Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

aktualizacja Adobe Illustrator CS5


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 imielski

imielski
  • 373 postów

Napisano 02 grudnia 2010 - 13:09

jest do pobrania

#2 Jaras

Jaras
  • 568 postów

Napisano 02 grudnia 2010 - 14:51

Aktualizację Bridge, to se mogą wsadzić w ... Ciekawe kiedy wezmą się za poprawki bardziej poważne. Ostatnio znalazłem taki kwiatek, że mi się aż włosy na głowie zjeżyły - dość skomplikowane wektorowe logo zrobione w ai, wklejone przez schowek do PS jako SmartObject, przeskalowane później w górę do 200-300% pokazuje po przerenderowaniu przez PS poziome pocięte cienkie linie. To samo logo przeskalowane w ai i w nim zrastrowane już nie pokazuje tych cięć. Wniosek - PS ma kolejny błąd, tym razem związany z renderowaniem SmartObject.

#3 phiz

phiz
  • 68 postów
  • SkądGubin

Napisano 03 grudnia 2010 - 10:31

No właśnie chce pobrać aktualizację i nie mogę :] Znalazłem przyczynę. To przez to że używam CleanMyMac. Support adobe pokazuje jak rozwiązać ten problem - Illustrator CS5 15.0.1 update fails on Mac OS with Exit Code 7 due to missing file "com.adobe.Illustrator.15.0.0.plist". Robię tak jak piszą i dalej nie mogę zrobić aktualizacji.

Może jednak mój angielski jest na tyle słaby że nie rozumiem. Trzeba ten plik zamienić tak?

Nie chcę zakładać nowego tematu, bo staram się tego unikać więc tutaj piszę.

Z góry dzięki za pomoc.

#4 horyzont

horyzont
  • 1 345 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 grudnia 2010 - 10:38

wejdz na adobe.com i recznie pobierz aktualizację.

#5 imielski

imielski
  • 373 postów

Napisano 03 grudnia 2010 - 11:50

poczytaj też o problemach z aktualizacją - nie tylko clean... może byc powodem

#6 phiz

phiz
  • 68 postów
  • SkądGubin

Napisano 03 grudnia 2010 - 15:33

niestety ręcznie też robiłem i dupa. muszę się zagłębić w temat. dzięki za wszystkie podpowiedzi.

#7 horyzont

horyzont
  • 1 345 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 grudnia 2010 - 23:40

phiz - pozostałe programy adobe jakie masz....w tym samym języku ? może tutaj jest problem z payloads

#8 phiz

phiz
  • 68 postów
  • SkądGubin

Napisano 06 grudnia 2010 - 23:02

mam cały pakiet web premium. wszystko inne aktualizuje się ok tylko nie illustrator :(




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych