Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

GG & Gadu-Gadu HD ~ Gadu Gadu na iOS


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
324 odpowiedzi w tym temacie

#51 Jacenty

Jacenty
  • 10 postów

Napisano 06 kwietnia 2009 - 12:26

Hm... Zainstalowałem, pogrzebałem, odinstalowałem. GG jako swoisty monopolista stara się wydoić dojną krowę (czyli nas) - a mnie jakoś taka polityka nie pasi. Ponad 5 peelenów za coś, co w większości wydań jest za darmo - wcale nie jest małą kwotą. Gdy robi się z tego subskrypcja - robi się jeszcze mniej ciekawie. W połączeniu olewczym stosunkiem wobec innych platform kultywowanym przez długi czas dla mnie oznacza jedno: pomimo swoich wad - PARLINGO rulez. Jac

#52 tomgru

tomgru
  • 127 postów
  • SkądOświęcim :")

Napisano 07 kwietnia 2009 - 10:40

najbardziej denerwująca rzeczą jest bark możliwości otwierania linków...!!! i myślę, że taka kasę jaką się w nich ładuje powinni to zrobić w mgnieniu oka...co do samej aplikacji, wg mnie prosta i przyjemna...

#53 nicp2

nicp2
  • 336 postów
  • Skądinąnd

Napisano 07 kwietnia 2009 - 10:59

najbardziej denerwująca rzeczą jest bark możliwości otwierania linków...!!! i myślę, że taka kasę jaką się w nich ładuje powinni to zrobić w mgnieniu oka...co do samej aplikacji, wg mnie prosta i przyjemna...


tylko pomysl o tym ze gg nie dziala w tle (chyba ze sie ma backgroundera 8-) :-D ) ) wiec gdyby byla mozliwosc otwierania linkow to gg by sie wylaczalo a to bylo by chyba bardziej denerwujace...

#54 Adi21

Adi21
  • 367 postów
  • SkądCzechowice-Dziedzice

Napisano 07 kwietnia 2009 - 11:11

iPhone to tylko telefon nie laptop :) Powracając do wątku gg ma może swoje błędy ale wygrywa tym że ma archiwum uratowało mnie już kilka razy. Jedyne co to tryb landscape i czas wiadomości mogli by dodać.

#55 tomgru

tomgru
  • 127 postów
  • SkądOświęcim :")

Napisano 07 kwietnia 2009 - 15:36

tylko pomysl o tym ze gg nie dziala w tle (chyba ze sie ma backgroundera 8-) :-D ) ) wiec gdyby byla mozliwosc otwierania linkow to gg by sie wylaczalo a to bylo by chyba bardziej denerwujace...


w moim przypadku, baardzo rzadko zostawiam aplikacje działającą w tle, po prostu sprawdzam czy sa jakies wiadomosci i tyle...a linki jak dla mnie bardzo ważne...

#56 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 kwietnia 2009 - 15:41

Wiesz, wolę zobaczyć link wyłączając aplikację niż męczyć się z kopiowaniem go i wklejaniem do Safari - w efekcie czego i tak muszę zamknąć Gadu-Gadu. Możliwość otwierania linków w komunikatorze dla iPhone'a to PODSTAWA i dziwię się, że do tej pory nie załatali tej dziury.

#57 tomgru

tomgru
  • 127 postów
  • SkądOświęcim :")

Napisano 07 kwietnia 2009 - 16:03

dokładnie...i to mnie najbardziej denerwuje, bo kasują...a nic ku temu nie robią...

#58 metalic69

metalic69
  • 522 postów

Napisano 08 kwietnia 2009 - 21:47

A wiecie że używanie Jabberowych transportów do GG, Palringo, Nimbuzz'a itp to pogwałcenie regulaminu GG ;) ? Dla mnie i tak "mobilne" gg na iP nie jest sensownym rozwiązaniem, lepiej byłoby jakby poczekali na push.

#59 Ferbi

Ferbi
  • 117 postów

Napisano 01 maja 2009 - 19:01

Mam pytanie. Mam w heyah tą usługę HeyahGG, która kosztuje 1zł za tydzień użytkowania gg, niezależnie ile się łączę i ile gadam. Niestety program działa pod Javą 2.0, czy wiecie może coś na temat programu, który tak samo pobiera opłatę za subskrypcję i nie pobiera już kasy za dane na iPhona? Czy jak zainstaluję to gg, to czy będę płacił normalnie za dane, czy operator (heyah) naliczy mi tylko tą opłatę, którą nalicza mi zawsze za użytkowanie gg na moim starym telefonie z javą 2.0?

#60 Nathan Grawesh

Nathan Grawesh
  • 65 postów

Napisano 01 maja 2009 - 20:33

Czy jak zainstaluję to gg, to czy będę płacił normalnie za dane, czy operator (heyah) naliczy mi tylko tą opłatę, którą nalicza mi zawsze za użytkowanie gg na moim starym telefonie z javą 2.0?


MobilneGG na iPhone'a jest płatne po pierwszym tygodniu użytkowania - płacisz za samą możliwość korzystania z aplikacji.
Drugą rzeczą jest opłata za pobrane dane, którą pobiera operator - tej wysokość jest zależna od ilości przesłanych danych przez internet via EDGE/3G. Chyba że łączysz się z netem przez WiFi - wtedy nic nie płacisz. Piszesz, że korzystając z HeyahGG w owej złotówce tygodniowo zawarty jest również koszt pobranych danych, jednak obawiam się, że na iPhone'ie będziesz zmuszony za 3G dodatkowo dopłacać.

#61 Ferbi

Ferbi
  • 117 postów

Napisano 01 maja 2009 - 21:44

Piszesz, że korzystając z HeyahGG w owej złotówce tygodniowo zawarty jest również koszt pobranych danych, jednak obawiam się, że na iPhone'ie będziesz zmuszony za 3G dodatkowo dopłacać.


No tak. Sprawdziłem i niestety pobiera kasę za 3G. A szkoda, Heyah i Era powinno zrobić wersję HeyahGG pod iphona...chociaż z drugiej strony to dla nich mało korzystne.

#62 majki80

majki80
  • 23 postów

Napisano 02 maja 2009 - 10:11

Czy gg działa w tle? Tzn, czy informuje o otrzymanych wiadomościach gdy iPhone jest 'uspiony' (mam na mysli wygaszony ekran, bez wlaczonej żadnej aplikacji i bez podlaczenia do ladowarki etc.) Jesli nie, to czy jest jakis komunikator, ktory utrzymuje polaczenie z siecia/gprs ? Albo cyklicznie chociaz sprawdza (Tak jak poczta np. co 15 minut). M.

#63 Morgoth_

Morgoth_
  • 221 postów
  • SkądPoznań

Napisano 02 maja 2009 - 11:05

Działa w tle jeżeli zainstalujesz Backgrounder z Cydii. Palringo jest lepsze od GG

#64 majki80

majki80
  • 23 postów

Napisano 02 maja 2009 - 12:49

Tyle, ze nie ma archiwum. Ok, dzieki Morgoth, pobawie sie backgrounderem, rozumiem, ze dla Palringo zadziala tak samo ;)

#65 imbackingame

imbackingame
  • 640 postów

Napisano 02 maja 2009 - 14:06

przy wygaszonym ekranie przyda sie jeszcze insomnia albo keepawake [ip zrywa wifi przy lock screenie]

#66 majki80

majki80
  • 23 postów

Napisano 02 maja 2009 - 14:30

O, nazwy się na pewno przydadzą, ale w zasadzie bardziej chodzi mi o utrzymanie polaczenia EDGE, wiec akurat sie sprawdzi ;)

#67 zurekman

zurekman
  • 131 postów

Napisano 05 maja 2009 - 23:17

Gadu Gadu Witam, mam takie pytanie czy do dzialania gg musze miec skonfigurowana siec? Jesli tak jak to zrobic dla heyah lub gdzie jest instrukcja? Czy to pobiera cos przy korzystaniu oprocz abonamentu czy tak jak w zwyklych telefonach ze laczy sie z netem ale za free? Dzieki.

#68 michasz

michasz

  • 2 914 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 maja 2009 - 23:20

łączy jak normalnie z internetem ;) ale pobiera minimalnie danych ;) albo możesz wykupić taki abonament i wtedy nie pobiera danych :)

#69 AmeriCano

AmeriCano
  • 126 postów

Napisano 07 maja 2009 - 21:43

Witam! Specjalnie sie zalogowalem aby wyrazić opinie o tym g***ie. Od parlingo do gg przywiodla mnie ciekawość oraz fakt posiadania oficjalnego gg. Od parlingo gg jest lepsze pod aż 1wzgledem a mianowicie szybciej sie łączy z serwerem reszta to jedna wielka kicha. Już tlumacze o co chodzi. Np. Archiwum; wszystko ładnie pięknie tylko ze prowadzę z kolega codziennie długie rozmowy a co robi nasze wspaniale gg zapisuje wszystko do jednej rozmowy. Żeby odczytać archiwumto iphone musi pomyśleć z 5 min. (dosłownie) lub sie zwiesi i crash. Następny mankament(przydarzy sie z parę razy na dzień): odstawiam na chwilke telefon, po chwili go go biorę i patrzę np. 15 wiadomości, włączam rozmowce od którego rzekomo dostałem owe wiadomości i co i pusto. Jakim sposobem mam sprawdzić co do mnie napisał? Oczywiście wejść do archiwum :). Już nie mówię ze jak ktoś do mnie szybko pisze to gg tak zamula że nie da sie nic pisać. Aha i na koniec jedna bardzo dla mnie ważna rzecz czyli linki. Myślisz ze jak ktoś ci wysle taki link lub zobaczysz link w opisie to w niego wejdziesz? Zapomnij. No i jeszcze pozostaje kwestia opłat; raz zapłaciłem i nigdy więcej nie dam złamanego grosza za to dziadostwo no ale czego można było sie spodziewać po tworcach bodajże gg 8.0 (brr). Mam nadzieję ze mój post pomoże w wyborze komunikatoraz :) Pozdro

#70 TheHX

TheHX
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 08 maja 2009 - 16:39

Tu nie ma co wybierać.. Czy za gg na peceta płacimy ? Ja i tak od dziecka mam archiwum wyłączone, poza tym gg nie jest jedynym moim komunikatorem. A grupa myapple na przykład ?:):)

#71 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 08 maja 2009 - 17:00

Ale płacimy za Gadu-Gadu na inne telefony. No i o ile takie płacenie mi przeszkadza, tak zerowa funkcjonalność ograniczająca się do wysyłania wiadomości tekstowych, nawet bez podania czasu wysłania/otrzymania ich, bez możliwości otwierania linków, bez opcji wysłania obrazka, bez funkcji zapamiętywania nieprzeczytanych wiadomości przy wychodzeniu... No to mnie po prostu dobija, po prostu brak mi słów.

#72 Piotrex

Piotrex
  • 877 postów

Napisano 09 maja 2009 - 15:03

Ależ gg to komunikator na miarę naszych możliwości. Wy wiecie co my robimy tym komunikatorem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo!
>Davvido
A Tobie to nikt ostatnio ręki nie urwał?
~ Urwał, ale jak widać po twarzy - nie bardzo mi to przeszkadza :D

#73 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 maja 2009 - 06:37

Aktualizacja do wersji 1.1. Nowości? Wybór emotikon i poprawki. Matko... :rolleyes:

#74 WgizmO

WgizmO
  • 32 postów

Napisano 12 czerwca 2009 - 13:36

polatalem tydzien na mobile gg i teraz kupka musze zaplacic tylko nie wiem jak i to jest probelm. Jak sie loguje na gadu gadu stronie i wchodze w moje centrum gadu gadu pokazuje mi ze gg mobile nie jest dostepne tzn ta usluga dla mnie. Co mam zrobic?

#75 ner0angel0

ner0angel0
  • 506 postów
  • SkądLeszno, PL

Napisano 12 czerwca 2009 - 13:47

Wysyłasz SMS o tresci GGM(numergg) na jeden z podanych numerów i przedłużają Ci waznosc konta..




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych