Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Pomysły dla polskich programistów na nowe aplikacje


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 demon7

demon7
  • 17 postów

Napisano 19 marca 2011 - 15:42

Witam nie wiem czy to dobre miejsce ale jak coś to niech moderatorzy przeniosą jednak mam nadzieje że piszę w dobrym punkcie. A mianowicie chcę otworzyć ten wątek aby czytelnicy tego portalu pogli podzielić się na forum swoimi pomysłami na aplikacje a programiści( developerzy) znajdą tu może jakąś inspiracje i stworzą program który może się przydać i dobrze sprzedawać w app store. Moim pierwszym pomysłem na aplikację którą chętnie bym pobrał jest aplikacja która zawiera rozkład jazdy KM( Koleji mazowiekich) oraz SKM i nie koniecznie to musi byc tylko dla warszawy ale również dla innych miast w polsce podobne aplikacje już są ale tylko dla komunikacji autobusowej a może tak by dodać komunikację kolejową? nie wspomnę już o możliwej implementacji cen biletów na danych trasach. Proponuję nazwę: KolejePolskie

#2 mosiek95

mosiek95
  • 413 postów
  • SkądWadowice

Napisano 19 marca 2011 - 16:23

Ale nie zawsze ten program/aplikacja znajdzie się w AppStore.

#3 demon7

demon7
  • 17 postów

Napisano 19 marca 2011 - 16:43

Na tym już się nie znam ale skoro rozkład jazdy autobusów udało się przepchnąć to czemu by nie rozkładu pociągów.

#4 pastewny

pastewny
  • 27 postów

Napisano 19 marca 2011 - 16:44

Dla demona7 aplikacyjkę: pisz-lepiej-niż-prezydent-rp, żeby nie powtarzać byków po Komorowskim.

#5 kajtek88r

kajtek88r
  • 330 postów

Napisano 21 marca 2011 - 13:26

Ja bym chętnie zobaczyła BiblioNETka » książki - recenzje, opisy, oceny, opinie, dyskusje w appstore. Ostatnio przekopałam wszystkie aplikacje w sklepie, szukając czegoś co oferuje znalezienie polskich tutułów po isbn i aby je wprowadzić do bazy i jedyne co mozna znaleźć to kilka aplikacji zagranicznych, gdzie trzeba wszystko robić ręcznie, bo naszych wydań nie znajduje.
Wiem, że mogę sobie wejść przez przeglądarkę, ale jako wielki mol książkowy marzy mi się taka prywatna aplikacja. Tworzę sobie bazę wszystkich książek wraz z moimi ocenami a i na pewno nie jestem jedyną osobą która tak robi - mogłoby się coś takiego przydać :)

#6 Shinain

Shinain
  • 10 postów

Napisano 22 marca 2011 - 14:31

Mnie brakuje polskich wersji wszelkiego rodzaju programów słowno logicznych, krzyżówkowych etc. Oryginalnego scrabbla po polsku kupiłabym natychmiast. Miałam jeszcze ukochaną grę z czasów amigi. Było to Ishido. Logiczna, dokładanie na planszy klocków wg koloru lub kształtu. Tworzenie pewnych punktowanych sekwencji, gry turniejowe. Na pewno jeszcze gdzieś ta wersja amigowa jest w sieci i mogła by posłużyć za wzór.

#7 horyzont

horyzont
  • 1 345 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 marca 2011 - 15:00

Na tym już się nie znam ale skoro rozkład jazdy autobusów udało się przepchnąć to czemu by nie rozkładu pociągów.


od 9 miesiecy rozmawiam z PKP na temat aplikacji dla iPhona i Androida. Generalnie PKP ma w dupie net, w dupie uzytkownikow iPhona itd....

Jezeli jeszcze troche beda mnie zwodzic - to po prostu wpuszcze taki program do appstore za 0,99 z roczna subskrypcja i bede miec ich w d.....

No i generalnie jest niemiecki program, ktory pokazuje polskie rozklady.

#8 kajtek88r

kajtek88r
  • 330 postów

Napisano 22 marca 2011 - 17:20

od 9 miesiecy rozmawiam z PKP na temat aplikacji dla iPhona i Androida. Generalnie PKP ma w dupie net, w dupie uzytkownikow iPhona itd....

Jezeli jeszcze troche beda mnie zwodzic - to po prostu wpuszcze taki program do appstore za 0,99 z roczna subskrypcja i bede miec ich w d.....

No i generalnie jest niemiecki program, ktory pokazuje polskie rozklady.


Stworzenie wiarygodnej aplikacji graniczyłoby z cudem, więc jeśli zdają sobie z tego sprawę tym bardziej mają wszystko w d.. - jakkolwiek by to nie brzmiało irracjonalnie

Co do polskich scrabble - też od razu bym brała! :D

#9 bastiano

bastiano
  • 45 postów
  • SkądGostyń Wlkp.

Napisano 23 marca 2011 - 23:28

Niestety, nie udało mi się znaleźć aplikacji, która potrafilaby oznaczać zdjęcia, a następnie w pliku tekstowym zalaczac nazwy wybranych zdjęć. Np. Pokazuje klientowi galerie 300 zdjęć, on oglądając zaznacza sobie wybrane zdjęcia, po czym na końcu wyskakuje podsumowanie wybranych zdjęć wraz z zalaczonymi nazwami w jednym miejscu.

#10 Beyo

Beyo
  • 162 postów
  • SkądPoznań

Napisano 24 marca 2011 - 00:27

Ja bym chciał by w końcu jakaś aplikacja czy to mobilna czy na macosx zawierała w sobie polski katalog ISBN, bym mógł katalogować książki po kodzie kreskowym i dodawać je w ten sposób do bazy. No i czekam kiedy w końcu będzie polski język do Spell Catcher...pewnie się nie doczekam:/

#11 horyzont

horyzont
  • 1 345 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 marca 2011 - 11:27

Stworzenie wiarygodnej aplikacji graniczyłoby z cudem, więc jeśli zdają sobie z tego sprawę tym bardziej mają wszystko w d.. - jakkolwiek by to nie brzmiało irracjonalnie

Co do polskich scrabble - też od razu bym brała! :D


Oni tam za staro mysla - zobacz od kiedy jest mozliwosc rezerwacji biletu przez net.....stosunkowo mloda usluga.....

Ja mam tam wsio zrobione juz - lacznie z rezerwacja biletow przez iphona, wyszukanie najblizszej stacji poprzez gps i na podstawie tego pokazanie o ktorej pociagi w ciagu najblizszych 2h - gdzie jada....

#12 westu

westu
  • 203 postów
  • SkądChrzanów / Kraków

Napisano 25 marca 2011 - 10:16

horyzont

Czyli co, masz całą gotową aplikację i chcesz sprzedać PKP czy czekasz na ich pozwolenie na wydanie aplikacji? Generalnie z nimi cięęężko się dogadać :(

Dla tych, którzy nie wiedzą a chcą korzystać w miare sprawnie na iPhone z rozkładu PKP - jest mobilna wersja rozkładu, mało kto o nim wie: Rozkład

#13 horyzont

horyzont
  • 1 345 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 marca 2011 - 10:27

Najpierw kiedy zaczalem o tym myslec, dogadalem sie z nimi na to ze kupia - kiedy zostalo wsio zrobione - kupic nie chca - motywujac ze nie jest to program na Nokie :D i ze nie wiele osob z tego skozysta. Wolal bym zeby oni zaplacili niz uzytkownicy.

#14 kurchuck

kurchuck
  • 103 postów
  • SkądKraków

Napisano 25 marca 2011 - 13:23

Przydalaby sie aplikacja do ogladania filmow np. jak na zalukaj.pl lub gdzies ,gdzie sa filmy ,nie seriale takie jak w ipla.

#15 tomkuk

tomkuk
  • 3 postów
  • SkądPoznań

Napisano 26 lipca 2021 - 12:46

Stworzenie wiarygodnej aplikacji graniczyłoby z cudem, więc jeśli zdają sobie z tego sprawę tym bardziej mają wszystko w d.. - jakkolwiek by to nie brzmiało irracjonalnie Co do polskich scrabble - też od razu bym brała! :D

Hej, wątek trochę stary ale może jeszcze się przyda. Pracuję nad polsą grą słowną: Literaki, więcej informacji znajdziesz tutaj: https://www.literaki.com/. Pozdrawiam



#16 winmaciek

winmaciek
  • 6 479 postów
  • Płeć:

Napisano 26 lipca 2021 - 13:20

1. Znowu archeologia. 

2. To był wątek do zgłaszania nowych pomysłów, a nie wrzucania własnych aplikacji. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych