Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Spotkanie Katowice?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
91 odpowiedzi w tym temacie

#76 Gembor

Gembor
  • 161 postów
  • SkądBędzin

Napisano 24 marca 2007 - 21:23

Bardzo chetnie ale chyba dopiero po 15 co myslicie ;)


hehe zrobisz sobie wagary :)

#77 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 24 marca 2007 - 21:27

To się nazywa deprawacja nieletnich ;) :P ;)

#78 Prolax

Prolax
  • 112 postów
  • SkądChorzów

Napisano 24 marca 2007 - 21:49

hehe to znaczy o jakiej godzinie chcecie sie spotkac bo koncze o 13 ;)

#79 Gość_brodek_*

Gość_brodek_*

Napisano 24 marca 2007 - 23:58

ok panie i panowie... fotki z dzisiaj...

http://brodek.falba....der/folder.html

bardzo mi bylo poznac... :) i szkoda ze tak krotko next time bedzie lepiej... :) i wogole... :)

pozdrawiam

#80 dredziarz

dredziarz
  • 869 postów
  • SkądKatowice, PL

Napisano 25 marca 2007 - 00:11

Dołączona grafika

nie, no młody pił piwo? :o

#81 Gość_brodek_*

Gość_brodek_*

Napisano 25 marca 2007 - 00:14

nie.. to Gembor kupi sobie...

#82 Halibut

Halibut
  • 668 postów
  • SkądKatowice

Napisano 25 marca 2007 - 00:49

AA!! Gembor! mam już napisy do tych 300 (dzielnych Spartan) - jak co to pisz!!

#83 jacekk

jacekk
  • 10 postów
  • Skądrk/Katowice

Napisano 25 marca 2007 - 01:50

hehe masakrycznie widze najblizszy czas, prawie juz spie, chetnie bym jeszcze cos porobil, a w tv powiedzieli, ze spimy dzis godzine krocej, jest jakis freeware na to?? :)) rowniez dopsuje sie do listy podziekowan przede wszystkim wielkie dzieki za "poczatkowe" wskazowki milo, sympatycznie, alkohol rowniez byl ale w ilosciach naprawde symbolicznych wiec jestem obecny rowniez nastepnym razem, a w miedzyczasie mozna interaktywnie sie piwka napic przy jakies wideokonferencji :)) dobra spac, bo korzystajac z pisania postu lookam jeszcze inne rzeczy pozdrawiam serdecznie, seeya

#84 dredziarz

dredziarz
  • 869 postów
  • SkądKatowice, PL

Napisano 25 marca 2007 - 12:36

pewnie się zobaczymy na tym otwarciu tego sklepu 2 kwietnia.

#85 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 25 marca 2007 - 15:50

na otwarciu sie juz pojawie p.s ja tam bede ok 13 ... żałuje ze mnie nie było ..

#86 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 25 marca 2007 - 15:55

ja tam bede ok 13 ...


No, to raczej się spotkamy :)

#87 Prolax

Prolax
  • 112 postów
  • SkądChorzów

Napisano 25 marca 2007 - 16:25

Ja powinienem byc miedzy 13-14 wiec raczej sie spotkamy ;)

#88 jacekk

jacekk
  • 10 postów
  • Skądrk/Katowice

Napisano 25 marca 2007 - 22:23

to i ja sie pojawie chociaz jeszcze nie wiem czy 2.04 reszta swiata mi nie spier...i i karze byc gdzie indziej i do konca nie wiem jeszcze w z zwiazku z czym jest to zamieszanie :)) jakas promocja czy gwiazda showbiznesu?? :)) ale tak po weekenddzie z mac'iem: cos pieknego - nie znam piekniejszych slow jak opisac te wszystkie odkrycia widgety, sposob zapisu danych, zmian pod siebie, ogolnie "proces myslenia" samego komputera :)) teraz juz nie pytam tylko stwierdzam: "MACposzerza choryzonty"... i troche "juz bylo" powiedziane, ale qrde na serio moze wygladac jak argument w dyskusji: ze reszta swiata nie widzi tego ze jest PCwindows?? :)) ---z gory sorry jezeli nie moze tego tu byc, jakby co przeniose gdzie trzeba---: przy okazji, gdyby ktos krociotko-jednym zdaniem lub linkiem na PM: 1. gdy jedno okienko np. przegladarki zaslania drugie i nie ma ich w docu - czy jest jakis super najprostszy sposob przelaczania pomiedzy okienkami 2. dlaczego po pierwszym uruchomieniu i dodaniu jedynie drugiego konta uzytkownika z 80GB twardego zajete jest juz: applications4,25GB library9,28GB system1,84GB users3,46GB z czego okolo 3GB jest moich rzeczy ze starego compa i mam to w users-w tym drugo utworzonym koncie, nie administratora; co moge usunac, a co jest konieczne?? 3. jakies sposoby na prawy klik, bo nie powiem, ale mega mi go brakuje edit: z myszka narazie daje rade z tym podwojnym tap'nieciem, tylko jakby trudniej sie zrobilo ze scrollowaniem; lookamy dalej co to te expose... :)) a moze zamiast pomocy z pytaniami to prosilbym o mega pomoc zwiazana obecnie z szukanie w internecie/na forum, bo widzicie, ja dalej szukam po keyword'sach a podobno wyszukiwarki juz nawet odmieniaja zdania w innych jezykach :))

#89 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 25 marca 2007 - 22:26

@jak masz mysze to w system preferences jest na drugie wg odpowiedzia jest expose

#90 surveyor

surveyor
  • 405 postów
  • SkądChorzów

Napisano 26 marca 2007 - 06:59

Zrobie male OT, ale to tylko, zeby pomoc koledze ;) Przelaczanie miedzy okienkami F9 lub w System Preferences, zakladka Dashboard&Expose i jak masz na dole po lewej zaznaczone F9 to z listy po prawej na tej samej wysokosci wybierz sobie ktorys klawisz myszy, ktorym bedziesz to uruchamial :D Co do prawego kliku- naciskasz Ctrl (sic!) i normalnie, lewy przycisk. :)

#91 Raduchi-macintosh

Raduchi-macintosh
  • 114 postów
  • SkądKraków

Napisano 04 czerwca 2007 - 12:30

A bedzie jakies na wakacjach?

#92 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 04 czerwca 2007 - 12:58

odsyłam do tematu w dziale think different slaski off top lub na kanał irca na serwerze freenode.net #smuc




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych