Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

OsiriX - problem z bazą danych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 wyspiarz

wyspiarz
  • 531 postów
  • SkądWolin

Napisano 17 stycznia 2011 - 10:47

Mam problem z osirix'em. Po prostu wywalił mi samoistnie TK MRI ze swojej bazy. Miałem tam 30 - 40 różnych pacjentów po X serii w każdym i któregoś pięknego dnia otwieram osrixa i zostało mi 2 pacjentów. Nie tyle jest mi to potrzebne na co dzień, ale przydaje się do różnego rodzaju konsultacji bądź wymiany informacji z kolegami na temat diagnozy terapii itp. Jestem Fizjoterapeutą więc nie operuję nikogo, ale zajmuję się terapią manualną. więc potrzeba mi tego do pracy z pacjentem. Generalnie wszystko, co utraciłem, nie jest mi już dawno potrzebne, ale tak jak piszę jest to fajny materiał do konsultacji dyskusji itp. niestety poszedł ... :), zauważyłem, że jak dodałem teraz z 7 pacjentów ( bo miałem obrazy zrobione wcześniej ), że po włączeniu i wyłączeniu osirixa również się nie zapisały, mimo że wziąłem żeby skopiowało do bazy.

Ktoś ma jakiś pomysł? Wcześniejsze pliki trzymałem tam ponad poł roku i zawsze były, ostatnio na kursie z Holendrem który nam wykładał dyskutowałem o paru z nich a dziś już ich nie ma i mnie to wkurza.

EDIT: chyba znalazłem przyczynę: Dołączona grafika

To ustawienie jest standardowe. Niestety nie zaglądałem tam nigdy :D no a pojemność dysku się zmniejszyła, do niecalych 10GB ( muszę przegrać na zewnętrzny trochę rzeczy ), doszła archiwizacja ipada co wciągło sporo G i poszło .....


Zaraz zobaczę po wyłączeniu opcji, czy jak dodam te parę rzeczy, czy się utrzymają.

pzdr. Łukasz




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych