Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Oferta Pelikan i dostęp do darmowego mobilnego Facebooka i wikipedii.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lurey

Lurey
  • 43 postów

Napisano 06 kwietnia 2011 - 16:15

Telefony komórkowe Orange - abonament, mix, karta i internet

Jak widzimy w opisie oferty abonent otrzymuje darmowy dostęp do mobilnego facebooka.


"Aby za darmo w ramach abonamentu korzystać z Facebook wystarczy, że łącząc się z internetem w Twoim telefonie wpiszesz adres m.facebook.com

Dodatkowo w ramach Orange World możesz bez dodatkowych opłat korzystać z orange.pl, Wikipedia, Fotka.pl, Poczta orange.pl."

Stąd też moje pytanie czy mogę zakładać, iż korzystanie z aplikacji (łącznie z automatycznymi powiadomieniami) Facebook i Wikipedia na Iphone 4 również nie wiąże się z żadnymi kosztami, czy konieczne jest wchodzenie za pośrednictwem Safari? (m.facebook)

Z góry dzięki.

#2 narkoman

narkoman
  • 4 360 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 06 kwietnia 2011 - 16:30

Generalnie iPhone na pewno sobie prześle jakieś inne dane i za nie zapłacisz. Albo wykupujesz pakiet danych i używasz telefonu jak człowiek, albo wyłączasz internet i masz zwykły telefon.

#3 Lurey

Lurey
  • 43 postów

Napisano 06 kwietnia 2011 - 16:43

Konsultant poinformował mnie, że w takim przypadku facebook będzie za darmo. Ale różnie to z ich wiarygodnością bywa...

#4 narkoman

narkoman
  • 4 360 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 06 kwietnia 2011 - 16:50

Facebook będzie za darmo, ale iPhone prześle sobie INNE dane jeszcze, iPhone tak ma, to nie nokia. Jak mówię, albo pakiet danych, albo wyłącz internet - chyba że lubisz adrenalinę i chcesz zobaczyć na rachunku za miesiąc kilka stówek za internet - takich już na forum kilkunastu było.

#5 Lurey

Lurey
  • 43 postów

Napisano 06 kwietnia 2011 - 16:55

Zamierzam kupić mały pakiet 100mb. Wifi mam w szkole i w domu. Dużo korzystam z Facebooka i przydałoby się gdyby ta wygodna aplikacja była za darmo. (więcej zachodu z wchodzeniem na m.facebook.pl )

#6 kabanos

kabanos
  • 352 postów
  • SkądW-wa

Napisano 15 kwietnia 2011 - 14:01

wystarczy zrobic bookmark na ekranie... tyle zachodu co nic :D

#7 corba

corba
  • 242 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 15 kwietnia 2011 - 14:58

Zamierzam kupić mały pakiet 100mb. Wifi mam w szkole i w domu. Dużo korzystam z Facebooka i przydałoby się gdyby ta wygodna aplikacja była za darmo. (więcej zachodu z wchodzeniem na m.facebook.pl )


Że tak zapytam na co ci to 100MB ?

#8 Lurey

Lurey
  • 43 postów

Napisano 16 kwietnia 2011 - 20:28

Dosyć dużo czasu spędzam w komunikacji miejskiej, z telefonu korzystam dosyć intensywnie. Sprawdzanie pogody, autobusów, ewentualnie jakieś forum i rzeczy tego typu. 5zł miesięcznie za taki pakiet to znośna cena. Z gg czy youtube zrezygnuje bo wiem, że strasznie to transfer wcina.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych