Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

AVPlayer & AVPlayerHD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
142 odpowiedzi w tym temacie

#101 krl.krl

krl.krl
  • 522 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 czerwca 2012 - 18:36

AVPlayer i GPlayer są co jakiś czas za friko, jak sam pobierałem oba na raz były za free.

#102 picik

picik
  • 288 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 czerwca 2012 - 12:04

Witam, czy jest jakiś player, na którym mam pewność, że mkv 720p będzie chodziło płynnie i jak żyleta ? Nie chcę kupować AVPlayera w ciemno... Mam ipad3. Dzięki P

#103 dudek564

dudek564
  • 295 postów

Napisano 27 czerwca 2012 - 16:16

Jak ustawiacie szybkość napisów w AVPlayer? Ja chciałem spróbować i niestety katastrofa.. na komputerze wszystko normalnie a tu niestety nie.




Też mam problem , zmieniałem FPS i format plików. Początek napisów idealnie pasuje , natomiast po kilku minutach nic się nie trzyma kupy

#104 tasiu

tasiu
  • 546 postów
  • Skądokolice Cieszyna

Napisano 27 czerwca 2012 - 16:41

Też mam problem , zmieniałem FPS i format plików. Początek napisów idealnie pasuje , natomiast po kilku minutach nic się nie trzyma kupy


Jeśli napisy są dopasowane do filmu to nie trzeba nic zmieniać. Sprawdzałeś inne playery?

#105 dudek564

dudek564
  • 295 postów

Napisano 27 czerwca 2012 - 16:42

o dziwo w GPlayer wszystko działa jak należy. Lecz do gustu lepiej przypadł AVPlayerHD jak to naprawić?

#106 trocu

trocu
  • 770 postów

Napisano 28 czerwca 2012 - 09:44

Ja również zauważyłem liczne problemy z napisami w AV, dlatego na stałe przesiadłem się na GP.

#107 jardins

jardins
  • 160 postów

Napisano 03 lipca 2012 - 19:41

Ja nie mam żadnych problemów, trzeba sobie tylko wyrobić jakiś mechanizm.

***Tylko dla Windows***

Oto mój:
Wszystkie napisy pobieram używając napiprojekt * Czemu? Ponieważ umożliwia on pobieranie napisów w formacie SRT, wystarczy ustawić to w programie. Pobrane napisy są zapisane w UNICODE. Niestety iPad nie radzi sobie z tym za dobrze, ale możemy to łatwo zmienić.
Otwieramy je w notatniku, klikamy zapisz jako i tam z rozwijanej listy wybieramy UTF-8 i zapisz
Kopiujemy napisy razem z filmem i wszystko śmiga.

*Tak, Tak, wiem, są inne programy. Ja używam akurat tego.

#108 djjF

djjF
  • 69 postów

Napisano 14 lipca 2012 - 02:18

GP olałem, w porównaniu do AVP ma gorszą płynność przy dynamicznych scenach. Dla osób mających problem z napisami. Tak jak kolega pisał: napiprojekt i sciągamy w srt, tylko kodowanie ansi i bez żadnych obróbek wrzucamy do AVP. na liście plików klikamy w napisy i ustawiamy Windows Codepage CP1250. Kolejne filmy już same będą z CP1250.

#109 bedzki

bedzki
  • 4 postów

Napisano 17 lipca 2012 - 12:02

CIACH [url]http://myapple.pl/aplikacje-z-app-store-164/announcement-b-font-color-red-na-tym-forum-piszemy-zgodnie-z-zasadami-jez_-polskiego-font-b.html[/url]

Po drugie przeczytałeś chociaż ten temat? Było wielokrotnie opisane co trzeba zrobić.

---------- Wpis dodano o 11:02 ---------- Poprzedni wpis dodano o 10:45 ----------

CIACH [url=http://myapple.pl/aplikacje-z-app-store-164/announcement-b-font-color-red-na-tym-forum-piszemy-zgodnie-z-zasadami-jez_-polskiego-font-b.html]Ogłoszenia - Aplikacje z App Store[/url]

Po drugie przeczytałeś chociaż ten temat? Było wielokrotnie opisane co trzeba zrobić.


CIACH Jeśli masz ochotę mnie obrażać zrób to poprzez PW. Twoja wypowiedź została usunięta ze względu na pisownie. Po drugie nawet nie napisałeś czy metoda wskazana w poście 108 Ci pomogła, nie wiemy czego próbowałeś to skąd mamy wiedzieć że cokolwiek już robiłeś w tym temacie?

#110 robgrab

robgrab
  • 1 384 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 lipca 2012 - 06:50

Właśnie pojawiła się aktualizacja Avplayera, dodano sprzętowe dekodowanie mkv i avi. Jak podaje autor na 3gs działa 720p, a na 4 i dalej 1080

#111 picik

picik
  • 288 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 lipca 2012 - 12:57

Ktoś mógłby mi powiedzieć dlaczego film mkv (serial w 720p) mi laguje jak włączę h/w decoder for mkv, a jak wyłączę to działa płynnie ? Z kolei inne filmy lagują bez h/w decodera, a z decoderem chodzą świetnie. Nie ma uniwersalnych ustawień, tylko trzeba się ciągle bawić ?

#112 sebaw221

sebaw221
  • 10 postów
  • SkądJastrzębie-Zdrój

Napisano 27 lipca 2012 - 17:25

Zna ktoś taki program ale na iphone 3G 4.2.1?

#113 eviltomek

eviltomek
  • 780 postów
  • SkądDębica

Napisano 15 sierpnia 2012 - 16:25

Co zrobic aby ustawic haslo w avplayer hd? ustawiam w opcjach ale gdy uruchamiam avplayer nic nie pyta o haslo?

#114 awakeman

awakeman
  • 501 postów
  • Płeć:
  • SkądŁDZ

Napisano 16 sierpnia 2012 - 16:21

Czy trzeba za AV Playera płacić dwukrotnie pobierając go na iPada i iPhona? Pobrałem go na iPada i kiedy chce go pobrać na iPhona widzę cenę 2,49€. Jak to jest? Z góry dzięki.

#115 eviltomek

eviltomek
  • 780 postów
  • SkądDębica

Napisano 10 września 2012 - 12:56

Wydaje mi sie ze app dla iphona i ipada to dwie rozne aplikacje wiec zapewne musisz placic 2x.

#116 dirk.diggler

dirk.diggler
  • 2 464 postów

Napisano 10 września 2012 - 13:00

Bo na iPhone jest to AV Player a na iPada AV Player HD. Dodając HD zgrabnie rozdzielili to i golą podwójnie:)

#117 djjF

djjF
  • 69 postów

Napisano 15 września 2012 - 22:21

Katowalem ich support problemami z artefaktami + screeny i sample. Skończyło się tym, że przestali odpisywać, a AVplayerHD został usunięty z naszego marketu ;) profesjonalne podejście!

#118 tasiu

tasiu
  • 546 postów
  • Skądokolice Cieszyna

Napisano 21 września 2012 - 12:08

(...) AVplayerHD został usunięty z naszego marketu (...)


AVPlayer został usunięty ponieważ naruszał patent dotyczący AC-3. To samo spotka inne odtwarzacze, albo już spotkało. OPlayer już usunął wsparcie AC-3. Deweloper CineXPlayer musiał podkablować komu trzeba, bo TYLKO ich odtwarzacz ma licencje na AC-3.

#119 crisco

crisco
  • 1 485 postów

Napisano 07 października 2012 - 08:32

No właśnie szukałem mojego AV aby zainstalować na iP5. Skoro go usunęli to co teraz polecacie? Czy CineXPlayer zastąpi AV?

#120 tasiu

tasiu
  • 546 postów
  • Skądokolice Cieszyna

Napisano 08 października 2012 - 14:10

(...) Czy CineXPlayer zastąpi AV?


CineXPlayer nie zastąpi AVPlayer'a. Kupiłem tę aplikacje i teraz żałuję wydanych $0.99 :mad: Totalny badziew z zerową funkcjonalnością.

#121 aerO^

aerO^
  • 894 postów

Napisano 08 października 2012 - 16:32

Tez polecam AVPlayera, pewnie niedługo wróci...a wersję którą macie przecież nikt wam nie zabierze, dopiero jak wyjdzie jakiś super-rewolucyjny iOS to może zacząć się sypać.

#122 darktuk

darktuk
  • 70 postów

Napisano 15 listopada 2012 - 16:49

Czy skoro został usunięty z appstore to czy jak np. Kupię nowy tablet to nie będę mógł go na niego pobrać? Jeśli tak, to trochę to bez sensu, niemniej jednak, jaki program w appstore mógłby zastąpić ten odtwarzacz?

#123 Hemos.

Hemos.
  • 21 postów
  • Płeć:
  • SkądWrocław

Napisano 15 listopada 2012 - 17:20

Czy skoro został usunięty z appstore to czy jak np. Kupię nowy tablet to nie będę mógł go na niego pobrać? Jeśli tak, to trochę to bez sensu, niemniej jednak, jaki program w appstore mógłby zastąpić ten odtwarzacz?

OPlayer jest niezły...

#124 rauf

rauf
  • 29 postów

Napisano 13 grudnia 2012 - 17:49

Mało mi się podoba, że program za który zapłaciłem usunięto...kupiłeś auto, dystrybutor stwierdza że opony jednak nie są dopuszczone do ruchu, więc zamiast Cię powiadomić i zaproponować możliwe rozwiązanie problemu...auto znika spod domu :evil: Tymczasem AVplayer zastąpiłem Oplayerem. Wyłączyli obsługę kodeka audio AC3 (niestety większość filmów HD go ma) i działa podobnie sprawnie. Bez problemu odtwarzam nim z iP5 po hdmi filmy na przenośnym projektorze, można skalować obraz, przewijać płynnie. Nie sprawdzałem napisów niestety.

#125 tasiu

tasiu
  • 546 postów
  • Skądokolice Cieszyna

Napisano 22 grudnia 2012 - 15:29

AVPlayer powrócił do App Store z miłą niespodzianką:

AVPlayer is officially support for AC-3, E-AC3, TrueHD codecs


:D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych