Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

W której sieci najlepiej wziąć iP 4?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 lansownia

lansownia
  • 6 postów

Napisano 24 marca 2011 - 21:43

Witam. Zastanawiam się nad kupnem iP4 w orange w taryfie Pantera 300. W ramach abonamentu dostaję: - 300 minut wymiennych na 600 smsów - 1GB transferu danych - dogadałem się z konsultantem i dostanę zatrzymaj czas pro za 1PLN miesięcznie - przez pierwszych 6 miesięcy -40PLN abonamentu + ubezpieczenie w PZU. No i chyba tyle. Telefon kosztuje 1599,- I tu moje pytanie: czy warto go wziąć w takim abonamencie za taką cenę? Myślałem nad play, ale tam sami nie wiedzą czy mają ten telefon w magazynie centralnym i przesuwają mi odpowiedź z dnia na dzień. Ten z orange miałbym już jutro. Gratis dostałbym też neo na 2 miesiące testowania za free i maskotki serce i rozum. Co do Ery - naczytałem się o ogromnych kaucjach, a takowej nie chcę płacić... _ Jest jeszcze opcja, że kupię iP 4 na allegro, znalazłem 32GB za 1900PLN. Tylko wtedy zostaje kwestia karty... orange free jest mega, ale nie ma pakietów... Pomożcie.

#2 MRCOFFEE

MRCOFFEE
  • 463 postów

Napisano 24 marca 2011 - 22:41

Dobre pytanie....podpinam się pod pytanie

#3 kabanos

kabanos
  • 352 postów
  • SkądW-wa

Napisano 24 marca 2011 - 22:53

sam najlepiej wiesz jaki abonament ci jest najbardziej potrzebny. ja dzwonie baaardzo malo do innych sieci a smsow sle od groma. mam jeden nr gratis i internet ktory zwalnia (bez dodatkowych kosztow) gdy przekrocze 2gb / miesiac. to dla mnie jest idealne rozwiazanie. zle dobrany abonament = duze dodatkowe koszty

#4 zoom

zoom
  • 38 postów

Napisano 26 marca 2011 - 09:02

prepaida GaduAIR, masz pakiety bardzo fajne.

#5 SebaQQ

SebaQQ
  • 452 postów
  • SkądLeszno

Napisano 26 marca 2011 - 09:45

Mam w erze za telefon 1000zl abonamet 140 żadnej kaucji i dokupilem ubezpieczenie. Żeby nie płacić kaucji musisz mieć kartę kredytowa (ta z tymi numerami karty musi mieć te liczby wypukle czyli wystajace trochę ponad plaskosc karty).

#6 zdzich

zdzich
  • 178 postów
  • Skądjuż nie Poznań

Napisano 26 marca 2011 - 09:47

wez abo bez telefonu (lepsze warunki sa wtedy) w moim przypadku najtaniej wypada play ale to przez to, ze wiekszosc znajomych i cala rodzine mam juz w tej sieci a telefon kup na allegro po przeliczeniu przez 24 miesiace wyjdzie to najkorzystniej mozesz tez wziasc abo z jakims telefonem za 1pln i sie go pozbyc na allegro mozliwosci jest duzo wszystko zalezy od tego po co Ci ten abonament




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych