Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Po instalacji Pantery nie działa klawiatura USB Genius.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 shogun

shogun
  • 151 postów

Napisano 15 października 2005 - 22:29

Witam. W zasadzie skrót problemu jest w temacie, ale trochę słów wyjaśnienia. Wszystko było dobrze z klawiaturą do momentu instalacji Panterki. Klawiatura, to zwykły Genius USB z paroma windowsowymi pierdołami. Klawiatura do tej pory działała świetnie, a po instalacji Panterki przestała reagować na wszelkie moje działania. Podłączenie jej do innego portu USB nie skutkuje. Klawiatura DZIAŁA w OpenFirmware, ale kiedy przychodzi do logowania do Panterki, to jest martwa. Myszka USB (teź nie applowska - A4Tech) w tym czasie działa. System profiler Pantery wykrywa urządzenie (klawiaturę) w porcie usb i jest to praktycznie identyczna informacja jak w System Profilerze np. OS9. Mój sprzęt: G3 B&W - co krok to problem ;) Jeśli ktoś wpadnie na pomysł, co z tym fantem zrobić, to będę wdzięczny. Jeśli nikt nie wie, to chyba czeka mnie wymiana klawy na jakąś Applowską.

#2 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 października 2005 - 00:00

A w System Preferences > Keyboard & Mouse > Keyboard nie ma nic do ustawienia?

#3 shogun

shogun
  • 151 postów

Napisano 16 października 2005 - 08:32

Tylko Key Repeat Rate, Delay Until Repeat oraz Use F1-F12 keys for custom actions. To wszystko.
W keyboard shortcuts mam dodatkowo całą listę skrótów oraz włączenie lub wyłączenie Full Keyboard Access.

[ Dodano: 2005-10-17, 09:53 ]
To jak, nikt nie spotkał się z podobnymi wygłupami systemu?
Ech... 133 zł na nową klawiaturę musze zebrać w takim wypadku :(.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych