Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

GG & Gadu-Gadu HD ~ Gadu Gadu na iOS


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
324 odpowiedzi w tym temacie

#276 sarelco

sarelco
  • 114 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 05 lipca 2011 - 15:37

Czy GG chodzi na iOS 5dev?

#277 Fifty-50

Fifty-50
  • 3 314 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 lipca 2011 - 18:00

Sprawdź ;)

#278 pietrov11

pietrov11
  • 10 postów

Napisano 25 sierpnia 2011 - 12:27

mobilne gg a iphone 2 Witam prosze posiadaczy iphona 2g i zarazem mobilnego gg o opinie jak sprawuje sie mobilne gg na tym tel? \dodam ze moja praca polega na pisaniu na gg, i chcilabym rezygnować z siedzenia przy kompie i pisac sobie na gg w tel. myslalem tez o tablecie ale jest duzy i do samego gg przesada btw mam tez iphona 4, na nim gg chodzi przepieknie, ale jesli wlacze na nim gg i potem chce wykonac np tel albo wyjsc z tego gg to od razu sie wylacza, nie moze byc uspione jak inne aplikacjie i przywolywane do dzialania przez multitasting a iphone 2g lezal bys sobie zawsze gdzies w domu i namim bym pracowal. tylko prosze napisac czy to oby nie zamulalo jakos na starym iphonie

#279 Artek777

Artek777
  • 499 postów
  • SkądSanok, PL

Napisano 25 sierpnia 2011 - 12:47

Na moim 3G gg chodzi wolno a na 2G wogule nie zainstalujesz bo ostatni soft na niego to 3.1.3 a gg wymaga 4.x Ewentualnie oszukac go programem z cydi fw charger czy jakos tak. Mozesz tez edytowac plik z numerem softu to moze uruchomisz gg. (poszukaj bylo na forum) Ale generalnie to u mnie muli gg wiec nie polecam dla 2G

#280 pietrov11

pietrov11
  • 10 postów

Napisano 25 sierpnia 2011 - 14:41

a jeszcze zapytam o jedna rzecz
dlaczego w iphonie nie dziala mi internet ? wyskakuje takie cos [url=http://www.wrzuc.to/8CeMchA.wt]IMG_0649[1][/url]

#281 pietrov11

pietrov11
  • 10 postów

Napisano 25 sierpnia 2011 - 17:13

halo ?

#282 DrIfTsTyLe

DrIfTsTyLe
  • 1 084 postów
  • SkądPleszew, Poland

Napisano 25 sierpnia 2011 - 20:21

a jeszcze zapytam o jedna rzecz
dlaczego w iphonie nie dziala mi internet ? wyskakuje takie cos IMG_0649[1]


Najlepiej jakbyś wstawił screen-a odrazu na np. imageshack i wrzucił tu bezpośredni link a nie ktoś jeszcze ma specjalnie ściągać to na dysk.

#283 Ali

Ali
  • 5 postów
  • SkądNakło Śl.

Napisano 28 maja 2012 - 19:48

Gadu Gadu HD No Push Notification Witam Posiadam iPad 2 i od jakiegoś czasu mam problem z gg hd na nim. W ustawieniach odnośnie powiadomien mam zanaczone we wszystkich programach opcje powiadomienia jako baner. Zauważyłem że baner mam z każdej innej aplikacji tylko nie z gg hd. W opcjach mam wszystko ustawione tak jak powinno być. Zawsze gdy mialem gg odpalone w tle dostawałem rozmowy na lock screen i do systemu powiadomien natomiast od paru dni mimo zaznaczonych opcji nic sie nie dzieje. Jest to strasznie denerwując bo nigdy nie wiem czy ktoś pisała. Dopieo po odpaleniu gg widze w górnym prawym rogu liczbe nie odebranych rozmów. Zastanawiam sie czy to wina iPada i systemu powiadomień czy bardziej aplikacji gg. Czy ktoś z użytkowników ma podobny problem ? Pozdrawiam

#284 migg6k

migg6k
  • 1 postów

Napisano 29 maja 2012 - 21:26

Witam, Mam problem z aplikacja ggHD, otóż zawsze gdy nacisne przycisk home w moim ipadzie pierwszej generacji gg automatycznie zmienia mój status na niedostępny. Jak to zmienić żeby cały czas mógł odbierać wiadomości a nie tylko wtedy gdy gg hd jest akurat na moim ekrani zmaksymalizowany? Pozdrawiam.

#285 robertpatryk

robertpatryk
  • 372 postów
  • SkądŁódź

Napisano 31 maja 2012 - 16:23

Witam

Posiadam iPad 2 i od jakiegoś czasu mam problem z gg hd na nim. W ustawieniach odnośnie powiadomien mam zanaczone we wszystkich programach opcje powiadomienia jako baner. Zauważyłem że baner mam z każdej innej aplikacji tylko nie z gg hd. W opcjach mam wszystko ustawione tak jak powinno być. Zawsze gdy mialem gg odpalone w tle dostawałem rozmowy na lock screen i do systemu powiadomien natomiast od paru dni mimo zaznaczonych opcji nic sie nie dzieje. Jest to strasznie denerwując bo nigdy nie wiem czy ktoś pisała. Dopieo po odpaleniu gg widze w górnym prawym rogu liczbe nie odebranych rozmów. Zastanawiam sie czy to wina iPada i systemu powiadomień czy bardziej aplikacji gg.

Czy ktoś z użytkowników ma podobny problem ?

Pozdrawiam


U mnie rówież zniknęły powiadomienia.

#286 konio124

konio124
  • 668 postów

Napisano 01 czerwca 2012 - 18:58

Witam

Posiadam iPad 2 i od jakiegoś czasu mam problem z gg hd na nim. W ustawieniach odnośnie powiadomien mam zanaczone we wszystkich programach opcje powiadomienia jako baner. Zauważyłem że baner mam z każdej innej aplikacji tylko nie z gg hd. W opcjach mam wszystko ustawione tak jak powinno być. Zawsze gdy mialem gg odpalone w tle dostawałem rozmowy na lock screen i do systemu powiadomien natomiast od paru dni mimo zaznaczonych opcji nic sie nie dzieje. Jest to strasznie denerwując bo nigdy nie wiem czy ktoś pisała. Dopieo po odpaleniu gg widze w górnym prawym rogu liczbe nie odebranych rozmów. Zastanawiam sie czy to wina iPada i systemu powiadomień czy bardziej aplikacji gg.

Czy ktoś z użytkowników ma podobny problem ?

Pozdrawiam

Mam identyczny problem na iPadzie 3

Moje pytanie zadane w innym temacie.

Witam
Mam problem z GG HD na iPada.
Niedawno wymieniłem nowego iPada z powodu zażółcenia ekranu , podpoiłem się pod iTunes i wgrałem całą kopie z poprzedniego modelu , jedyny problem jaki zauważyłem to brak powiadomień push na GG HD , pomimo tego iż w ustawieniach wszystko jest aktywne.
Dodam tylko że na poprzednim iPadzie powiadomienia działały.
Próbowałem ponownej instalacji GG HD ale problem nie ustąpił , z ciekawości zainstalowałem GG z iPhone i na tej wersji powiadomienia push normalnie działają , ale bardziej zależy mi na wersji HD dla iPada.

Czy ktoś z was spotkał się z takim problemem ?? jeśli tak to proszę o radę.



#287 reaper

reaper
  • 1 108 postów

Napisano 03 czerwca 2012 - 20:44

Czy ktos moze sprawdzic czy ma problemy z otrzymywanie wiadomosci push na Gadu-Gadu przy sofcie 5.1.1 ? Prosze tez o info czy sa takie problemy na wczesniejszych softach. Ja obecnie mam problem - wiadomosci nie dochodza na sofcie 5.1.1 iPhone 4

#288 Kyniol_73

Kyniol_73
  • 24 postów
  • SkądKatowice

Napisano 04 czerwca 2012 - 10:06

U mnie jest problem na ipad 3 i iPhone 4s kolegi. Przestały przychodzić powiadomienia

#289 konio124

konio124
  • 668 postów

Napisano 04 czerwca 2012 - 10:58

Sprawdzałem na iPadzie 2 u mojego kumpla ,soft 5.1.1 powiadomienia push w GG HD nie działają , na moim iPadzie 3 z softem 5.1.1 też nie działają . Wysłałem zapytanie do pomocy technicznej GG ale jak na razie nie ma żadnej odpowiedzi.

#290 reaper

reaper
  • 1 108 postów

Napisano 05 czerwca 2012 - 15:30

O, cos chyba ruszylo-mozecie sprawdzic?

#291 konio124

konio124
  • 668 postów

Napisano 05 czerwca 2012 - 16:54

O, cos chyba ruszylo-mozecie sprawdzic?

Rzeczywiście, u mnie też ruszyło
Ale powiem wam szczerze, że wolę korzystać z wersji na iPhone, powiększenie x2 i jest OK , przynajmniej wszystkie plik graficzne itp. dochodzą, czego nie można powiedzieć o wersji HD

Ps. Dostałem odpowiedź z działu technicznego GG.

Witam,
W tej sprawie przewidziana jest aktualizacja, jednakże ciężko wskazać termin kiedy to nastąpi tak
więc jedyne co mogę na chwilę obecną polecić to cierpliwość.



#292 leesiuu

leesiuu
  • 30 postów
  • SkądTychy

Napisano 11 czerwca 2012 - 04:04

Pisałem ostatnio do GG w sprawie nowej wersji dla iPada i powiedzieli, że pracują, ale nie moga powiedzieć kiedy nowa wersja dla nas zawita :( Również wolę tą z telefonu - wszystko dochodzi i nie ma problemow jak na iPadzie [akurat ja mam ten problem, ale nie wszyscy go mają], że przychodzą podwójne powiadomienia. Obrazki jak chcę to załączam na telefonie na chwile i dostaję to co chcę ;)

#293 ogjjen

ogjjen
  • 33 postów

Napisano 11 sierpnia 2012 - 18:31

Tylko mi po najnowszej aktualizacji gg zaczęło niemożliwie mulić na iphonie 3gs? Samo odczytanie nowej wiadomości zajmuje ok. 5 min, razem z kilkoma wysypami do menu.

#294 tomek2855

tomek2855
  • 85 postów

Napisano 23 sierpnia 2012 - 21:34

Witam, zainstalowalem gg na tel i nie moge sie w ogole zalogowac. Po kliknięciu zaloguj nic sie nie dzieje tylko aplikacja sie zacina.

#295 ixion

ixion
  • 347 postów
  • SkądGdynia

Napisano 27 sierpnia 2012 - 11:27

Ściągnij nową zaktualizowaną wersje, wyszła dzisiaj i spróbuj.

#296 tomek2855

tomek2855
  • 85 postów

Napisano 27 sierpnia 2012 - 23:12

No i właśnie na nowej wersji poszło

#297 iHarcerz

iHarcerz
  • 5 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 28 sierpnia 2012 - 11:42

W nowej wersji zniknął problem jaki miałem z długimi rozmowami. W pewnym momencie znikała treść wiadomości i nie było widac ani co piszę ja ani co odpisuje kolega. mam za to inny problem: - klawiatura czasem się chowa i później nie chce wjechać. Dopiero restart urządzenia pomaga. Czy też tak macie? Chodzi o iPada 2

#298 bialy_ikar

bialy_ikar
  • 587 postów
  • SkądŚroda Wlkp.

Napisano 28 sierpnia 2012 - 13:42

Czy nowa wersja wnosi jakieś poprawki w obsłudze wiadomości Push? Nie wiem, czy coś źle robię, czy co, ale już po kilku minutach przestają do mnie dochodzić nowe wiadomości. Taki IM+ działa u mnie przez jakieś 7 godzin.

#299 Pieka

Pieka
  • 641 postów

Napisano 28 sierpnia 2012 - 15:17

Push włącza się po około 10 minutach i sam w sobie działa dobrze. Niestety od bodajże dwóch wersji nadal otrzymujemy lakoniczny komunikat typu "Masz 1 nową rozmowę", czy coś w tym stylu. I to jest wielki minus obecnego GG.

#300 bialy_ikar

bialy_ikar
  • 587 postów
  • SkądŚroda Wlkp.

Napisano 28 sierpnia 2012 - 16:21

To trochę głupie. Czyli jeśli wyłączę GG i ktoś napiszę wcześniej, to nic nie dojdzie, czy też będę musiał czekać na wiadomość 10 min.? U mnie, pod względem Push najlepiej działa właśnie IM+. Niestety już kilka razy aplikacja ta mi się wywalała podczas wysyłania wiadomości. Co do GG jeszcze, to mogli by dać możliwość powiększenia czcionki. Jakaś taka mała jest.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych