Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Order & Chaos - czyli MMORPG od Gameloft


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
392 odpowiedzi w tym temacie

#51 xperek

xperek
  • 250 postów
  • SkądLisów

Napisano 27 kwietnia 2011 - 16:43

Ja i tak bym kupił nawet gdyby była za 10 dolców, bo i tak GC mniejszej nie ma, cena wg mnie bardzo atrakcyjna, liczyłem że abonament będzie od 10 zł za miesiąc a tu 9 zł za pół roku, taka opcja to prawie kradzież. Akurat nie mam kasy na koncie i nici z GC ale jeśli jutro nie kupie to umrę.

#52 TomuSS

TomuSS
  • 819 postów

Napisano 27 kwietnia 2011 - 17:13

Dobra :D Panowie i panie! Jeżeli gra ktoś to gramy razem! Właśnie zakładam postać :) Na jakim serwerze gramy? Trzeba wybrać jeden i jakoś się zintegrować ;) Jak zwykle... Mogę narzucić serwer czy ktoś już jakiś wybrał i na nim gra? EDIT: Wybrałem serwer "Hall of Blade"

#53 ed00c

ed00c
  • 2 404 postów
  • SkądKostrzyn Wlkp.

Napisano 27 kwietnia 2011 - 17:29

Ja gram na tym ostatnim, nie pamiętam jak się nazywa ;P. Ogólnie gierka fajna, oby tylko później nie było za dużo grind'u, bo to zniszczy gameplay.

#54 TomuSS

TomuSS
  • 819 postów

Napisano 27 kwietnia 2011 - 17:36

No dobra. TO ja się przerzucam na ten ostatni... :) Kim grasz? Ja po meczu dziś trochę pogram pewnie :D Trzeba się zgadać i może gildię zrobić czy coś.

#55 dawidu8

dawidu8
  • 74 postów

Napisano 27 kwietnia 2011 - 18:15

skąd macie tę gre? i czy płaci się jakiś abonament za gre czy po prsotu ją kupuje i wsio? :P

#56 TomuSS

TomuSS
  • 819 postów

Napisano 27 kwietnia 2011 - 18:20

Link już był podawany:
Order & Chaos© Online for iPhone 3GS, iPhone 4, iPod touch (3rd generation), iPod touch (4th generation), and iPad on the iTunes App Store

A abonament tak. Z tego co widzę to pierwsze 3 miesiące są darmowe chyba... Bo mam abonament do 26.07 :)

#57 dawidu8

dawidu8
  • 74 postów

Napisano 27 kwietnia 2011 - 18:23

i jak gra? są jakieś lagi? duże możliwości? fajny gameplay? warta swojej ceny?

#58 TomuSS

TomuSS
  • 819 postów

Napisano 27 kwietnia 2011 - 18:28

Oj czy warta swojej ceny to się okaże... Na pewno sprawia dobre pierwsze wrażenie. jest trochę rzeczy, do których bym sie przyczepił, to na pewno... Jest dobre sterowanie, na razie pograłem 15min bo jestem zajęty, ale dziś wieczorem dobrze pośmigam. W grze widzę najwięcej Rosjan :P, bo cyrylicą na chacie piszą :D Na pewno zachęcam do kupna. Jeśli lubisz WoW'a lub gry w tych klimatach to zachęcam i do ostatniego serwera zapraszam :D

#59 dawidu8

dawidu8
  • 74 postów

Napisano 27 kwietnia 2011 - 18:31

baaaardzo lubie takie gry. wszedzie gdzie jest LVL to i ja :D no to pograj dzisiaj i daj jutro znać jak to wygląda. i kupie, pośmigamy sobie razem :P

#60 TomuSS

TomuSS
  • 819 postów

Napisano 27 kwietnia 2011 - 18:35

Jasne... Daj mi swoje GG to możemy się zgadać. Wyślij mi PW. A wszytkich do gry zachęcam i zapraszam... Znając ed00ca i obserwując jego postępy w Inotii to za tydzień będzie już koło 50 poziomu (jeśli takowy oczywiście jest do zdobycia).

#61 BiskupPro

BiskupPro
  • 84 postów
  • SkądNottingham / Szczecin

Napisano 27 kwietnia 2011 - 19:42

Zastanawiam się też nad zakupem tej gry ale spokoju mi nie daje Dungeon Defender.

#62 TomuSS

TomuSS
  • 819 postów

Napisano 27 kwietnia 2011 - 19:55

Zastanawiam się też nad zakupem tej gry ale spokoju mi nie daje Dungeon Defender.


A co to ma do rzeczy, że tak powiem?

#63 BiskupPro

BiskupPro
  • 84 postów
  • SkądNottingham / Szczecin

Napisano 27 kwietnia 2011 - 19:57

To ma do rzeczy, że nie chce kasy wywalić w błoto na następną cukierkową produkcję. Warto wydać kasę na tę grę?

#64 misiekgruby

misiekgruby
  • 3 212 postów
  • SkądKraków

Napisano 27 kwietnia 2011 - 19:59

Podpowiem, ostatnie produkcje Gameloftu mocno mnie rozczarowały.

#65 BiskupPro

BiskupPro
  • 84 postów
  • SkądNottingham / Szczecin

Napisano 27 kwietnia 2011 - 20:05

Podpowiem, ostatnioeprodukcje Gameloftu mocno mnie rozczarowały.


Heh też mam takie odczucia i właśnie dlatego się zapypatałem czy kupić to czy lepiej tę drugą produkcję ( szczerze go DD bardziej do mnie przemawia ).

#66 kisielek89rm

kisielek89rm
  • 297 postów
  • SkądKraków

Napisano 27 kwietnia 2011 - 20:06

mnie z kolei zadowoliły

#67 BiskupPro

BiskupPro
  • 84 postów
  • SkądNottingham / Szczecin

Napisano 27 kwietnia 2011 - 20:08

Widzisz... Jeden lubi to a drugi tamto. Kwestia gustu.

#68 TomuSS

TomuSS
  • 819 postów

Napisano 27 kwietnia 2011 - 20:12

Ale to dwie różne gry. Mi DD nie przypadło do gustu. W ogóle już w to nie gram. DD to bardziej defense, a tutaj normalne, prawdziwe MMO... To są klimaty, które kocham... Dlatego grę polecam jak najbardziej.

#69 misiekgruby

misiekgruby
  • 3 212 postów
  • SkądKraków

Napisano 27 kwietnia 2011 - 20:12

Kiedyś Gameloft odgrywał pierwsze skrzypce. Teraz jest bardzo duża i silna konkurencja.

#70 TomuSS

TomuSS
  • 819 postów

Napisano 27 kwietnia 2011 - 20:17

Tak... Ale to pierwsza gra, kiedy ściągnięcie czegoś od innego tytułu pasuje mi jak najbardziej. Uważam, jak na razie, że całkiem im się to udało. Gra się bardzo przyjemnie, ale moja opinia nie jest zbyt subiektywna. Zagrywałem się w kiepskie Pocket Legends, a grałem dlatego, że było to MMO.

#71 BiskupPro

BiskupPro
  • 84 postów
  • SkądNottingham / Szczecin

Napisano 27 kwietnia 2011 - 20:18

Mi z Gameloft'u bardzo się spodobało Dungeon Hunter. Bardzo też lubię Ravensword oraz Aralon'a ale z koleji np Final Fantasy nie trawie jak cholera. Dlatego mam lekkie opory jeśli chodzi o tę produkcję. Poczytam jeszcze trochę i się zastanowię.

#72 TomuSS

TomuSS
  • 819 postów

Napisano 27 kwietnia 2011 - 20:31

Ja się boję kupić FF... Ja z GL mam gier dużo, ale no DH to była chyba ich najlepsza produkcja. Przybliżone klimaty to Aralon, ale on jest offline. Wszystko jest podobne do WoW'a i tyle. Więcej chyba nie trzeba.

#73 ssebal

ssebal
  • 990 postów

Napisano 27 kwietnia 2011 - 21:07

5.49 Euro za trzy miesiące grania to nie tak dużo wcale, tak sądzę.

Ale sam nie wiem czy będę kupować, tak się strasznie nastawiałem a teraz tak opadło trochę ze mnie. Cóż, poczekam ze 2 dni na jakieś filmy na YT i zdam się na opinię innych :)


Taka mała poprawka:
$1,99 for 3 month.  $2,99 for 6 month

#74 TomuSS

TomuSS
  • 819 postów

Napisano 27 kwietnia 2011 - 21:11

Hmm.. I tak pierwsze 3 miesiące za darmo, potem się będziemy zastanawiać nad przedłużeniem abonamentu... Znalazłem coś co mi się nie podoba ;/ Nie można pływać...

#75 MJ90

MJ90
  • 17 postów

Napisano 27 kwietnia 2011 - 21:34

Powiem tak, ostatnie produkcje nie zadowalały mnie. Nudne po 1.5h już miałem dość, kasowałem po paru dniach - ze względu na sentyment, że niedawno wrzucałem to na iPhone...
O&C zdecydowanie hit, wg. dotychczasowa najlepsza gra 2011 roku, jak i nie wcześniejszych lat. Porównam trochę do Aralona, z którym spędziłem 9h. To, co nie podobało mi się w Aralonie to umiejętności, mag w tej produkcji miał jakieś 5zakleć -,- Tutaj ma dokładnie 22 z Permafrost + książki, które można nabyć, podnoszące atuty zaklęć oraz 21 z Skyfire + książki (mowa o magu). Zdobywanie poziomu idzie dość wolno, więc grę szybko nie ukończymy, biorąc pod uwagę rozległość świata w O&C. Wydanie 0.79eu za miesiąc czy 1.59eu za 3m to w sumie nic, gdzie abonament po zakupie mamy na 3miesiące (pewnie zdążę przejść grę z 2-3razy).
Dlatego, jeżeli ktoś się zastanawia czy nabyć tą grę - polecam, a jestem baaardzo wybrednym graczem. Póki co zapraszam aktualnych graczy na nieoficjalne forum gry, gdzie możemy handlować, wymieniać się informacjami, poznawać bliżej tajniki gry [url=http://www.ordernchaos.cba.pl]Nieoficjalne forum gry Order & Chaos • Strona główna forum[/url] - jeśli łamię regulamin, to z góry przepraszam to moją bezczelność, ale w końcu ma to związek z tematem ;)

Hmm.. I tak pierwsze 3 miesiące za darmo, potem się będziemy zastanawiać nad przedłużeniem abonamentu...

Znalazłem coś co mi się nie podoba ;/
Nie można pływać...

Można pływać i nurkować, nie wiem, gdzie nie możesz... Jedna z misji Divine .... w Silence polega na zabraniu tarczy z dna pod wodospadem ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych