Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Przedłużenie umowy - z iPhone 4?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sfrontu

Sfrontu
  • 7 postów
  • SkądPoznań

Napisano 31 marca 2011 - 01:34

Niebawem czeka mnie przedłużenie umowy 36-miesięcznej w Orange. Moja taryfa to iPhone 150. Chcę jak najmniej zapłacić za telefon. W abonamencie 199zł na 36m. dostaję czwórkę za 99zł - cena za sam telefon bardzo fajna, tyle że ostatnio tnę koszty i chcę zachować tę kwotę jaką do tej pory płaciłem co miesiąc. Czy opłaca się przedłużać umowe w Orange biorąc iPhone4. Czy mogę z nimi coś negocjować czy najbardziej się będzie opłacać przenieść numer do innej sieci? Moje pytanie pojawia się tutaj bo mogę też wziąć sobie Galaxy S za 1zł w abo 99zł na 24m. - spora różnica w opłatach, ale jako doświadczony użytkownik (posiadałem 2G, 3G i 3GS) wolałbym słuchawkę od Apple.

#2 RiQ

RiQ

  • 2 567 postów
  • SkądWrocław

Napisano 31 marca 2011 - 06:19

jeżeli tniesz koszty to generalnie wybierasz jak najniższy abonament, który ciebie zadowala. Wtedy łączne koszty (tel+abo) będą najniższe. Jeżeli chodzi o wybór dostawcy usług to nie masz ich zbyt wielu - ot Orange i Era. Przejrzyj oferty i wybierz co dla ciebie najlepsze.

#3 kiim

kiim
  • 44 postów

Napisano 31 marca 2011 - 06:30

oraz Play bo też ma w swojej ofercie Iphone 4 :)

#4 RiQ

RiQ

  • 2 567 postów
  • SkądWrocław

Napisano 31 marca 2011 - 06:38

a to nie wiedziałem. oficjalnie na stronie Apple - E i O OK teraz sprawdziłem - Play też ma :) No to Sfrontu otwieraj excela i wpisuj dane




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych