Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Brązowa nuta...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 mekintosz

mekintosz
  • 964 postów

Napisano 17 marca 2007 - 11:06

Jezeli macie glosniki na ktorych uzyskacie 22.275 Hz (około, nie musi byc idealnie taka częst. ale efekt moze nie byc tak efektownyt :D lub byc z opoznieniem) przy minimum -30dB to sprobojcie sobie puscic to ---> http://brazowa.nuta.patrz.pl/

P.S. Mam ochote zabawic sie w jackass. Mam znajomego ktory jest DJ'em na duzej dyskotece. Mozna by to puscic i udac ze cos ze sprzetem sie stalo, ciekawe jak po dluzszej chwili zachowywali by sie ludzie :D :P ;) :)

#2 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 17 marca 2007 - 11:10

Cuś takiego wyskakuje:
Too many redirects occurred trying to open “http://patrz.pl/pino_powrot.php?

#3 mekintosz

mekintosz
  • 964 postów

Napisano 17 marca 2007 - 11:11

Mi dziala normalnie. Sproboj jeszcze raz, moze serwer jest przeciazony.

#4 glub

glub
  • 980 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 marca 2007 - 11:33

mekintosz- to są bzdury....

#5 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 17 marca 2007 - 11:49

No a otwiera się wszystkim normalnie, cokolwiek to jest ?

#6 mekintosz

mekintosz
  • 964 postów

Napisano 17 marca 2007 - 13:00

To NIE sa bzdury. Testowalem u znajomego na profesjonalnych glosnikach i mowie ze to dziala. Ww. czest. jest to czest "pracy" jelita grubego i fala dzwiekowa o tej samej czest. powoduje jego rozluznienie i.... wiecie co dalej ;) Bylo to uzywane m. in. do tortur podczas Zimnej Wojny, jak i II WW.

#7 glub

glub
  • 980 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 marca 2007 - 13:08

to są bzdury, na koncertach miewam tak niskie częstotliwości i nic nikomu się nie dzieje... to są mity greckie.

#8 Marcin_G

Marcin_G
  • 892 postów
  • Płeć:
  • SkądRumia

Napisano 17 marca 2007 - 13:18

glub ma rację, to jest mit. Jakiś czas temu na Discovery w programie "Pogromcy mitów" zajmowali się*tym zagadnieniem. Gość był otoczony ze wszystkich stron głośnikami i nic. Pampers którego mu założyli okazał się zbędny :)

#9 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 17 marca 2007 - 13:34

glub ma rację, to jest mit. Jakiś czas temu na Discovery w programie "Pogromcy mitów" zajmowali się*tym zagadnieniem. Gość był otoczony ze wszystkich stron głośnikami i nic. Pampers którego mu założyli okazał się zbędny :)


Hehe też to oglądałem :) Gdyby zamiast tej brązowej nuty, z tych wszystkich głośników nagle włączyli na maxa jakiś*heavy metal to by koleś*dopiero narobił... ale ze strachu :)

#10 lukas_gab

lukas_gab
  • 828 postów

Napisano 17 marca 2007 - 14:29

brązowy to bujda ale wiem , że po drugiej wojnie używana dzwięku do tortur i nawet wiem kto pracował przy polsko-radzieckim projekcie tortur dzwiękowych .Każdy człowiek ma jakąś częstotliwosć i głosność przy której "wariuje" i oni te częstotliwości ustalali i budowali urządzenia . Ta osoba nie wiedziała nad czym dokałdnie pracuje ale jak się dowiedziała to zrezygnowała ... Te dzwięki nie dzialały na jelita tylko na receptory słuchu - KAŻDY ma jakas częstotliwosć przy której źle się czuje .

#11 Simborek

Simborek
  • 1 272 postów
  • SkądZewsząd. Obywatel Świata.

Napisano 17 marca 2007 - 14:42

tylko na receptory słuchu - KAŻDY ma jakas częstotliwosć przy której źle się czuje .


A konkretniej na mózg :) Chociaż mózg można tak wytrenować aby nie dobierał dźwięku świadomie (w praktyce jest ale go nie słyszysz). Dlatego już na regularnie ćwiczonych agentów raczej nie powinno to zadziałać :D

W dzisiejszych czasach prace idą w kierunku oddziaływania na mózg za pomocą fal magnetycznych. I nawet z powodzeniem - można tak zadziałać na mózg człowieka, że np. nie może zasnąć, choćby nie wiadomo jak był zmęczony, albo zasnął momentalnie.

A "brązowa nuta" to brednie. Może pogadamy o Blueboxach? :)

#12 admkryn

admkryn
  • 2 997 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 18 marca 2007 - 12:11

Ciekawe, niedawno czytałem w Przekroju że Brązowa nuta torturują Irackich więźniów. A może jednak?

#13 lukas_gab

lukas_gab
  • 828 postów

Napisano 18 marca 2007 - 12:20

Torturują ale nie brązową ale wyżej wspomnianych przeze mnie dzwiękach o przystosowanej częstotliwości do mózgu torturowanego .

#14 admkryn

admkryn
  • 2 997 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 18 marca 2007 - 12:41

No ijeszcze eminemem. podobno. Aha i coś tam jeszcze o Bloodhondgang mówili. Też się od to BhG nie dziwię, nie wytrzymałbym tak 14godzin.

#15 lukas_gab

lukas_gab
  • 828 postów

Napisano 18 marca 2007 - 13:02

i zapewne tokio hotel - podobno jak to słyszą popełniają samobójstwa ;)

#16 admkryn

admkryn
  • 2 997 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 18 marca 2007 - 14:25

Mhm, dodajmy do tego jeszcze sopocki występ mandaryny.... Ale tak na serio, to właściwie jakakolwiek byłaby to muzyka zachodnia to i ak by powariowali. Mya tak samo - gdybyśmy musieli przez 24h słuchać śpiewu Muerzinha, to też byśmy sfixowali prędzej czy później.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych