Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Poszukuję nawigacji na iOS…


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
277 odpowiedzi w tym temacie

#26 Gregory

Gregory


  • 2 727 postów
  • Skądᴧ̊

Napisano 19 października 2009 - 20:26

Po wpisaniu „Israel” w App Store pojawia się kilka wyników. Poza tym można użyć OffMaps, programu
który pozwala na pobranie i zapamiętanie dowolnego fragmentu mapy świata. Przechodzimy do
interesującego nas obszaru, stukamy w „Download”, zaznaczamy fragment, ustalamy szczegółowość
mapy, stukamy w „Start Download” i po dłuższej chwili stajemy się szczęśliwymi posiadaczami
mapy wybranego obszaru, dostępnej od tej pory bez łączenia z Internetem.

#27 chris.zurada

chris.zurada
  • 3 977 postów
  • SkądTychy, Poland

Napisano 21 października 2009 - 09:51

To jest dobre rozwiazanie z google ale mnie nigdy nie satysfakcjonowalo. Powod: mala szczegolowosc i niedokladnosc map. Nie wiem jak to jest z Izraelem ale wystarczy popatrzec na nasza wschodnia granice z Ukraina - wyjezdzajac z Polski wjezdzamy na... bezdroza ;)

#28 Smokerro

Smokerro
  • 258 postów
  • SkądKoźmin Wielkopolski

Napisano 20 grudnia 2009 - 17:04

AutoMapa polski na iPhone? Witam. Znajomy ma palmtopa i wgraną AutoMapę Polski co np. jakaś "baba" mówi gdzie ma jechać. I czy jest takie coś by tłumaczyło po polsku gdzie ma jechać i by działało offline znaczy się by wgrać mape na iPhone i by nie korzystało z połączenia internetowego.

#29 marcio66

marcio66
  • 26 postów

Napisano 20 grudnia 2009 - 18:54

Cały ten dział jest o takich programach... Są to np. Navigon, Tom Tom czy iGo. Są informacje że w przyszłym roku może pojawić się również Automapa na iPhona.

#30 shrek2oo7

shrek2oo7
  • 1 492 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 grudnia 2009 - 19:10

Polecam Navigon ;) IMHO najlepsza nawigacja na iPhone.
Co do automapy to podobno ma być:
Blog – iPod, iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS – informacje … Czy to AutoMapa dla iPhone OS – kolejne informacje

#31 Smokerro

Smokerro
  • 258 postów
  • SkądKoźmin Wielkopolski

Napisano 21 grudnia 2009 - 12:04

shrek2oo7
Że ma wyjść to wiem.
Ale moje pytanie było czy istnieje program co głos mówi po polsku np gdzie masz jechać i czy jest potrzebne połączenie internetowe w iPhonie czy da się jakoś ściągnąć mapę.

#32 shrek2oo7

shrek2oo7
  • 1 492 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 grudnia 2009 - 12:15

Przecież chyba napisałem, że polecam Navigon. To jest nawigacja offline po Polsku.

#33 FiTzu

FiTzu
  • 145 postów
  • Skądznienacka

Napisano 21 grudnia 2009 - 12:38

Ja osobiście polecam TomTom. Ewentualnie Sygic.

#34 shrek2oo7

shrek2oo7
  • 1 492 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 grudnia 2009 - 13:06

MyApple: NDrive, TomTom, Navigon, iGo MyWay, Sygic – porównanie nawigacji z mapami Polski - Apple

#35 dundrub

dundrub
  • 842 postów
  • Skąddolny slask

Napisano 21 grudnia 2009 - 13:43

Mam Navigona i śmiało polecam. Nie zawiódł*mnie. Dla porównania - Mam też HTC Diamonda z Automapą. Na święta śmigam w Polskę*i odpalę*dwie nawigacje na raz - zrobię*teścik i zamieszczę dla chętnych ;)

#36 RiQ

RiQ

  • 2 567 postów
  • SkądWrocław

Napisano 21 grudnia 2009 - 14:00

poczekaj na AM. Wg mnie szkoda wydawać ciężko zarobione pieniądze na półśrodki. Mam tylko nadzieję, że AM na iPhone nie będzie się różnić od wersji na navi (jakość map/kategoryzacja/sposób prowadzenia)

#37 Smokerro

Smokerro
  • 258 postów
  • SkądKoźmin Wielkopolski

Napisano 21 grudnia 2009 - 14:12

Ok. To już wszystko wiem. Thxxx wszystkim za odpowiedzi. Można zamykać. Pozdro.

#38 dundrub

dundrub
  • 842 postów
  • Skąddolny slask

Napisano 21 grudnia 2009 - 14:48

poczekaj na AM. Wg mnie szkoda wydawać ciężko zarobione pieniądze na półśrodki. Mam tylko nadzieję, że AM na iPhone nie będzie się różnić od wersji na navi (jakość map/kategoryzacja/sposób prowadzenia)


AM ma tylko jedną wadę*jak dla mnie (na HTC Touch to niestety jest) - widać, że pozycja auta jest kilka metrów z tyłu za faktyczną*pozycją w terenie. Da się z tym jeździć, bo prowadzi naprawdę świetnie. I przyznam się, że AM na iPhone może być rewelacją.

#39 Smokerro

Smokerro
  • 258 postów
  • SkądKoźmin Wielkopolski

Napisano 21 grudnia 2009 - 15:07

Znajomy ma palmtopa MIO ale dokładniejszej nazwy nie pamiętam, ale u niego nie ma takiego błędu co dundrub a ma wgraną nową AM Polski

#40 dundrub

dundrub
  • 842 postów
  • Skąddolny slask

Napisano 21 grudnia 2009 - 15:18

Znajomy ma palmtopa MIO ale dokładniejszej nazwy nie pamiętam, ale u niego nie ma takiego błędu co dundrub a ma wgraną nową AM Polski


Dzięki za info!

#41 Sgt Pepper

Sgt Pepper
  • 724 postów

Napisano 21 grudnia 2009 - 16:34

poczekaj na AM. Wg mnie szkoda wydawać ciężko zarobione pieniądze na półśrodki. Mam tylko nadzieję, że AM na iPhone nie będzie się różnić od wersji na navi (jakość map/kategoryzacja/sposób prowadzenia)


Echhh, kolego, uważasz Navigona za półśrodek ? Hmmmm....
Korzystam zarówno z AM jak i z Navigona. OBIE są naprawdę ok.
Moje zdanie jest takie: po Europie- zdecydowanie Navigon. Ostatnio strzeliłem 3500km własnie z nim. Bezbłędnie.
Na Polskę- AM będzie lepsza, ale czasy że "o niebo lepsza" już dawno minęły. Z Navigonem spokojnie po Polsce też się da. NIE MA kolosalnej różnicy pomiędzy nimi jeśli chodzi o nasz kraj.
(Mam najświeższą aktualizację q4 2009 i na jej podstawie tak twierdzę).

Pozostaje mi mieć nadzieję że wersje dla iP nie odbiegają (vide: Navigon) czy będą odbiegać (vide: Automapa) od wersji na PNA/PDA.

#42 RiQ

RiQ

  • 2 567 postów
  • SkądWrocław

Napisano 21 grudnia 2009 - 22:41

ehhh...nawigacja na iP to nie gra za 99centów. Nie kupimy sobie wszystkich i nie przetestujemy w warunkach bojowych. Jak dla mnie AM (z navi) jest najlepsza, a próbowałem różnych (MioMap 3.3, iGO, iGO8 ...) Najnowszy wypust MioMap (dołączanej do MioMoov500) to jakaś kpina. Kategoryzacja LEŻY i KWICZY. Navigona spróbowałem na iPhonie (wersja próbna tygodniówka) i powiem tak - design super jak dla mnie - AM się chowa, no ale designem się nie jeździ. Już napisałem, że główna ulica, która nazywa się Plac Grunwaldzki we Wrocławiu (odcinek od Mostu Grunwaldzkiego do Ronda Regana) w Navigonie funkcjonuje jako E67 bodajże :) Jeżeli mamy taki kwiatek, to należy się spodziewać i innych Jeśli chodzi o EU to Navigon OK, jeśli Polska - czekam na AM. Mam nadzieję, że będzie kostować ok 50 ojro :)

#43 pluszzz

pluszzz
  • 13 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 grudnia 2009 - 17:34

A ja używam TomTom'a i jak na razie jestem bardzo zadowolony z tej aplikacji. Dobrze prowadzi i ma dobre mechanizmy zmian trasy przejazdu. Jedyną wadą jest mała ilość zaznaczonych fotoradarów, ale to ma chyba tylko dobrze zrobiona AM. Najlepsze do 3G i3GS jest jednak TomTom car Kit, który na prawdę rozwiązuje parę bolączek natury montażu telefonu jak i poprawia odbiór satelit poprzez wbudowany dodatkowy odbiornik GPSa.

#44 najman

najman
  • 953 postów

Napisano 05 stycznia 2010 - 00:22

Istnieje jakas nawigacja na Chiny? Jak w temacie

#45 grzegorz01

grzegorz01
  • 18 postów

Napisano 06 stycznia 2010 - 14:15

AM ma tylko jedną wadę*jak dla mnie (na HTC Touch to niestety jest) - widać, że pozycja auta jest kilka metrów z tyłu za faktyczną*pozycją w terenie. Da się z tym jeździć, bo prowadzi naprawdę świetnie. I przyznam się, że AM na iPhone może być rewelacją.


To nie jest wada a jedynie opóźnienie które w opcjach można spokojnie wyregulować tak że AM będzie dokładnie pokazywała na ekranie rzeczywistą pozycję. Wystarczy ustawić odpowiednią wartość i już po problemie. Zmień ustawienie opóźnienia w opcjach i będziesz miał problem z głowy. Opcję "Kompensuj opóźnienie sygnału" znajdziesz na drugim ekranie w opcjach GPS (jeśli masz najnowszą wersję). U mnie sprawdza się 1,3 s. Najlepiej wykonać prosty test bo na każdym urządzeniu może być inaczej.

#46 nuggie

nuggie
  • 249 postów

Napisano 07 stycznia 2010 - 09:04

TomTom.

#47 Strusio

Strusio
  • 140 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 stycznia 2010 - 18:20

nuggie Możesz coś więcej powiedzieć bo nie mogę znaleźć nic na Chiny ?

#48 iMarekPL

iMarekPL
  • 2 727 postów
  • SkądZduńska Wola

Napisano 14 stycznia 2010 - 23:19

thozo, prosiłbym jednak bez OT.

#49 nuggie

nuggie
  • 249 postów

Napisano 15 stycznia 2010 - 14:08

Nie mowie więcej, bo nie wypada.. jest taka mapa China mainland v8.40 i jest tez takie forum ipmart... mozna poczytac i dodac coenico dla testow samemu...

#50 kamolo2

kamolo2
  • 21 postów

Napisano 17 stycznia 2010 - 13:54

Nawigacja do iphone 3 GS Witam. Szukam jakiejś nawigacji na Polskę i Czechy do której nie potrzebne jest połączenie z internetem. Będzie taka na itunes Store?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych