
  • SkądGdańsk, PL

Napisano 18 kwietnia 2011 - 09:12

http://myapple.pl/ip...dma-orange.html

#3 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 18 kwietnia 2011 - 09:18

@edwa, ale polskie CDMA chodzi na innych częstotliwościach niż US.

#4 wojtkow

wojtkow


  • 6 767 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 18 kwietnia 2011 - 10:25

W Polsce nie ma CDMA w formie w jakiej zostało zaimplementowane w iPhone / iPadzie. Te urządzenia są w Europie całkowicie nieprzydatne, kupując takiego iPada masz po prostu droższą wersję iPada WiFi. Szczegółowe wyjaśnienie jest w wątku przytoczonym przez edwa.

#5 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 18 kwietnia 2011 - 11:27

Wojtkow, to nie jest do końca tak. Technologia jest i pracuje w Telekomunikacji Polskiej. 800MHZ w technologii IS95A. Natomiast jest to sieć w bezprzewodowej pętli abonenckiej WLL z ograniczonym terytorialnie zasięgiem. Trzeba mieć szczęście, żeby powiedzmy mieszkać akurat w zasięgu takiej sieci i jeszcze pozostaje problem zarejestrowania urządzenia w sieci jako terminala abonenckiego. Jak przypuszczam, iPad Verizon nie ma papierów na UE, a poza tym załatwić w TP żeby podłączyli coś obcego, to pewnie graniczy z niemożliwością.

kupując takiego iPada masz po prostu droższą wersję iPada WiFi.

ale za to z GPS ;)

#6 BatMan

BatMan
  • 414 postów
  • SkądKościerzyna

Napisano 18 kwietnia 2011 - 11:45

Za dobrą cene mogę go odkupić i po problemie:)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych