Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Problem z macbook white i bootcamp...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 wkurzak

wkurzak
  • 54 postów
  • SkądWłocławek/Poznań

Napisano 04 lutego 2011 - 17:01

Witam mam taki problem.
Dziś chciałem instalowac Windows 7 pod bootcamp no i wszystko pięknie do momentu kiedy bootcamp zrestartowal komputer w celu instalacji windows 7. Widzę , jest, partycja 25 gb bootcamp...ale nie mogę na niej zainstalować systemu , wiec wziąłem advanced option i format. Sformatowałem i poszło. Ale już podczas pierwszego uruchomienia zauważyłem ze coś złe zrobiłem. Nie było wyboru miedzy systemami. W Windows 7 nie działa w pełni klawitura... Mówię a kit , zainstaluje ponownie leoparda i zrobię jak należy. Już nie raz instalowalem od nowa. A tu zonk. Wkładam płytę a instalacja z płyty nie idzie...płyta z pudełka oryginalna. Mówię ok wezmę płytę z disk warrior i sformatuje ... I tu mój problem. Płytę włożyłem i nic. Mówię spróbuje partition magic, ok włączył sie , ale nie widzi dysku, bootuje sie automatycznie i nie mogę wyjąć płyty. I nawet nie wiem jak zainstalować od nowa macosx. Podejrzewam że nie ma sterownikow do klawiatury. Help Help help help!!!!!

---------- Wpis dodano o 17:01 ---------- Poprzedni wpis dodano o 16:48 ----------

Dobra płytę wyjąłem karta kredytowa :P ale teraz co mam zrobić żeby znów mieć macosx na moim macbook?

#2 748f0da6cc

748f0da6cc
  • 311 postów

Napisano 04 lutego 2011 - 19:42

Nawet na płytce instalacyjnej Macosx jest napisane co trzeba zrobić.......




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych