Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

CORTLAND GDAŃSK PORAŻKA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 jarre

jarre
  • 2 postów

Napisano 03 marca 2007 - 04:02

Co do Cortlandu to niestety mialem nieprzyjemnosc zostać klientem ich gdańskiego oddziału. Totalna zlewka na klienta. Na pytania reagują zniecierpliwieniem i niechęcią. Telefony odbiera jakis niekompetentny ****** rozbrajający swoją nieudolnościa w obsłudze klienta. Zostawiłem u nich tylko 5 tysiaków więc może stąd to traktowanie? Nie potrafili podać terminu realizacji zamówienia ani szczegółów dot. gwarancji. Na hasło "windows" reagują pełnymi politowania uśmieszkami. Może klienci ich wku*** bo czasem czegoś chcą i nie można się wtedy **** patrząc na swojego maca? Porażka...odradzam tych ludzi. Acha, dzwoniłem(w awaryjnej sytuacji) do ich siedziby w poznaniu i miła pani która odebrała tel. stwierdziła, że oni za chwile idą do domu i że mam zadzwonić kiedy indziej. Była 16:40... Jakieś pytania?

#2 Hex

Hex
  • 2 660 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 03 marca 2007 - 04:27

Mi się tam z nimi w sumie dobrze rozmawiało, a zostawiłem tylko 2700, co do windowsa i intela to fakt (fanatycy), zaraz zmienili temat ze im WiFi przez szyby nie działa ;) Wybór tam taki ze pożal się Panie Boże, ale i tak największy w 3mieście :lol: i te wejście, przez domofon :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych