Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Flash na ipadzie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 daniello23

daniello23
  • 194 postów
  • SkądWrocław, PL

Napisano 21 listopada 2010 - 23:34

Cześć, Stoję przed wymianą komputera mobilnego (notebooka) na - no właśnie Zastanawiałem się nad tabletem -> iPad'em, z tym, że często wyjeżdżam na różne konferencje i niezbędny musi być Flash do obsługi, często dostaję linki do stron we Flashu, prezentacje, konspekty prac i tu moje pytanie czy już coś wiadomo o obsłudze Flasha? Wiem, że nie było wcześniej, ale nie wiem jak jest teraz, słyszałem o przeglądarce skyfire (lecz dokładnie nie wiem) Ewentualnie Samsung Galaxy Tab ma Flasha z androidem na pokładzie (tylko trochę mniejszy ekran, a to mnie za bardzo nie urządza) W ipadzie świetna jest rozdzielczość i zaplecze techniczne Co radzicie

#2 chris.zurada

chris.zurada
  • 3 977 postów
  • SkądTychy, Poland

Napisano 21 listopada 2010 - 23:35

Pobaw sie jednym i drugim. Oficjalnie nie ma wsparacia flash na ipad.

#3 lobotommy

lobotommy
  • 553 postów
  • SkądGliwice

Napisano 22 listopada 2010 - 10:35

Jest tylko wsparcie nieoficjalne - co dla domowego użytkowanika czasem MOŻE się i przyda (odinstalowałem po dniu, bo po co mi to), ale żeby opierać na tym aktywność biznesową to szczerze odradzam. Lepiej sprawdzić Galaxy (choć dla mnie jako uzytkownika "domowego żaden android nie będzie dobrym wyborem) i to na żywo, i przetestować jak chodzą i wyglądają konkretne strony we flashu. Byc może żaden Androidowy tablet nie spełni oczekiwań na pracę z flashem (czas pracy baterii dla przykładu)

#4 wojtkow

wojtkow


  • 6 767 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 22 listopada 2010 - 11:16

Widziałem androidowego flasha w akcji, nie działa wiele lepiej od frasha. Strony działają na tym źle, część flashy się nie otwiera, część otwiera z błędami. Jedyne w czym jest dobry to w zżeraniu baterii.

#5 CeBeeR

CeBeeR
  • 1 362 postów
  • SkądUK

Napisano 22 listopada 2010 - 11:19

Stoję przed wymianą komputera mobilnego (notebooka) na (...)

drugiego mobilnego netbooka.

Nic nie wskazuje na toby jakikolwiek z obecnych tabletów mógł spełnić Twoje oczekiwania.

#6 Turbo

Turbo
  • 526 postów

Napisano 23 listopada 2010 - 13:49

Ja bym tutaj widział nowego 11" MacBook'a Air...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych