Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

MacIntosh a kobieta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#26 fadro

fadro
  • 698 postów
  • Skądzimuje w poznaniu

Napisano 10 marca 2007 - 23:48

moje kochanie z maczkami rozstalem sie na dluuugi okres po smierci powerbooka. kilka miesiecy temu pojawil sie problem kupna laptopa mojej lepszej polowie. oczywiscie mial byc ladny. pokazalem jej zdjecia muszelki, sadzac, ze nie ma nic piekniejszego, ale stwierdzila "brzydki" :shock: dwa dni szukala jakiegos ladnego w sklepach i nic, w koncu uslyszalem, a pamietasz kiedys takiego slicznego bialego widzielismy... dwa dni pozniej pojawil sie ibook. jest zakochana w nim, wczoraj robila mu nawet operacje brzuszka (odklejona grafika) samodzielnie i wszystko dziala. jesli ja mam w sobie jakis tam zenski pierwiastek to kocha on maczki...

#27 jurny222

jurny222
  • 81 postów
  • SkądPoznań

Napisano 11 marca 2007 - 00:10

Stare i wyświechtane powiedzenie,że kobiety są z Venus a mężczyźni z Marsa i tu pięknie się sprawdza. My faceci kochamy takie różne zabawki- komputery, samochody,konsole itp - nasze damy mają inne zainteresowania ( nie wymienię). Uwielbiamy je jeśli polubią nasz świat ale nie potępiamy jeśli pozostają w swoim. W końcu mają wiele fantastycznych ,,akcesoriów" ,których nie zastąpi np. nasz Mac i dobrze...

#28 razorek84

razorek84
  • 578 postów
  • Skąd100lica

Napisano 12 marca 2007 - 11:07

bardzo fajne posty... ja czekam na maczka swojego pierwszego w ciagu dalszym... co do mojej kobiety to na pewno jej sie spodoba tylko oby need for speed:carbon poszedl bo ona nic innego nie lubi, tylko siedzi dzien i noc i gra w need'a. Dlatego kupilem jej narazie konsole :] i czas na ps. czyli wniosek ze na kobiety trzeba wydac duzo pieniazkow, zeby byly szczesliwe :)

#29 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 12 marca 2007 - 16:37

Stare i wyświechtane powiedzenie,że kobiety są z Venus a mężczyźni z Marsa i tu pięknie się sprawdza.


To nie tak, mężczyźni są z marsa a kobiety ze snikersa.

#30 Shime

Shime
  • 668 postów
  • SkądAngli :(

Napisano 12 marca 2007 - 20:49

Ja mam 2 kobiety bo moja ukochana mowi ze macbooczek to blondyna i dlatego mam dwie.:) mimo wszystko mowi ze tez maczka chce bo acer znow swiroje i system sie roz.......:( Reinstalka czeka jak ja tego niecierpie chyba kupie jej maczka i z glowy:)

#31 Mr.Proper

Mr.Proper
  • 88 postów

Napisano 25 września 2007 - 11:15

Rozumiem że sufrażystki i takie tam, ale celebrowanie kobiet jeden dzień w roku tylko dla tego że są kobietami jakoś mi się bez sensu wydaje.


Ja swoją dalej uczę, ale opory stawia niesamowite, a jakie fochy! :/
Cóż, moja wie, że mam Maka i samochód ;) Sama nie rozstanie się z windą (dziecko Microsoftu) Poza tym siedzi teraz za mną, więc się nie mogę rozpisać, pamiętam, jak się mnie wystraszyła, bo próbowała podnieść mojego otwartego MB za górną pokrywę do góry. Dawno się tak na nią nie darłem...

#32 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 25 września 2007 - 11:43

Moja chce Maka, no chce, co tu ukrywac...

#33 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 25 września 2007 - 12:04

moja siostra ma maca od dwoch lat i musze przyznac ze jest tak zdolna ze nawet os x polozyla ... ostatnio format robilem bo czulem sie jak na windzie ...

#34 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 25 września 2007 - 12:08

Pff. Niedlugo sie pojawia tematy "co wybrac", reszta jak w tytule :P

#35 cheniek

cheniek
  • 477 postów
  • SkądKraków, Poland

Napisano 25 września 2007 - 13:01

Moja żona dostała ode mnie w spadku iMaca G5 i jest zadowolona, choć długo trwało, zanim doszła do takiego stanu... Ona po prostu NIENAWIDZI ZMIAN!!!!! ;) Ale już jest przyzwyczajona, już też chce Adium i wodny wygaszacz ekranu... I chociaż jej pięcsetstronnicowe pliki wordowskie mulą, to przecież gdzie nie mulą? :) Nie jest chyba stuprocentową Makówką (nie wchodzi na to forum, na apple.com etc.), ale zwraca uwagę na ergonomię pracy przy komputerze i różnicę dostrzega.

#36 Paweł K.

Paweł K.
  • 544 postów

Napisano 25 września 2007 - 13:06

Moja żona chce maka. Szwagierka też. Ale głównie z uwagi na wygląd :( Na razie nie podoba się, że korzystając z webmaila na interii nie da się załączyć plików do wiadomości. Oczywiście wytłumaczenie, że robił to leniwy informatyk dla tych 90% ludzi używających windowsa, nie jest akceptowane.

#37 irocc

irocc
  • 62 postów

Napisano 25 września 2007 - 13:14

Moja lepsza połowa używa MB 13.3 z powodzeniem. Ale jest zahartowana bo naparzała w klawiature już w wieku 12 lat, i nie, nie wygląda jak cyberpunk z cyckami :D

#38 Mr.Proper

Mr.Proper
  • 88 postów

Napisano 28 września 2007 - 10:57

Na razie nie podoba się, że korzystając z webmaila na interii nie da się załączyć plików do wiadomości. Oczywiście wytłumaczenie, że robił to leniwy informatyk dla tych 90% ludzi używających windowsa, nie jest akceptowane.

Trzeba było Fire Foxa zainstalować (z pocztą Onetowską daje radę) a safari wogóle nie pokazywać, bo co to za przeglądarka, która nie zasłania Ci całego desktopu, a tak wogóle, to gdzie jest "Start" :D

#39 iSzym

iSzym
  • 1 244 postów
  • SkądRadom / New York

Napisano 28 września 2007 - 11:09

Moja żona dostała ode mnie w spadku iMaca G5


Kiedy umarłeś?

#40 cheniek

cheniek
  • 477 postów
  • SkądKraków, Poland

Napisano 28 września 2007 - 12:25

Kiedy umarłeś?


A to ładne :D

#41 equinoxe

equinoxe
  • 4 721 postów
  • Płeć:

Napisano 28 września 2007 - 14:27

a ja nie mam kobiety :P

#42 Simborek

Simborek
  • 1 272 postów
  • SkądZewsząd. Obywatel Świata.

Napisano 28 września 2007 - 16:11

a ja nie mam kobiety :P


A ja mam harem pełen niewolnic ;).

Mieć to nigdy nie będziesz - możesz co najwyżej "mieć"... :D

#43 picik

picik
  • 288 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 września 2007 - 16:11

moja nie moze dotykac bez pozwolenia i nic pokazywac na ekranie bo palcami przebija matryce na wylot :) tez chciala sobie kupic za ostatnie oszczednosci, ale musialem ja przekonac ze to nie dla niej, ze sie w zyciu nie przyzwyczai i zeby lepiej kupila sobie wymarzonego kotka syberyjskiego :P

#44 Olivia

Olivia
  • 716 postów
  • SkądKraków

Napisano 28 września 2007 - 16:25

moja nie moze dotykac bez pozwolenia i nic pokazywac na ekranie bo palcami przebija matryce na wylot :)

tez chciala sobie kupic za ostatnie oszczednosci, ale musialem ja przekonac ze to nie dla niej, ze sie w zyciu nie przyzwyczai i zeby lepiej kupila sobie wymarzonego kotka syberyjskiego :P



HA HA HA

#45 Mr.Proper

Mr.Proper
  • 88 postów

Napisano 29 września 2007 - 21:10

No bo to niby facet jest ten brutal! Widzę, że nie tylko moja ma ten defekt z waleniem w matrycę, ale weź jej zwróć uwagę. Obraza najwyższego majestatu "To nie będę go wogóle dotykać". Ostatnio namawiałem ją na iMaka, no bo windows można zainstalować, a miejsca mniej będzie zajmował i ładnyyy... Ale nie! Twardo, że stacjonarny musi być, bo jak się coś zepsuje, to nie będzie stać na naprawę. (w jej PieCu już zdążyłem wymienić: k. graf., bo ktoś ją z coolerka ograbił i się popsiuła, płytę główną, z kurde socket A, Boże znalazłem nową za złodziejską cenę 170 PLN!!)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych