Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

AutoMapa na iOS - oficjalnie w App Store


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
548 odpowiedzi w tym temacie

#1 MurcieFan

MurcieFan
  • 1 415 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 listopada 2010 - 12:18

Wkrótce ukaże się AutoMapa w wersji na iPhone’a i iPada. Oficjalnie zapowiedział to producent. AutoMapa dla iOS dysponuje tymi samymi mapami Polski i Europy wraz z trójwymiarową wizualizacją budynków w polskich i europejskich miastach. Na potrzeby nowej platformy opracowany został zupełnie nowy interfejs użytkownika przygotowany i dostowany do logiki i obsługi mobilnych urządzeń Apple. AutoMapa dostosowana jest do najnowszego systemu operacyjnego iOS 4.2 iPhone i iPad z AutoMapą to również dostęp do ponad 600 tys. POI, które doskonale sprawdzą się zarówno w nawigacji samochodowej, jak i pieszej. Użytkowników AutoMapy, podczas podróży po Polsce i Europie poprowadzi oczywiście Krzysztof Hołowczyc. AutoMapa dla systemu iOS przekazana została do certyfikacji przez Apple i po jego zakończeniu, zostanie udostępniona w AppStore. Zrodlo: telepolis.pl, automapa.pl

#2 orius

orius
  • 370 postów
  • SkądJastrzębie-Zdrój, PL

Napisano 23 listopada 2010 - 12:25

huh, mogliby jeszcze cenę od razu podać bo z zakupem nawigacji czekałem na pojawienie się właśnie automapy.

#3 slawrumia

slawrumia
  • 1 293 postów
  • SkądRumia

Napisano 23 listopada 2010 - 12:32

AutoMapa :: AutoMapa i iPhone– połączenie doskonałe!
ceny jeszcze nie ma

#4 Pieka

Pieka
  • 641 postów

Napisano 23 listopada 2010 - 12:35

Jestem ciekawy, czy akceptacja ze strony Apple Store, to kwestia dni, czy tygodni? Nigdy nie sledzilem zadnej aplikacji pod tym wzgledem, ale moze koledzy sie orientuja i podpowiedza? ;) Druga niewiadoma jest cena. Miejmy nadzieje, ze nie przesadza z jej wysokoscia.

#5 dundrub

dundrub
  • 842 postów
  • Skąddolny slask

Napisano 23 listopada 2010 - 12:46

Na HTC Touchu Automapa chodziła fatalnie... mam nadzieję, że na iPhone "da radę" ;) Tymczasem jednak Navigon rządzi.. ale, kto wie.. może przesiadka jak cena będzie przyjazna? ;)

#6 Homer

Homer
  • 9 977 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 23 listopada 2010 - 12:54

Jestem ciekawy, czy akceptacja ze strony Apple Store, to kwestia dni, czy tygodni? Nigdy nie sledzilem zadnej aplikacji pod tym wzgledem, ale moze koledzy sie orientuja i podpowiedza? ;)


Srednio tydzień do dwóch.

#7 MurcieFan

MurcieFan
  • 1 415 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 listopada 2010 - 13:03

ciekawe ile bedzie wersja Europe kosztowac...

#8 Pieka

Pieka
  • 641 postów

Napisano 23 listopada 2010 - 13:05

Srednio tydzień do dwóch.

Dziekuje. To jest jak najbardziej akceptowalny termin :)

#9 alladyn21

alladyn21
  • 1 195 postów

Napisano 23 listopada 2010 - 13:12

oo bardzo przyjemny news od rana :D dlugo czekaliśmy :D i mamy ;p

#10 szulcu

szulcu
  • 76 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 23 listopada 2010 - 13:24

oo bardzo przyjemny news od rana :D dlugo czekaliśmy :D i mamy ;p

no jeszcze nie mamy :P

a swoja droga jak zrobia normalna cene to kupie. tomtom w polsce cos kuleje czesto a navigon mi po prostu nie pasuje...

#11 ContactLost

ContactLost
  • 430 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 23 listopada 2010 - 13:53

Dałem się na CoPilota namówić i żałuję jak cholera... Mam nadzieję, że AutoMapa będzie miała normalną cenę. Teraz zbytnio nie mają wyboru kiedy rynek już opanowany przez Navigona, TomToma itd. Ale znając życie jak zobaczę cenę to mi szczena opadnie i tyle będzie z tej nawigacji ;)

#12 Krukct

Krukct
  • 936 postów

Napisano 23 listopada 2010 - 15:08

Heh, opłacało się regularnie głosować w ankiecie na stronie Automapy, że korzystam z iPhone'a. :D Przed świętami powinna być, ciekawe jak z ceną.

#13 Mr.Crash

Mr.Crash
  • 660 postów
  • SkądWrocław

Napisano 23 listopada 2010 - 15:22

Dziękuje Ci Boże ... Wkońcuuu -.-'

#14 dundrub

dundrub
  • 842 postów
  • Skąddolny slask

Napisano 26 listopada 2010 - 10:35

Na stronie Automapy Polska XL kosztuje 229pln.. mam nadzieję, że na iPhone nie będzie droższa.

#15 piotrmi

piotrmi
  • 227 postów

Napisano 26 listopada 2010 - 15:28

mysle ze jesli w App Store pojawi sie aplikacja na 1 egzotyczny kraj za 70$ to chyba kupia tylko nasi. cyba musza sie troche do realiow tego swiata dostosowac. TomTom a nawet Navigon jest znany klintowi i oferuje podobne pokrycie Polski a w europie to to samo wiec zeby powojowac musza chyba przemyslec polityke cenowa

#16 narapie

narapie
  • 177 postów

Napisano 27 listopada 2010 - 09:12

Wie ktoś czy da się wsiąść fakturę na nawigacje z appstore? :) Na mini programy 0,99$ to wiadomo że nie ma się o co zabijać ale ceny nawigacja są takie że się zastanawiam.

#17 mariusznicpon

mariusznicpon
  • 149 postów
  • SkądElblag, Poland

Napisano 27 listopada 2010 - 11:41

Widzieliście ten punkt na stronie automapy? "Czy można instalować AutoMapę na paru urządzeniach Apple w ramach jednego konta na iTunes? Nie, zgodnie z warunkami licencji dostawców map możliwe będzie korzystanie z AutoMapy na jednym, wybranym przez siebie urządzeniu." Dziwne, TomToma i Navigona używam na dwóch iPhonach w ramach jednego konta a tu takie info. Wydawało mi się że mogę instalować programy na swoich pięciu urządzeniach.

#18 literat

literat
  • 419 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 27 listopada 2010 - 13:06

Może twórcy Automałpy nie za bardzo znają zasady licencjonowania programów w AppStore i stąd taka informacja :)

#19 slawrumia

slawrumia
  • 1 293 postów
  • SkądRumia

Napisano 27 listopada 2010 - 13:18

Albo dowiemy sie jak wyjdzie ze jednak nie

#20 azta

azta
  • 122 postów

Napisano 30 listopada 2010 - 00:10

co do ceny to wydaje mi się że na pewno będzie droższa od standardowej automapy, no bo to będzie "na aifona, a ci z aifonami to ponoć kasiaści..." :roll: chciałbym, żeby argumenty typu "muszą się do realiów tego świata dostosować" kiedyś miały znaczenie, ale póki jest popyt na kawałek plastiku za 500zł (tomtom carkit, chyba staniały ostatnio) to z aplikacjami też będą szaleć

#21 Solos

Solos
  • 227 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 30 listopada 2010 - 06:13

"Automapa dla iPhone może jeszcze w grudniu

Janusz Kamiński, rzecznik prasowy Automapy, poinformował nas, że są szanse na rozpoczęcie sprzedaży Automapy dla iPhone jeszcze przed świętami. Automapa będzie sprzedawana jak tylko zostanie certyfikowana przez Apple. Kamiński wyjaśnia: "Niestety sam proces certyfikacji jest od nas niezależny. Nie mamy już na niego wpływu. Proste aplikacje przechodzą zwykle w ciągu 2-3 tygodni. Mamy wielką nadzieję, że akceptację od Apple dostaniemy jeszcze przed świętami"."

Zrodlo: GSMonline.pl - Automapa dla iPhone może jeszcze w grudniu

#22 VanGreeg

VanGreeg
  • 81 postów
  • SkądKonstancin-Jeziorna

Napisano 30 listopada 2010 - 23:18

Certyfikacja trwa przeważnie około 9 dni... Przynajmniej w przypadku prostych aplikacji, w przypadku nawigacji może trochę dłużej... Ja stawiam na nadchodzący piątek. Jeżeli cena na Polskę będzie wyższa, niż 39 Euro będę się musiał poważnie zastanowić przed zakupem. Ale jeśli zrobią promocję cenową na start i nie przekroczą 30 Euro - biorę w ciemno, choć mam już NDrive i Falka.

#23 Dabman

Dabman
  • 197 postów

Napisano 01 grudnia 2010 - 04:39

aż jestem ciekaw jak to zoptymalizują pod 3G, czy bedzie mulasty jak nowy TT oraz Navigon, czy AM zadziała "cacy"

#24 Grynek

Grynek
  • 85 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 01 grudnia 2010 - 07:12

Fragment wywiadu z Januszem Kamińskim z Automapa:
iM: Czy program będzie działał na iPhone 3G?
JK: Rekomendowanymi urządzeniami są iPhone 4 i iPad 3G. AutoMapa zoptymalizowana jest dla urządzenia iPhone 3GS i ten model jest minimalnym wymogiem sprzętowym do poprawnego działania AutoMapy. AutoMapa uruchiomi się również na iPhone 3G, jednak te urządzenia z oprogramowaniem iOS 4 mogą działać wolno z uwagi na słaby procesor i małą ilość dostępnej pamięci. Instalując AutoMapę na iPad Wi-Fi należy mieć świadomość, że ten model iPad nie posiada modułu GPS, nie będzie zatem możliwa nawigacja.


Krótki wywiad w całości dostępny na imagazine.pl

Pozdrawiam
Paweł

#25 alladyn21

alladyn21
  • 1 195 postów

Napisano 03 grudnia 2010 - 15:44

Dołączona grafika

Oto automapa na ipadzie :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych