Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Mac + BMW w reklamie..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#1 jacq

jacq
  • 46 postów
  • SkądOtwock/Wawa

Napisano 20 marca 2007 - 10:08

Witam..

Dziś sobie wszedłem pooglądać nowe modele BMW na ich stronie:
http://www1.bmw.pl/modele2007/

No i kiedy klikniemy sobie w link:
"Obejrzyj prezentację BMW serii 5 Sedan"

To naszym oczom ukazuje się... MacBook Pro :)


Pozdrawiam

#2 sfinks

sfinks
  • 288 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 20 marca 2007 - 10:34

BMW w motoryzacji, jest jak Mac wśród komputerów :) Klasa!

#3 audiopain

audiopain
  • 332 postów
  • SkądPoznań

Napisano 20 marca 2007 - 11:11

a co, makow tez buraki uzywaja? ;)

#4 jacq

jacq
  • 46 postów
  • SkądOtwock/Wawa

Napisano 20 marca 2007 - 11:36

Do czego pijesz?? :) To ze wsrod kierowcow BMW sporo takich nie znaczy, że można uogólniać.. bo ja np mam takie zdanie o Golfach :) Pozdrawiam PS. Nie posiadam BMW choc podobaja mi sie

#5 Gość_tygrysio_*

Gość_tygrysio_*

Napisano 20 marca 2007 - 12:13

Do czego pijesz?? :)

To ze wsrod kierowcow BMW sporo takich nie znaczy,
że można uogólniać.. bo ja np mam takie zdanie o Golfach :)

Pozdrawiam

PS. Nie posiadam BMW choc podobaja mi sie


Ty Siieee od Golfa wez ten tegoooo :) Masz racje oczywiście nie można uogólniać tym bardziej ze te stereotypy sa poprostu zasciankowo-polskie ;-)

#6 DoMiNiQuE

DoMiNiQuE
  • 1 852 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski

Napisano 20 marca 2007 - 12:26

Golfy, Calibry, stare BMW, trzydrzwiowe Astry, do niedawna jeszcze Kadetty - to nie oszukujmy sie najczesciej kupowane przez amatorow wiejskiego tjuningu auta ;) To BMW to jeszcze zrozumiem bo tym sie da jezdzic, ale reszta? To jakies przednionapedowe taczki ;)

#7 jacq

jacq
  • 46 postów
  • SkądOtwock/Wawa

Napisano 20 marca 2007 - 12:28

Tak.. jest w tym dużo racji, ale... Wspomniana przeze mnie reklama z MacBookiem w tle nie reklamuje 15 letnich BMW ;) Pozdrawiam

#8 altcomputing

altcomputing
  • 1 098 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 20 marca 2007 - 12:49

Jakby nie patrzeć Golf po prostu jest tanim w utrzymaniu autem, o dobrych osiągach, i świetnych właściwościach jezdnych. Fakt że wielu wieśniaków nim bryka wynika właśnie z tego, a także z kultu GTI.... Sam mam Golfa III 1.4, i patrząc na niego z perspektywy kosztów jest to naprawdę świetne auto - pali do 6l/100km, jest wygodne dla 4 osób, ma kawałek bagażnika, i wyśmienicie się prowadzi. Ani myślę o tuningu... zresztą nawet kolor lakieru mam biały więc odpada;) Tyle OT ;) P.S. Nie wiem czy pamiętacie testy Golfa III, jazda 60km/h między pahołkami - wszystkie astry i inne podobnej klasy wozy tanczyły jak najęte, a golfina trzymała się twardo na drodze, mimo iż 80% czasu spędzała na trzech kołach ;) Do dominique: Nie mów mi że Golf to przednionapędowa taczka ;] szczególnie GTI, R32 albo VR6 lol taczka 180KM ;]

#9 DoMiNiQuE

DoMiNiQuE
  • 1 852 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski

Napisano 20 marca 2007 - 13:01

Do dominique: Nie mów mi że Golf to przednionapędowa taczka ;] szczególnie GTI, R32 albo VR6 lol taczka 180KM ;]

Wszystkie przednionapedowki to sa taczki, a szczegolnie te mocniejsze. Czym wiecej mocy w FWD tym gorzej sie prowadzi. Nie wiem co za filozof wymyslil ten typ napedu i czym sie kierowal, no ale jakos sie przyjelo.

#10 altcomputing

altcomputing
  • 1 098 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 20 marca 2007 - 13:02

Mimo wszystko pewniej się czuję prowadząc taczkę przednionapędową po oblodzonej drodze, niż tylnonapędową ;)

#11 DoMiNiQuE

DoMiNiQuE
  • 1 852 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski

Napisano 20 marca 2007 - 13:10

Mimo wszystko pewniej się czuję prowadząc taczkę przednionapędową po oblodzonej drodze, niż tylnonapędową ;)

Kwestia umiejetnosci i dobrych opon ;) Jak ktos nie umie jezdzic to i matizem baczki odwali :lol:
Generalnie nie ma mozliwosci (ani nawet potrzeby) aby przekonac kogos do RWD jesli tyczy sie od urodzenia FWD i nie zdaje sobie sprawy jakie korzysci moga wynikac z tylnego napedu oraz jakie wady ma naped taczkowy.
Moze juz wystarczy tego OT? ;-)

#12 toki

toki
  • 1 210 postów
  • SkądPL

Napisano 20 marca 2007 - 13:32

P.S. Nie wiem czy pamiętacie testy Golfa III, jazda 60km/h między pahołkami - wszystkie astry i inne podobnej klasy wozy tanczyły jak najęte, a golfina trzymała się twardo na drodze, mimo iż 80% czasu spędzała na trzech kołach ;)


tu się zgodzę dobrze się trójkę prowadziło. Do momentu przesiadki na hondę ;)

#13 jacq

jacq
  • 46 postów
  • SkądOtwock/Wawa

Napisano 20 marca 2007 - 13:52

tu się zgodzę dobrze się trójkę prowadziło. Do momentu przesiadki na hondę ;)


O tak.. podpisuje się pod tym wszystkimi kończynami ;)
Hondy prowadzą się bardzo dobrze..

#14 aldek

aldek
  • 793 postów
  • SkądGrodzisk Maz. Wieś: Reczyce

Napisano 20 marca 2007 - 16:03

Nie dajcie się zwieść kapitalistycznej propagandzie, maktowarysze. Całkiem niedawno BMW preferowało zupełnie inny OS: A tu proszę, teraz maki... Cwaniaczki w pikelhaubach, germańskie liski. Nie wierzcie im.

#15 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 20 marca 2007 - 17:15

O tak.. podpisuje się pod tym wszystkimi kończynami ;)
Hondy prowadzą się bardzo dobrze..


Honda rulezz ;).... Może pogłębie OT, ale nie znam się*na samochodach jakoś szczególnie, a nie mam kogo zapytać... Jaki znacie dobry samochód do max. 40-45k ? Mam ochote zmienić wreszcie samochód, bo zjada tyle paliwa dziennie co ja bym przez rok nie wypił... Przyznam, że jestem szalenie zadowolony z mojego auta, ale dość*duże koszty utrzymania.... I nie mam zielonego pojęcia na jaki ;)...
Pozdrawiam

#16 altcomputing

altcomputing
  • 1 098 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 20 marca 2007 - 17:56

Toszak: jak nie zależy ci na osiągach, bardziej cenisz ekonomię - polecam coś z turbodieslem. Spalanie na poziomie 6-8l/100km, osiągi znośne.

#17 Michu

Michu
  • 2 614 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 20 marca 2007 - 18:19

przepraszam za OT ale nie mogłem się powstrzymać... coś dla fanów golfa, tutaj można go "zetjuningować" wirtualnie

#18 DoMiNiQuE

DoMiNiQuE
  • 1 852 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski

Napisano 20 marca 2007 - 18:33

przepraszam za OT ale nie mogłem się powstrzymać... coś dla fanów golfa, tutaj można go "zetjuningować" wirtualnie


Specjalnie dla fanow golfow stworzylem odlotowy model "remiza2000", wersja ekono z silnikiem dizla, oto on ;)

Dołączona grafika

#19 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 20 marca 2007 - 19:52

Toszak: jak nie zależy ci na osiągach, bardziej cenisz ekonomię - polecam coś z turbodieslem. Spalanie na poziomie 6-8l/100km, osiągi znośne.


No cóż... teraz diesle dorównują benzynowym silnikiem... a może jakieś*konkrety...
Aktualnie mam Honde Accord Coupe 3.0 i chciałbym może coś w tym stylu... Nie za duże, nie za małe, znośne osiągi i myśle, że lepiej kupić*3 letnie auto bo ceny dość szybko spadają...
Myślałem nad Jaguarem XJR, ale jak zobaczyłem ile pali to mi szczena opadła.

#20 Łukasz Ignacyk

Łukasz Ignacyk
  • 4 943 postów
  • SkądKraków, PL

Napisano 20 marca 2007 - 20:42

BMW w motoryzacji, jest jak Mac wśród komputerów :) Klasa!


No co ty, BMW jest jak Dell.

Honda rulezz ;).... Może pogłębie OT, ale nie znam się*na samochodach jakoś szczególnie, a nie mam kogo zapytać... Jaki znacie dobry samochód do max. 40-45k ? Mam ochote zmienić wreszcie samochód, bo zjada tyle paliwa dziennie co ja bym przez rok nie wypił... Przyznam, że jestem szalenie zadowolony z mojego auta, ale dość*duże koszty utrzymania.... I nie mam zielonego pojęcia na jaki ;)...
Pozdrawiam

No cóż... teraz diesle dorównują benzynowym silnikiem... a może jakieś*konkrety...
Aktualnie mam Honde Accord Coupe 3.0 i chciałbym może coś w tym stylu... Nie za duże, nie za małe, znośne osiągi i myśle, że lepiej kupić*3 letnie auto bo ceny dość szybko spadają...
Myślałem nad Jaguarem XJR, ale jak zobaczyłem ile pali to mi szczena opadła.


A napęd chcesz na przód, tył, czy na cztery koła?

Co powiesz na Subaru Legacy 3.0 ?

#21 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 20 marca 2007 - 21:13

Przód albo 4x4... Za ile można kupić Subaru Legacy w dobrym stanie ?? Jeszcze myślałem o Passacie w dieslu...

#22 altcomputing

altcomputing
  • 1 098 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 20 marca 2007 - 21:46

passat dobra sprawa :) zależy jeszcze która wersja, ale miałem do czynienia z wszystkimi począwszy od B2 (1984) i nigdy nie było powodów do narzekań, mój ojciec ma B3/1991 1.6 TD - 170 bez niczego poleci, dynamika akceptowalna (kosmos w porównaniu do mojego 1.4), spalanie 5-6 litrów ...

#23 DoMiNiQuE

DoMiNiQuE
  • 1 852 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski

Napisano 20 marca 2007 - 21:59

passat dobra sprawa :) ... spalanie 5-6 litrów ...

Nie chce sie wtracac, ale spalanie na poziomie 5 litrow w passacie? czego? oleju na 1000km? ;)
Poza tym dajcie zyc, przedni naped w aucie takich gabarytow? Naprawde nie boicie sie tym jezdzic?

#24 altcomputing

altcomputing
  • 1 098 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 20 marca 2007 - 22:01

Specjalnie dla fanow golfow stworzylem odlotowy model "remiza2000", wersja ekono z silnikiem dizla, oto on ;)

Dołączona grafika


heh jak ty tych golfów nie lubisz ;) żebym nie wyszedł na wieśniaka (choć i tak mieszkam na wsi ;) ):

mniej-więcej takiego mam w garażu:
Dołączona grafika

Gdybym miał coś w nim zmieniać to powiedzmy że tak by to miało wyglądać:
Dołączona grafika

Teraz ogłaszam koniec wojny i ogólny rozejm :)

#25 DoMiNiQuE

DoMiNiQuE
  • 1 852 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski

Napisano 20 marca 2007 - 22:03

Teraz ogłaszam koniec wojny i ogólny rozejm :)

okej, w takim razie nie czytaj mojego poprzedniego posta :mrgreen:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych