Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Simlock na softach 4.1 - 11.x wszystkie modele iPhone - PRZECZYTAJ!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11474 odpowiedzi w tym temacie

#11451 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 25 listopada 2016 - 00:05

Kolega zadał pytanie czy jest szansa że telefon wygrany w konkursie Orange nie ma simlocka. Tak jest na to szansa. 

Nie zadał pytania ile kosztuje odblokowanie, czy telefon zakupiony na abonament ma blokadę oraz czy mnie stać na odblokowanie telefonu. 



#11452 jasiecki

jasiecki
  • 4 271 postów
  • Płeć:
  • SkądKonin, Poland

Napisano 25 listopada 2016 - 07:47

Te a ty co adwokat?
Szansa ze trafi mu się odblokowany wzięty z abonamentu tez jest wiec nie rozumiem czego dusza jęczy?

Black 3gs/8 ---> Black 4s/16 ---> Black 4/16 ---> White 4s/16 ---> White 5/32 ---> Sliver 5s/64 -->Sliver 6 PLUS/16 ---> Sliver 6s/16 --> Rose gold 6s/64 ---> Black mat 7/128 ---> Black X/64  --> Black 12/128
 


#11453 roobek

roobek
  • 3 postów

Napisano 02 stycznia 2017 - 15:16

Witam może ktoś pomoże jest jakiś sposób aby używać jeszcze tego telefonu.
5s kupiony w USA z kartą StraightTalk
Oczywiście z kartą Orange w naszym kraju nie działa.

Witam może ktoś pomoże jest jakiś sposób aby używać jeszcze tego telefonu.
5s kupiony w USA z kartą StraightTalk
Oczywiście z kartą Orange w naszym kraju nie działa.


Przepraszam za wstawkę.
Zapomniałem dodać że w sklepie Apple dowiedziałem się że tel jest w sieci Sprint. A znajomy który kupił tel razem ze mną zlecił zdefiniowanie sieci przez internet i jemu określili że tel jest w sieci Tracfone taka ciekawostka

#11454 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 02 stycznia 2017 - 15:34

StraightTalk to marka Tracfone które jest MVNO być może i działa na sprincie i dlatego takie info.

Generalnie to nie odblokujesz tego telefonu - nie bez powodu nowy zafoliowany 5s jest sprzedawany za 149$ w Walmarcie. Po to jest blokada żeby korzystać z tego operatora. 



#11455 roobek

roobek
  • 3 postów

Napisano 02 stycznia 2017 - 20:02

Aha czyli lipa no tak to jest jak się człowiek nie zna i zobaczy okazję :)
No nic na głupotę nie ma rady nauczka na przyszłość ;)
Ale jeśli jednak ktoś będzie miał jakiś pomysł to bardzo chętnie spróbujemy wszystkiego bo przywieźliśmy 8 takich telefonów :) interes życia :)

#11456 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 02 stycznia 2017 - 20:17

Zgłoś się do http://www.londontechnologies.pl/ niby mają ofertę odblokowania za ~300zł może akurat się uda.



#11457 roobek

roobek
  • 3 postów

Napisano 02 stycznia 2017 - 20:45

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
Nie wiem czy dobrze rozumiem że jeśli mam do podania sieć w jakiej jest tel to podaje tracfone?

I jeszcze jedno o tych kartach r-sim 9 pro to mogę zapomnieć czy to w ogóle inna bajka bo coś takiego też znalazłem na tej stronce z linku.

#11458 demandred

demandred
  • 305 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 05 stycznia 2017 - 17:54

Usluga na Tracfone nie dziala, a przynajmniej nie dziala do tych iPhone 5s, ktore ludzie ostatnio hurtowo pokupowali w promocji w marketach.

Ona dziala bardzo slabo i tylko dla telefonow po umowie.



#11459 spajdder1.0

spajdder1.0
  • 2 postów

Napisano 12 stycznia 2017 - 20:09

Witam. Jakiś czas temu otrzymałem iPhone 5 z simlock T-Mobile USA. Zakupiłem w poniedziałek R-Sim 11 aby go ominąć i tu zaczyna się mój problem telefon można aktywować, ale w górnym prawy rogu pisze "brak sieci". Próbowałem na 2 kartach z różnych polskich sieci i to samo. Mam numer w Virgine Mobile Polska. Na T-Mobile Polska też nie działa. Proszę o pomoc. Pozdrawiam :)



#11460 demandred

demandred
  • 305 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 15 lutego 2017 - 10:01

Od wiekow nie uzywalem kart r-sim i nie jestem w temacie, a mozliwe ze skorzystalbym gdyby dalo rade.
Mam ip6 z angielskiej dystrybucji, soft 9.3.2. Czy karta r-sim 10 lub r-sim 11 ladnie pojdzie z tym sprzetem? Czy da sobie rade takze z najnowszym softem 10.x? I czy internet bedzie dziala bez jakichs jailbreakow czy innych udziwnien?
Znajomy ktory testowal r-sim 11 na ip6 z o2 UK soft 9.3.5 twierdzil ze caly czas pokazywalo mu "brak sieci" obojetnie jaka polska karte by nie wsadzil.
Ma ktos moze jakies doswiadczenia w tym zakresie?

#11461 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 15 lutego 2017 - 13:08

Testowałem ostatnio R-sim 11 przez godzinę - od razu bez problemu znalazł mi sieć ale tylko w 2G, połączenia tylko wychodzące przychodzące już nie działały. Być może coś z tego będzie ale bawiłem się tylko przez godzinę bo po godzinie karta przestała działać a telefon przestał ją wykrywać. Chińczyk oddał kasę a mi nie chce się drugi raz zamawiać i czekać miesiąc.



#11462 demandred

demandred
  • 305 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 16 lutego 2017 - 08:20

O zesz. Niezbyt pocieszajace to wiesci. Na Allegro reklamuja r-sim 11 jako rzekomo swietnie dzialajace z iOS 9 i 10...

Użytkownik demandred edytował ten post 16 lutego 2017 - 08:23


#11463 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 16 lutego 2017 - 09:04

Dodam że był to iP6 soft 9 więc powinno wszystko śmigać ale tak nie było - u chińczyka 25zł więc można zaryzykować do zabawy. R-sim działał tylko z iPhone 4s reszta to tylko oszukiwanie ludzi że wszystko będzie działać. 



#11464 EgZoootiC

EgZoootiC
  • 15 postów

Napisano 16 lutego 2017 - 10:19

Zgłoś się do http://www.londontechnologies.pl/ niby mają ofertę odblokowania za ~300zł może akurat się uda.

czy mógł by się ktoś wypowiedzieć o tej firmie ? Warto ? Konkretni ludzie czy raczej wał ? Nigdzie nie mogę znaleźć o nich opinii a z tego co wyczytałem na ich stronie to klient indywidualny ma usługę robioną na słowo honoru, po przelaniu kasy. 



#11465 macsupport

macsupport

  • 8 620 postów
  • SkądKraków

Napisano 16 lutego 2017 - 10:29

Tutaj na forum działają od dawna i nie czytałem o żadnych problemach. W każdej tego typu firmie przelewasz kasę na słowo honoru, taka branża i taka sytuacja jak się kupuje telefon z simlockiem.


Jedyny serwis sprzętu Apple w Małopolsce polecany przez MyApple.pl

ul. Kadecka 10, 30-078 Kraków

kom: 889 566 455 ; tel: 12 421 65 91


#11466 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 16 lutego 2017 - 10:42

czy mógł by się ktoś wypowiedzieć o tej firmie ? Warto ? Konkretni ludzie czy raczej wał ? Nigdzie nie mogę znaleźć o nich opinii a z tego co wyczytałem na ich stronie to klient indywidualny ma usługę robioną na słowo honoru, po przelaniu kasy. 

 

Ja korzystam - ma dobre ceny mega wiedzę - jest na forum pod loginem londontech - jak coś idzie nie tak to od razu kasa wraca na konto 0 problemów. Zawsze możesz wpłacić 100$ jakiemuś Pakistańczykowi czy innemu z Bangladeszu :). W przypadku zakupu na tej stronie i wpłacie na konto otrzymasz zwrot też na konto a na innych tego typu stronach jak się nie uda to otrzymasz zwrot ale w kredytach które wykupiłeś i się potem musisz bujać żeby odzyskać kasę. 



#11467 EgZoootiC

EgZoootiC
  • 15 postów

Napisano 16 lutego 2017 - 11:19

Tutaj na forum działają od dawna i nie czytałem o żadnych problemach. W każdej tego typu firmie przelewasz kasę na słowo honoru, taka branża i taka sytuacja jak się kupuje telefon z simlockiem.

podejście do sprawy jak większości ludzi na tym forum "chciałeś oszczędzić na kupnie telefonu to teraz zapłać za odblokowanie" tylko rzadko kto bierze pod uwagę że ktoś może mieszkać w UK i dlatego ma tam zablokowany telefon. 



#11468 Kibiska

Kibiska
  • 1 postów

Napisano 17 lutego 2017 - 20:15

Witam. Pytanie dotyczy Iphona 5S zakupionego w UK w sklepie: Carphone w PrincessQuay (Center), Kingston upon Hull

 

W tymże sklepie powiedziano, że telefon nie ma SimLocka i nie będzie problemów z użytkowaniem go np w Niemczech. Niestety blokada jest. Skontaktowaliśmy się ze sklepem. Każą podejść do sklepu z urządzeniem, co jest niemałym problemem, bo urlop już wykorzystany :-) W UK byłam gościnnie.

 

Pytanie: co zrobić, żeby zdjąć blokadę? Jestem kompletnie zielona w temacie.



#11469 toybro

toybro
  • 16 postów

Napisano 21 czerwca 2017 - 14:00

Witam. Pytanie dotyczy Iphona 5 z USA niestety nie wiem jakiego brandu. Tel do wczoraj chodził normalnie na karcie T-Mobile w polsce, w nocy zrobiłem restore + aktualizację a rano już ta karta jest nieobsługiwana, o co chodzi?



#11470 iLuk45z

iLuk45z
  • 595 postów
  • SkądŁDZ/Swansea

Napisano 22 czerwca 2017 - 13:48

@Kibiska musisz się dowiedzieć na jakaś sieć iPhone ma simlocka i potem wykupić usługę usunięcia simlocka. Są serwisy online które podają takie informacje za nie dużą opłatą.

iPhone 3G 16GB-> iPhone 3GS 16GB -> iPhone 4 16GB Black -> iPhone 4S 16GB Black -> iPhone 5 16GB Black -> iPhone 6S 16GB Black -> iPhone SE 64GB Black -> iPhone 7 Plus 128GB (PRODUCT) Red -> iPhone 8 Plus 64GB Rose Gold -> iPhone XR 128GB Black -> iPhone 12 mini 128GB Blue -> iPhone 13 128GB Midnight -> iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple  iPads --> iPad Mini 4 WiFi Space Grey -> iPad Air 32GB Silver WiFi+LTE -> iPad 7th Gen 32GB WiFi+LTE -> iPad 9th 64GB WiFi Sapce Grey


#11471 korkam

korkam
  • 2 postów

Napisano 02 października 2017 - 09:30

Witam,
Mam pytanie odnośnie zdjęcia simlocka w iPhonie 6. Znalazłem dwie strony które umożliwiają ten proces: https://www.officialiphoneunlock.co.uk/unlock-iphone/Tracfone-USA/ oraz https://www.iphonefullunlock.com/en/iphone-unlock-usa-tracfone.html

Moje pytanie brzmi: Czy te strony rzeczywiście ściągają simlocka? Jak je oceniacie? A może znacie jakiś inny sposób na ściągnięcie simlocka?

iPhone został kupiony w USA i ma simlocka sieci TRACFONE USA.

Dziękuję za każdą odpowiedź :) Pozdrawiam

#11472 Maris

Maris
  • 6 postów

Napisano 17 października 2017 - 14:20

Czy jak w ustawieniach iphone 5 jest napisane "Operator: Organe", to znaczy, że ma sim locka? Był kupiony w salonie Orange.



#11473 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 17 października 2017 - 14:40

To znaczy ze ostatnio byl uzywany tej sieci.

#11474 Mariusz Mysior

Mariusz Mysior
  • 1 postów

Napisano 27 stycznia 2018 - 13:43

Witam, 

Wczoraj otrzymałem Iphone6s Plus od brata. On natomiast zakupił sobie Iphone8 Plus. Telefon który od niego otrzymałem, został zakupiony przez allegro, działał w sieci Orange, z której także ja posiadam kartę. Problem pojawiła się, gdy po włożeniu oraz włączeniu telefonu pojawia się komunikat dotyczący karty SIM mianowicie : 
Nieważna karta SIM 

Iphone zawiera kartę SIM pochodzącą od operatora, którego zasady aktywacji przypisane obecnie przez serwer aktywacji traktują jako nieobsługiwanego...

Zastanawiam się w czym tkwi problem. Karty SIM posiadamy z tej samej sieci. Wczoraj wyrobiłem sobie duplikat karty, ponieważ myślałem że może jest już za stara. Czy ktoś potrafił mi pomóc ? 



#11475 piotrask

piotrask
  • 27 postów

Napisano 31 stycznia 2018 - 12:27

Cześć,

 

Kupiłem ostatnio iPhone będąc w USA - z braku oficjalnego Apple Store poszedłem do Best Buy i kupiłem tam telefon bez kontraktu. Powiedziano mi, że oczywiście telefon będzie działał w Polsce bez problemu - okazało się to kłamstwem. Okazuje się, że telefony kupione poza Apple Store (Target, Walmart, Best Buy) w USA są sprzedawane jako Univeral - tzn. działają z każdą siecią amerykańską przy czym blokują się na tą sieć w momencie aktywacji. Wyjątkiem jest sieć Verizon - która nie blokuje takich telefonów

 

https://www.youtube....h?v=NXHdz8nNki0

 

Niestety dowiedziałem się o tym będąc w Polsce - a w domu mam tylko karte AT&T czy ktoś posiada niekatywną karte Verizon (nano SIM) którą kiedyś uzywał w stanach?

 

Pozdrawiam


Użytkownik piotrask edytował ten post 31 stycznia 2018 - 12:28





Użytkownicy przeglądający ten temat: 8

0 użytkowników, 8 gości, 0 anonimowych