Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

znika obraz w AT2


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 misza85

misza85
  • 11 postów

Napisano 30 stycznia 2011 - 12:46

mam AT2 obecnie po jailbreaku ale przed nim ta sytuacja wygladala identycznie. Jest cos takiego ze gdy na plazmie wlacza zrodlo z kabla hdmi i wtedy wystartuje at2 z uspienia pojawia sie obraz i wszystko smiga. jednak gdy przelacze na pilocie zrodlo lub wlacze program z anteny a potem wroce do zrodla hdmi gdzie podpiete jest at2 nie ma obrazu - dzwiek jest . Pomaga odlaczenie i podlaczenie hdmi . Czy ktos sie orientuje jak temu zaradzic czy przyczyna lezy po stronie plazmy ( Loewe Modus42) ? bo tak mi sie cos wydaje .

#2 MurcieFan

MurcieFan
  • 1 415 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 stycznia 2011 - 12:59

tez tak mam, to wina JB, zeby nie odlaczac to wpisz w teminalu:

ssh roo@adres ip jaki ma apple tv
podaj haslo
killall -9 AppleTV


pojawi sie obraz, niesety to czesty problem. ja juz sobie w automatorze zrobilem automatyczny skrypt do "naprawiania" AppleTV

#3 misza85

misza85
  • 11 postów

Napisano 01 lutego 2011 - 14:48

wydaje mi sie ze to bylo tez przed JB wtedy pomagal reset z pilota po JB reset z pilota powoduje ze musze botowac przez tethered boot . Jak zrobiles ten srypt , nie kumam tego automatora ?

#4 MurcieFan

MurcieFan
  • 1 415 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 lutego 2011 - 17:04

jezeli miales to przed JB, to niestety cos nie tak z twoim aTV. Najprosciej - kazalem mu sledzic moje czynnosci :-), zapisal i poprostu teraz klikam a on to powtarza. (pewnie mozna jakos "inaczej", dedykowanym poleceniem automatora, ale i to wystarcza)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych