Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nowy kanał na youtube iBuuc - prawie wszystko z świata Apple


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#26 dvcam

dvcam
  • 1 845 postów
  • SkądLodz

Napisano 16 stycznia 2011 - 01:20

Ok wiemy już że unboxing iPoda to niewypał, może łaskawie napiszesz o innych filmach a nie piszesz to samo co pare osób na tym forum i na naszym kanale już napisało.
.


Napisałem bo tego się nie da oglądać. Pamiętaj, że to Ty pierwszy poprosiłeś o ocenę wciskając nam przysłowiowy kit.

#27 radek96

radek96
  • 758 postów

Napisano 16 stycznia 2011 - 01:23

Mam taką małą radę twórz playlisty. Czyli apps iPhone/iPod , iPhone, dobrze by było też iPad. Oraz unboxing i recenzję.

#28 DiegoRamirez

DiegoRamirez
  • 348 postów
  • SkądPoznań

Napisano 16 stycznia 2011 - 02:06

muszę przyznać, że jak na początek narracja naprawdę ok, lepiej niż jak borsukTV zaczynał ;) chociaż przy okazji odwiedziłem po przerwie ich kanał, i widać zmianę - oczywiście na lepsze :) a zamiast krytykować - zróbcie coś lepszego - całkiem zdrowe zajęcie mają chłopaki jak na dzisiejsze czasy :wink:

#29 abovePL

abovePL
  • 2 385 postów
  • SkądJaworzno, Poland

Napisano 16 stycznia 2011 - 16:18

A ja jak napisałem w komentarzu czekam na jakieś szersze pokazanie MacBook'a w kwesti software'owej bo na YT pełno filmów, ale zbyt słabej jakości i niestety w większości odbija się autor albo czarnoskóry, albo rudy z brodą ;D

#30 GacolekPL

GacolekPL
  • 257 postów
  • SkądTarnów

Napisano 16 stycznia 2011 - 20:19

@radek96 Dzięki za rade, dobry pomysł z tymi playlistami, przy okazji nowych filmów stworzymy je. @abovePL Co do MacBooka to raczej czegoś takiego nie nagram, bo maca mam od 1,5 miesiąca i żaden ze mnie ekspert czy znawca żeby go prezentować, z tym musisz poczekać. Chcemy się skupić na poprawie filmów z gier i aplikacji, na testy macbooków musicie poczekać.

#31 GacolekPL

GacolekPL
  • 257 postów
  • SkądTarnów

Napisano 17 stycznia 2011 - 17:52

Supercrossowa jazda od 2XL !
YouTube - 2XL Supercross - Hit dla fanów motocrossu [HD]

#32 Kriisu

Kriisu
  • 76 postów
  • SkądKraków

Napisano 22 stycznia 2011 - 20:06

Witam kolejne wideo oststnio zostało wrzucone na nasz kanał, zapraszam! YouTube - Plants vs Zombies - Najlepszy tower defence [HD]

#33 GacolekPL

GacolekPL
  • 257 postów
  • SkądTarnów

Napisano 26 stycznia 2011 - 23:02

YouTube - iPhone 4 - Recenzja/Test od iBuuc [HD]
Coś tam o iPhonie 4, z chęcią poczytam wasze opinie o filmie pozytywne i te negatywne, ale nie odpowiadam na komentarze o tym że nie ma sensu robić takiego testu pół roku po premierze.
Pozdrawiam

#34 kobus

kobus
  • 787 postów
  • SkądKoźmin Wlkp.

Napisano 27 stycznia 2011 - 00:14

sorry ale nie moglem sie powstrzymac :-D "tutaj na dole jest HUM button" a co to ?

#35 GacolekPL

GacolekPL
  • 257 postów
  • SkądTarnów

Napisano 27 stycznia 2011 - 22:33

YouTube - Hipstamatic - wyjątkowe fotografie z Twojego iPhone'a [HD]
Recenzja Hipstamatic, mam nadzieje ze film wam się spodoba.

#36 Kriisu

Kriisu
  • 76 postów
  • SkądKraków

Napisano 27 stycznia 2011 - 23:03

Witam! Z przyjemnością prezentuję pierwszą, pełną polskojęzyczną recenzją iPoda Touch'a 4G. Serdecznie zapraszam do sprawdzenia i subskrybcji!
Pozdrawiam
Krzysiek

#37 GacolekPL

GacolekPL
  • 257 postów
  • SkądTarnów

Napisano 31 stycznia 2011 - 23:48



Drugi odcinek programu Let's Play w którym na luzie pokazuje 3 gry wyścigowe ;)

#38 GacolekPL

GacolekPL
  • 257 postów
  • SkądTarnów

Napisano 14 lutego 2011 - 20:50

YouTube - Канал пользователя iBuuc
Guitar Hero

#39 Mercz

Mercz
  • 2 783 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 15 lutego 2011 - 00:28

Witam! Z przyjemnością prezentuję pierwszą, pełną polskojęzyczną recenzją iPoda Touch'a 4G. Serdecznie zapraszam do sprawdzenia i subskrybcji!
Pozdrawiam YouTube - iPod Touch 4G - Recenzja/Test od iBuuc
Krzysiek


Sorry,że piszę tak późno,ale wcześniej tutaj nie zajrzałem,ale nie jest to pierwsza polskojęzyczna recka iPod'a Touch 4G...;)
Filmiki macie już na prawdę dobre,ale możecie zasugerować się innymi np zagranicznymi recenzjami:)

#40 GacolekPL

GacolekPL
  • 257 postów
  • SkądTarnów

Napisano 15 lutego 2011 - 16:39

Wiemy wiemy, koledze powiem zeby to edytowal, za bardzo sie napalil ze zrobil pierwszą recke :) A ja zapraszam do subskrybcji, bo wszyscy subskrybenci będa mogli w najbliższym czasie brać udział w konkursie z nagrodami od CaseMate na iPhone 4 :)

#41 Kriisu

Kriisu
  • 76 postów
  • SkądKraków

Napisano 19 lutego 2011 - 16:24

Sorry,że piszę tak późno,ale wcześniej tutaj nie zajrzałem,ale nie jest to pierwsza polskojęzyczna recka iPod'a Touch 4G...;) Filmiki macie już na prawdę dobre,ale możecie zasugerować się innymi np zagranicznymi recenzjami:)


Hej, tak apropo tej recenzji z iPodem to rzeczywiście, nie była ona pierwszą w polskim youtube. Zorientowałem się o tym dopiero jakiś czas po nagraniu ;) W każdym razie przepraszam za tą nieścisłość, choć myślę, że nikogo tym zbytnio nie uraziłem czy coś w tym stylu:P
Pozdrawiam
Krzysiek

#42 Kriisu

Kriisu
  • 76 postów
  • SkądKraków

Napisano 19 lutego 2011 - 19:08

Witam, chciałem z przyjemnością zapowiedzieć, że w najbliższym czasie zasypiemy Was wieloma nowymi nagraniami;) Teraz przy okazji zapraszam wszystkich do oglądnięcia najnowszego, 20-tego już filmu przedstawiającego zalety kilku ciekawych aplikacji pochodzących z Cydii. Pomagają mam one usprawniać pracę z iPodem/iPhonem. YouTube - Aplikacje z Cydii I- usprawnij swojego iPoda/iPhone'a [HD]
PS Dziękuję wszystkim subskrybentom i fanom kanału!

#43 GacolekPL

GacolekPL
  • 257 postów
  • SkądTarnów

Napisano 19 lutego 2011 - 20:22

YouTube - Case-Mate iPhone 4 KONKURS - Sliko.pl iBuuc [HD]
Recenzje Case-Mate i KONKURS z nagrodami :)

#44 GacolekPL

GacolekPL
  • 257 postów
  • SkądTarnów

Napisano 23 lutego 2011 - 21:15

Jeśli mógłbym prosić admina to prosze usunać ten temat, a info do ludzi którzy nas ogladali. Od tej chwil nie prowadze juz kanalu, zostaje kolega który kanał będzie prowadził od tej chwili sam. Jeśli checie oglądać MOJE filmy to musicie poczekać aż znajde nowego pracodawce lub załoze nowy kanał (bardziej prawdopodobne to pierwsze). Dzięki za wsparcie i do zobaczenia.

#45 Kriisu

Kriisu
  • 76 postów
  • SkądKraków

Napisano 24 lutego 2011 - 16:29

Jeśli mógłbym prosić admina to prosze usunać ten temat, a info do ludzi którzy nas ogladali.
Od tej chwil nie prowadze juz kanalu, zostaje kolega który kanał będzie prowadził od tej chwili sam.


Do Admina: Tematu proszę nie kasować, bo to, że GacolekPL nie prowadzi już dalej tego kanału to nie oznacza, że ja nie mam zamiaru go prowadzić. Wręcz przeciwnie! Znalazłem już kogoś innego do prowadzenia kanału. To wszystko.

Kanał pozostanie taki jaki był, i w najbliższym czasie dołączy tam dużo nowych nagrań.
Pozdrawiam
Krzysiek z iBuuc

#46 GacolekPL

GacolekPL
  • 257 postów
  • SkądTarnów

Napisano 24 lutego 2011 - 16:43

Myśle że nie musze tego komentować, "kolega" publicznie kłamie na forum zamiast ze mną porozmawiać, myśle że admini wiedzą co mają z tym zrobić.

#47 dvcam

dvcam
  • 1 845 postów
  • SkądLodz

Napisano 24 lutego 2011 - 16:49

"iPiaskownica"

#48 Mercz

Mercz
  • 2 783 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 24 lutego 2011 - 16:59

Myślałem,że wasz kanał będzie poważniejszy,a nie jak dwóch kumpli kłócą się i pokazują,że zamiast promować kanał a rozwiązać sprawę inaczej po swojemu w cztery oczy to oni robią aferę na forum. To jest bez sensu i widać,że już są lepsze odpowiedniki niż Ibuuc. Pozdrawiam PS Subskrypcja usunięta,nie wracam do tego kanału.

#49 GacolekPL

GacolekPL
  • 257 postów
  • SkądTarnów

Napisano 24 lutego 2011 - 17:08

No widać tu profesjonalizm co niektórych osób, myśle że oddanie koledze kanału w całości, nie robienie złego PRu, propozycja zwrotu wszystkich tych rzeczy których on i tak by nie zrecenzował, była wystarczająca żeby móc w spokoju odejść z kanału. Pozdrawiam i dzięki za miłe komentarze i wsparcie do moich filmów,mimo wszystko było warto ;) !

#50 Kriisu

Kriisu
  • 76 postów
  • SkądKraków

Napisano 24 lutego 2011 - 21:39

Najnowsze nagranie już dostępne na kanale ;) YouTube - Aplikacje z Cydii II- usprawnij swojego iPoda/iPhone'a [HD]
Pozdrawiam
Krzysiek




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych