Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jakiego iPoda wybrać? BARDZO LICZĘ NA WASZĄ POMOC!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 danotko

danotko
  • 5 postów

Napisano 24 lutego 2011 - 16:41

Witam. Za kilka dni będę się przymierzał do zakupu nowego iPoda. Obecnie jestem zadowolonym posiadaczem Nano 4G 8GB, i jedyną rzeczą która mnie w moim sprzęcie irytuje jest zbyt mała pamięć.I tutaj zaczyna się mój problem - wybrać 160GB Classic'a czy może nano najnowszej generacji z pojemnością 16GB? Który ze sprzętów polecacie? p.s pytanie kieruję do posiadaczy nano 16GB - jak u was wygląda sytuacja z dostępną pamięcią? Ile piosenek + kilka koncertów uda mi się w nim zamieścić? BARDZO SERDECZNIE PROSZĘ WAS O POMOC W PODJĘCIU TRUDNEJ DLA MNIE DECYZJI!!! Serdecznie pozdrawiam. ;)

#2 Gecko

Gecko
  • 151 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 lutego 2011 - 18:57

Powiedz, najpierw do czego go używasz, gdzie nosisz, ile masz piosenek. a) coś małego, wszędzie się zmieści, średnia pamięć (mi starczy na około 1400 piosenek w 16GB iPhone) - Nano B) masz dużo piosenek, możesz nosić coś wielkiego, lubisz klasyczny wygląd - iPod Classic

#3 danotko

danotko
  • 5 postów

Napisano 25 lutego 2011 - 20:17

Na dzień dzisiejszy mam około 1700 piosenek i z każdym dniem ta kolekcja się powiększa, biorąc pod uwagę fakt wgrywania do iPoda koncertów itp. jestem już prawie zdecydowany na classica. Czy ktoś mógłby mi przybliżyć jego techniczne możliwości? Największe zalety/wady?

#4 dirtyhary

dirtyhary
  • 629 postów
  • SkądEłk, PL

Napisano 25 lutego 2011 - 20:42

Jest jeszcze touch 64 GB, dzięki temu możesz poznać zalety iOS'a.
Odnośnie danych technicznych ipoda to Apple (Polska) - iPod classic - Dane techniczne . Ja nie będę się wypowiadał na jego temat bo miałem takiego w ręku raz w życiu.

#5 Janson77

Janson77
  • 116 postów

Napisano 25 lutego 2011 - 21:07

Polecam Classic , miałem kilka innych (touch,nano,shuffle) ale żaden nie wydąbedzie takiego dzwięku i mocy ! Ale najlepiej przekonaj sie o tym sam , i porównaj. Jeśli możesz to zainwestuj w słuchawki , polecam SENNHEISER PXC/250. Mój ulubiony zestaw.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych