Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[Pages] Numeruje mi sekcje a chciałbym strony od pcz do końca


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 cognac

cognac
  • 62 postów
  • SkądTrójmiasto

Napisano 15 listopada 2010 - 09:23

Table of Contents Wprowadzenie 1 Informację wstępne. 1 Czasookres wraz z portami dla statku Minna. 1 Czasookres wraz z portami dla statku Valdivia. 3 Dane ogólne i wymiary statku Minna: 4 Dane ogólne i wymiary statku Valdivia: 5 Specyfikacja techniczna urządzeń 1 Wyposażenie nawigacyjne statku Minna: 1 REPETYTOR ŻYRO 1 GPS 1 AIS 2 ECHOSONDA 2 ŻYROKOMPAS 2 RADAR 3 ARPA 4 LOG 4 Pomoce nawigacyjne oraz specjalistyczne wydawnictwa wykorzystywane w eksploatacji w/w urządzeń nawigacyjnych lub pośrednio z nimi związanymi 4 Częstotliwość eksploatowania poszczególnych urządzeń podczas praktyki: 1 Certyfikat 1 Podsumowanie 1 i jak to ponumerować żeby nie liczył każdej sekcji od początku? mam ustawione 'continuous' :/

#2 cognac

cognac
  • 62 postów
  • SkądTrójmiasto

Napisano 17 listopada 2010 - 12:27

Kiedy używam sekcji tytuł spis i text, to wszystko jest ok, spis ładnie pokazuje mi numery stron, ale w momencie gdy dodam nową sekcję to numeracja zaczyna się od nowa...czy można tego uniknąć? a może ja nie zrozumiałem idei sekcji i taki właśnie jest zamysł, który jak narazie jest mglisty dla mnie...

#3 Gregory

Gregory


  • 2 728 postów
  • Skądᴧ̊

Napisano 17 listopada 2010 - 12:59

Zaznacz całą zawartość dokumentu (Command-A), otwórz Inspektora makiet, kliknij w Sekcja, wybierz „Numery stron: kontynuuj z poprzedniej sekcji”, wtedy powinien numerować całość bez rozróżniania podziału na sekcje.

#4 cognac

cognac
  • 62 postów
  • SkądTrójmiasto

Napisano 23 stycznia 2011 - 11:21

Zaznacz całą zawartość dokumentu (Command-A), otwórz Inspektora makiet, kliknij w Sekcja, wybierz „Numery stron: kontynuuj z poprzedniej sekcji”, wtedy powinien numerować całość bez rozróżniania podziału na sekcje.


Dzięki, działa, polecam (właśnie zauważyłem że nie odpisałem w tym topic'u).




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych