Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iTester.pl - Wideo podcast o wszystkim związanym z Apple


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
94 odpowiedzi w tym temacie

#1 iPodzik

iPodzik
  • 187 postów

Napisano 30 stycznia 2011 - 11:07

Cześć. Dziś chciałbym napisać o moim podcaście iTester.pl. Istnieje on już dobrych kilka chwil (od Października). Prezentuję w nim głownie gry, czasami sprzęt. Niedawno organizowanej konkurs, cieszył się niemałą popularnością (planuję więcej konkursów w najbliższym czasie, nagrody w drodze). Główny zamyśle podcastu jest taki, aby przynajmniej raz na tydzień pojawił się nowy odcinek (wrzucenie odcinka ok. 500MB nie jest łatwe nawet przy moim łączu 16Mb/s).

Póki co głównym problemem jest dźwięk (mógłby być lepszy) ale mam zamiar się za to wziąć.

iTester istnieje jako strona: iSlash | iTester.pl
Kanał YouTube: YouTube - Kanal von itesterpl
Facebook (na którym bardzo często rozdaje kody na aplikacje): iTester.pl - Webseite - Founded: 07-10-2010 | Facebook

Przy okazji (do iBuuc'ów): to ja byłem pierwszy z recenzją iPoda Touch 4G w Polsce :D

#2 kubaamm

kubaamm
  • 252 postów
  • SkądPL|USA

Napisano 30 stycznia 2011 - 12:19

filmiki fajne ale troszeczkę za bardzo chaotycznie opowiadasz;) 3mam kciuki za dalszy rozwój;)!

#3 iPodzik

iPodzik
  • 187 postów

Napisano 30 stycznia 2011 - 13:20

Zgadzam się, zawsze lecę na spontana (nie lubię sztucznego, czytanego gadania a nie chce mi się uczyć co mam powiedzieć) :D To się wkrótce zmieni. Jako cel w rozwoju podcastu chcę polepszyć dźwięk (nagrywanie ścieżki z iPoda + narracje z mikrofonu) oraz stworzyć idealnie białe podswietlenie. Wszystko jednak kosztuje :/

#4 GacolekPL

GacolekPL
  • 257 postów
  • SkądTarnów

Napisano 30 stycznia 2011 - 13:36

No super strone masz, powodzenia, faktycznie kolega nie dopatrzył kto był pierwszy z recenzją iPoda Touch 4g ;) Zobacz w pmy na youtube, wysłaliśmy Ci wiadomość.

#5 mperlam

mperlam
  • 275 postów

Napisano 30 stycznia 2011 - 19:44

Dzięki za dobre słowa, to daje motywacji do pracy :) Nowe odcinki wrzucam średnio co tydzień (obecnie czeka na upload kilka plików). W tym temacie będę informował o pojawieniu się kolejnych odcników.

#6 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 30 stycznia 2011 - 20:18

Zgadzam się, zawsze lecę na spontana (nie lubię sztucznego, czytanego gadania a nie chce mi się uczyć co mam powiedzieć) :D To się wkrótce zmieni. Jako cel w rozwoju podcastu chcę polepszyć dźwięk (nagrywanie ścieżki z iPoda + narracje z mikrofonu) oraz stworzyć idealnie białe podswietlenie. Wszystko jednak kosztuje :/


Spontan nie zawsze jest dobry, popatrz na Keynote, tam każda sekunda zachowanie Steve'a jest wyćwiczona, pełna profeska. Życzę powodzenia.

#7 Erykos

Erykos
  • 2 847 postów

Napisano 30 stycznia 2011 - 20:20

Fajna stronka/stronki. I tak jak mówiłeś polepsz dźwięk, bo mam yt ma max głośności, a i tak Cię bardzo dobrze nie słyszę. Powodzenia! :)

#8 iPodzik

iPodzik
  • 187 postów

Napisano 30 stycznia 2011 - 21:21

Własnie dodałem na Facebooku potężną ilośc kodów. Zapraszam, kolejne kody jutro: iTester.pl - Webseite - Founded: 07-10-2010 | Facebook

#9 iPodzik

iPodzik
  • 187 postów

Napisano 31 stycznia 2011 - 23:15

Własnie wrzuciłem kolejny odcinek, zapraszam do oglądania.

#10 DudusCSE

DudusCSE
  • 2 899 postów
  • Skądz Polski

Napisano 01 lutego 2011 - 00:01

Logo we flash'u, ehh... Co filmików, wypowiem się tylko do ostatniego. Prosto, zwięźle, nie za dużo mówisz, wg mnie to nawet plus, przy pokazywaniu takich gier. Ogółem dla mnie OK.

#11 iPodzik

iPodzik
  • 187 postów

Napisano 01 lutego 2011 - 16:19

Logo we flash bo gdy robiłem stronę nie mogłem znaleźć specyfikacji html5. Pocieszenie jest takie, ze pod iOS wczytuje się statyczny obrazek :P

#12 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 01 lutego 2011 - 16:30

Taa, "o wszystkim związanym z Apple", a po wejściu na stronkę nic nie widzę oprócz iphone.

#13 stojak1030

stojak1030
  • 2 186 postów
  • SkądŻary, Poland

Napisano 01 lutego 2011 - 16:35

Za dużo już tych wszystkich kanałów. Zbyt dużo napaleńców, każdy chce mieć własny biznes, a nie stać na lepszy sprzęt. Połączcie się wszyscy i zróbcie jakiś porządny serwis. Jedni mają Maca, inni iPhone 4 inni iPada i już jest coś lepszego. Tak to nikt się nie wybije. Appleblog.pl podupada, więc wykorzystajcie moment.

#14 iPodzik

iPodzik
  • 187 postów

Napisano 01 lutego 2011 - 17:48

Póki co tylko iPhone ale nie oznacza to, że przyszłości nie będzie innych rzeczy. Planuję zakup iPad, mac, Apple tv oraz inne, konkurencyjne dla Apple przedmioty wiec spokojnie - będzie co pokazywać. Dla jednych to zabawa dla innych biznes. Dla mnie to drugie, idzie całkiem nieźle, mam stałych sponorow, cel osiągnięty. Prowadzę kilka stron (pisze kolejne) wiec nie chce robić z podcastu niewiadomo czego (bo to zobowiązuje).

#15 Meduza

Meduza
  • 736 postów
  • SkądTønsberg, NO; Los Angeles, USA

Napisano 01 lutego 2011 - 18:18

Mi sie podoba ta zwięzłość :D Dodałem Ci posta na Tablicy, z propozycją recenzji/prezentacji ; ) Pozdrówka

#16 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 01 lutego 2011 - 18:24

Za dużo już tych wszystkich kanałów. Zbyt dużo napaleńców, każdy chce mieć własny biznes, a nie stać na lepszy sprzęt. Połączcie się wszyscy i zróbcie jakiś porządny serwis. Jedni mają Maca, inni iPhone 4 inni iPada i już jest coś lepszego. Tak to nikt się nie wybije. Appleblog.pl podupada, więc wykorzystajcie moment.


Dlaczego za duzo, co w tym złego?

#17 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 01 lutego 2011 - 18:29

dobrze, że dużo... zostaną najlepsi ;)

#18 GacolekPL

GacolekPL
  • 257 postów
  • SkądTarnów

Napisano 01 lutego 2011 - 18:40

Spoko, spoko stojak, my testujemy gry/aplikacje na iPhone i iPod touch 4, iPada.
Będzie być może Apple TV, iPad 2 i jakiś iPod (na pewno)
Jutro otrzymamy dużą ilość akcesoriów do testów i do rozdania, więc nie jest tak że robimy tylko jeden typ filmów.
I nie zapominaj że też jesteś zapaleńcem bo robiłeś film dla borsukTV ;)
Jeśli ktoś jest chętny na współprace z nami to prosze pisać na ibuuc.apple@gmail.com (kolego z iTester, odpisz nam PM na youtube)
Pozdrawiam

#19 stojak1030

stojak1030
  • 2 186 postów
  • SkądŻary, Poland

Napisano 01 lutego 2011 - 18:41

@arturcisz, bo w każdym jest prawie to samo. Jeszcze jak do października byłem w borsukTV, to pisałem jakieś newsy, plotki, teraz przerzucili się tylko na filmy. Jest jeszcze iBuuc, jest iTester, iPhonemaster i wiele innych. Zaczynają dublować. @GacolekPL zrobiłem spóźniony unboxing iPoda. Później odszedłem z braku czasu.

#20 iPodzik

iPodzik
  • 187 postów

Napisano 01 lutego 2011 - 18:48

Szczerze mówiąc mnie konkurencja nie obchodzi, po prostu robię swoje. W chwili zakładania podcastu (07.10.2010) doszukalem się tylko jednego konkurencyjnego. Widocznie ostatnio nastąpił wysyp.

#21 stojak1030

stojak1030
  • 2 186 postów
  • SkądŻary, Poland

Napisano 01 lutego 2011 - 18:51

Widocznie ostatnio nastąpił wysyp.


To fakt. Ostatnio wzrosła moda na tego typu urządzenia :D
Jeśli już jesteśmy przy tym temacie, u nikogo nie widziałem wideo-recenzji jakiegoś innego iPoda typu nowe nano. Poczytać można, ale zawsze lepiej oglądnąć i zobaczyć jak to działa. Więc jeśli będziecie mieli chłopaki możliwość, to bardzo proszę ;)

#22 iPodzik

iPodzik
  • 187 postów

Napisano 01 lutego 2011 - 19:00

Miałem kupić tego iPoda ale zrezygnowałem na rzecz iPada 2, maca i Apple tv. Wszystko kosztuje wiec musiałem ustalić jakieś priorytety :) Przy okazji - nie uległem modzie na posiadanie sprzętu Apple, jestem z nim od dobrych kilku lat :P

#23 Erykos

Erykos
  • 2 847 postów

Napisano 01 lutego 2011 - 19:01

A jakiego Mac'a jak można wiedzieć?

#24 mperlam

mperlam
  • 275 postów

Napisano 01 lutego 2011 - 19:04

iMac 21,5" ale chyba poczekam na update do wakacji, obecnie troszkę boje się tej sprawy z matrycami.

#25 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 01 lutego 2011 - 22:49

Póki co tylko iPhone ale nie oznacza to, że przyszłości nie będzie innych rzeczy.


No może może, aczkolwiek coś mi się wydaje że 90% i tak będzie iphone. No w każdym razie nie moje klimaty. Ale trzymam kciuki ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych