Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Darmowy (okrojony) Navigon od Ery - instalacja dodatków?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 azta

azta
  • 122 postów

Napisano 15 listopada 2010 - 19:26

No więc zassałem sobie z Appstora tego Navigona darmowego owszem okrojony ale hula jaktalala - chociaz moze to ogolne wrazenia z pierwszego dnia na iP4 :D w kazdym razie "pakiet bonusowy" ktory jest gratis przy instalacji wymagal rejestracji na www navigona no i dalej nie wiem jak to ma wygladac bo ani mejla nie dostalem po rejestracji co mam dalej robic a w ipku w navigonie w pakietach przy 'bonusowym' widac tylko ikonke klepsydry :{ uruchamial ktos z was to? ile czekaliscie na aktywowanie tego pakietu? pzdr btw. wydaje mi sie ze niesamowicie poprawil sie odbiornik gps w ip4 bo 3g musialem pod przednia szybe w samochodzie wstawiac zeby zlapal a dzis w pochmurny dzien juz z kieszeni spodni navigonka mi sie darla zebym skrecil w lewo :)

#2 majkelo

majkelo
  • 160 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 listopada 2010 - 19:41

Ja mając navigona na samsungu miałem też opcję rejestracji. Potem zapytał mnie przed załadowaniem map o wykup licencjina kolejny czas. Myślę, że sam Navigon - kiedu mu będzie to potrzebne - się spyta c zrobić. Prawdopodobnie zapłata smsem będzie.

#3 azta

azta
  • 122 postów

Napisano 15 listopada 2010 - 23:16

miło że piszesz ale odbiega to trochę od tego o co pytam chodzi mi o darmowego navigona erowego (z resztą ciekaw jestem jak ta aplikacja rozpoznaje że jestem erowiczem) i gratisowy pakiet bonusowy - więc nie ma tu żadnego płacenia za nic zrobiłem co chcieli, zarejestrowałem, weryfikowałem mejlowo, teraz czekam co ma się stać właściwie by ten pakiet się uruchomił??

#4 oops2k

oops2k
  • 544 postów
  • SkądKrakow

Napisano 04 lutego 2011 - 13:05

Nic nie ma sie stac. Jak zweryfikowales maila to pakiet sam zacznie dzialac.

#5 MacAdam

MacAdam
  • 7 postów
  • SkądŁódź

Napisano 10 lutego 2011 - 19:20

Jeżeli chodzi o dodatki to ja wykupiłem sobie "pakiet bezpieczeństwo i relaks" i "pakiet premium". Oczywiście wybrałem też "pakiet bonusowy" za free. Podałem maila i tak dalej, wszystko zostało zweryfikowane, ale "pakiet bonusowy" uaktywnił mi się (zniknęła klepsydra) dopiero po kliknięciu "przywróć zakupy". Bardzo dobra nawigacja, no i wreszcie coś za darmo od Ery dostałem ;)

#6 Solos

Solos
  • 227 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 11 lutego 2011 - 08:13

Czym sie dokladnie rozni darmowaa wersja dla Ery od normalnej platnej? W tej chwili do 13 lutego jest 50% znizki na normalnego Navigona i nie wiem czy oplaca sie kupowac jak mam Navigon dla Ery.

#7 benedetti

benedetti
  • 459 postów

Napisano 15 lutego 2011 - 20:51

W najnowszych wytycznych dot. dopuszczania aplikacji do sprzedaży w AppStore (tzw. iOS App Store Guidelines) jest takie info:

"prohibition of arbitrary geographic or carrier restrictions on who may use a given app" (macrumors.com).

Wygląda więc na to, że taka aplikacja jak "Navigon od Ery" w najbliższym czasie może zostać ze sklepu usunięta.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych