Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Dungeon Hunter II od Gameloftu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
102 odpowiedzi w tym temacie

#76 xMaGiKx

xMaGiKx
  • 263 postów
  • SkądPL

Napisano 15 grudnia 2010 - 13:15

Mam pytanie, ile aktów ma cała gra? Bo nigdzie nie mogę się doszukać takiej informacji a obecnie jestem w 13 akcie.

#77 ed00c

ed00c
  • 2 404 postów
  • SkądKostrzyn Wlkp.

Napisano 15 grudnia 2010 - 23:50

Z tego co pamiętam to 14. Aktualnie wbiłem 95lvl Rogue i skończyłem grę na Heroic'u - bylo nawet ładniej niż na pierwszym poziomie ^^. mam jeszcze 12 Mage'a, ale dalej idę Warrior'em - 28lvl. Na razie widzę, że jest tak samo jak w poprzedniej części - Rogue najlepszy. ;)

#78 shog

shog
  • 669 postów
  • SkądOlsztyn

Napisano 16 grudnia 2010 - 09:21

Taa, rogue jest zdecydowanie najlepszy. Ma tak niesamowicie mocny i szybki atak, że przechodzenie przez kolejne lokacje odbywa się niezwykle gładko i przyjemnie. ;)

#79 DrIfTsTyLe

DrIfTsTyLe
  • 1 084 postów
  • SkądPleszew, Poland

Napisano 16 grudnia 2010 - 20:24

Ja przystopowałem, bo RR2 grałem wciąż. Ale święta troche poexpie.

#80 niekumaty

niekumaty
  • 250 postów

Napisano 17 grudnia 2010 - 12:33

Pojawila sie juz wersja na iPada. Nie kupilem, bo dla mnie to troche za drogo, ale mam za to nadzieje, ze teraz czesc pierwsza stanieje :)

#81 tyrael

tyrael
  • 18 postów

Napisano 18 grudnia 2010 - 17:03

Moze ktos poda swoj build na dana klase postaci :P? Gra bardzo wciagajaca i dosyc prosta, taka typowo rozrywkowa i bezproblemowa :).

#82 shog

shog
  • 669 postów
  • SkądOlsztyn

Napisano 18 grudnia 2010 - 20:24

Grając warriorem tłukłem w STR i END po 1 pkt, rogue tylko DEX. Żadnych aktywnych skilli, wszystko pasywne. Efekt? Bardzo mocny warrior, a rogue niemalże niezniszczalny.

#83 WitekVR4

WitekVR4
  • 50 postów

Napisano 18 grudnia 2010 - 20:45

ciekwa jestem kiedy wkoncu pojawi sie Diablo 3...... dopiero bedzie zabawa...

#84 niekumaty

niekumaty
  • 250 postów

Napisano 30 grudnia 2010 - 21:23

Gra zostala przeceniona o 10%. Fajnie, ale i tak troche za malo.

#85 dan76-90671bec4d

dan76-90671bec4d
  • 125 postów

Napisano 31 grudnia 2010 - 12:48

Kupiłem, pokazuje się animacja gamelofta i mnie wywala :( i Tak ciągle. Jest to związane z moim softem? (3.1.2)

#86 dan76-90671bec4d

dan76-90671bec4d
  • 125 postów

Napisano 01 stycznia 2011 - 13:10

Ok, pobrałem przez iTunes na kompie, zgrałem na iPka i wszystko ładnie śmiga :D

#87 Polaaaaak

Polaaaaak
  • 133 postów
  • SkądGliwice\Augsburg

Napisano 01 stycznia 2011 - 16:15

Gra zostala przeceniona o 10%. Fajnie, ale i tak troche za malo.


Nie wiem co wy macie z tymi przecenami.
Ktos kto robi gre chce na niej zarobic, a nie dawac ja za darmo.

#88 niekumaty

niekumaty
  • 250 postów

Napisano 01 stycznia 2011 - 16:23

Nie wiem co wy macie z tymi przecenami.
Ktos kto robi gre chce na niej zarobic, a nie dawac ja za darmo.


Oczywiscie, ze chce zarobic, czy ja mowie, ze nie? Ja rowniez bardzo chetnie kupuje dobre gry, ale mam pewne limity. Nawet obecna cena, po znizce, jest dla mnie za wysoka. Tak trudno to pojac?

#89 Polaaaaak

Polaaaaak
  • 133 postów
  • SkądGliwice\Augsburg

Napisano 01 stycznia 2011 - 21:00

Oczywiscie, ze chce zarobic, czy ja mowie, ze nie? Ja rowniez bardzo chetnie kupuje dobre gry, ale mam pewne limity. Nawet obecna cena, po znizce, jest dla mnie za wysoka. Tak trudno to pojac?


A tak trudno napisac, ze z powodu jakis tam limitow... ?
Wszechwiedzacy nie jestem wiec nie atakuj tekstami typu : " Tak trudno to pojac? ".

#90 niekumaty

niekumaty
  • 250 postów

Napisano 03 stycznia 2011 - 11:38

A tak trudno napisac, ze z powodu jakis tam limitow... ?
Wszechwiedzacy nie jestem wiec nie atakuj tekstami typu : " Tak trudno to pojac? ".


Moze faktycznie zle zareagowalem. Przepraszam ;)

#91 Mercz

Mercz
  • 2 783 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 20 marca 2011 - 23:44

Witam:) Cicho ostatnio w temacie tej gry,a na prawdę nie wiem dlaczego. Chciałbym żebyśmy troszkę tutaj ożywili tą grę wśród forumowiczów...dlaczego? Ponieważ jest godna uwagi i mam co do niej kilka planów. Planuję zorganizować team na niektóre questy (szybkie nabijanie lvli itd). Takie tam wspólne pogrywanie wieczorami;) I jeszcze jeśli któryś z was byłby miły napisać co do danej profesji ulepszać niech napisze:) Co o tym sądzicie? PS Nie napisałem i nie wymyśliłem tego z powodu krótkiej chorej ambicji tuż po zakupieniu gry bo tak nie jest (grę mam od premiery:D). Pozdrawiam Mercz.

#92 TomuSS

TomuSS
  • 819 postów

Napisano 21 marca 2011 - 18:48

Ja niedawno kupiłem tą grę i zbieram się długo żeby w końcu zagrać... Jakieś rady na początek? Jaką profesją grać?

#93 DrIfTsTyLe

DrIfTsTyLe
  • 1 084 postów
  • SkądPleszew, Poland

Napisano 21 marca 2011 - 20:16

Rogue (chyba) - ja polecam na początek.

#94 TomuSS

TomuSS
  • 819 postów

Napisano 21 marca 2011 - 20:27

A jakieś rady? Grałem w kilka tego typu gier. Nie miałem przyjemności grać w pierwszą częśc DH, ale grałem w Zenonie, Zenonie 2 i kilka tego typu gier... Późnym wieczorkiem zaczne grać :)

#95 DrIfTsTyLe

DrIfTsTyLe
  • 1 084 postów
  • SkądPleszew, Poland

Napisano 21 marca 2011 - 21:54

nie mam rad, po prostu idź przed siebie :D

#96 timonek3000dj

timonek3000dj
  • 52 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 marca 2011 - 22:28

Ja sie pisze na multiplayera, jak cos to moj nick GC to Da.mian. Jak na razie mam 42 lvl, bo gre kupilem jak ostatnio byla w przecenie ;)

#97 shog

shog
  • 669 postów
  • SkądOlsztyn

Napisano 22 marca 2011 - 11:24

Z tego co pamiętam, najlepiej grało mi się rogue. I chyba pakowałem bodajże tylko 1 czy 2 staty, a rogue stawał się niemalże niezniszczalny.

#98 niekumaty

niekumaty
  • 250 postów

Napisano 25 marca 2011 - 09:42

W DH2 zaczalem grac dopiero w tym tygodniu i szczerze mowiac jestem lekko podlamany. Zaczne mozeod tego, ze w zeszlum tygodniu ukonczylem czesc piwrwsza, ktora BARDZO mi sie podobala. Gra moze byla miejscami zbyt latwa, ale zabawy mialem z niej mase. "Dwojka" poki co, nie wytrzymuje porownania z poprzednikiem. Pierwsza rzecz to brak mapy na glownym ekranie. Okay, jest w opcjach, ale wlazenie co chwila do opcji wcelu sprawdzenia dokad sie idzie jest uciazliwe. Dalej - nieustanne respawny przeciwnikow. Zabijam wszystkich wobrebie ekranu, przechodze dalej i nagle cos mnie zachodzi od tylu (w wiekszej gromadzie). W jedynce butelek odnawiajacych zycie/mane uzywamlem rzadko, tutaj wlasciwie co chwila! No wlasnie, poziom trudnosci - krotko mowiac, przegiecie. Gram magiem i, co tu tuzo gadac, jest ciezko. Szanse na trafienie czarem mam na poziomie 74%, ale de facto jest na odwrot - trafia co 3 albo 4 czar. Na dodatek nie bardzo wiem jak sobie "to hit ratio" podniesc, bo w co bym nie inwestowal, ciagle mam owe 74% (teoretycznie, bo praktyke juz opisalem). Przeciwnicy, ktorych spotykam maja wysoka przewage poziomow. Doszedlem do wioski opetanych (ze studnia na srodku) gdzies kolo poziomu 5-6, a wyskoczyly na mnie potworki na poziomie 15. Okay, leci z nich sporo doswiadczenia, poziomy wpadaja same, ale gra jest jednak uciazliwa: wywal cala mane na jednego przeciwnika, odczekaj az sie uzupelni, idz dwa kroki dalej i uwazaj na tych, co sie za chwile zrespawnuja... Czy ja cos robie zle? Poki co, to gra do piet nie dorasta czesci pierwszej, a chyba raczej opinie sa inne.

#99 zavader

zavader
  • 298 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 25 marca 2011 - 10:13

Jedynka byla bardziej liniowa i nie było mowy o tym, żeby trafić na 10 poziomową różnicę między Tobą a stworkami. W DH2 jest nieco więcej swobody, dlatego czasami możesz trafić na takich trudnych przeciwników. Ja gram Rouge'm i nie narzekam na trudność. Faktycznie - brak mapy przeszkadza, ale inne usprawnienia pomagają (np. potion pod kciukiem).

#100 Mercz

Mercz
  • 2 783 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 25 marca 2011 - 13:27

Dobra to kiedy Multi Player?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych