Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Proste i nowoczesne biurko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#26 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 24 lutego 2007 - 23:13

Ja też nie ... chyba żeby było jakieś naprawde wyjątkowe ;) a to na takie wygląda... chociaż rzeczywiście 2500 to leciutka przesada.... 1500 to jeszcze rozumiem

#27 reRESERVEDFX

reRESERVEDFX

    /////AMG

  • 2 111 postów
  • SkądBurr Ridge, IL

Napisano 24 lutego 2007 - 23:22

Ja nawet 1500 to0 za bardzo nie rozumiem. Moje biurko kosztowalo cos kolo 100 dolarow i spelnia swoja role wysmienicie. Za mna przemawiaja tylko te wszystkie schowki itp. Polowe mojego pokoju moglbym tam schowac :D

#28 lukas_gab

lukas_gab
  • 828 postów

Napisano 24 lutego 2007 - 23:34

ja moje mam za 150zł .... Jak kupie maca to przesiąde się na jakieś klasyczne z dużym blatem a i schowki się znajdą - sam zaprojektuje - mam eeeeee 6 stolarzy w rodzinie ;d

#29 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 25 lutego 2007 - 00:08

Chodziło mi o to że powyżej 1500 zł to już spora przesada ;) Mój kuzyn jest ortodontą, dentystą czy jakimś innym sadystycznym potworem i opowiadał cały dzień jak to szukał miesiąc biurka do gabinetu i wybrał jakieś za 3000 zł . Osobiście uważam, że musi mieć coś z głową, ale jego sprawa... Za naprawde wyjątkowe biurko jestem się poświęcić i dać te wygórowane 1500 zł, choć to dużo jak za kawałek drewna czy blachy na nóżce.

#30 sel4

sel4
  • 787 postów
  • SkądGdynia

Napisano 25 lutego 2007 - 00:35

ja mam za 60 +15. 60 zl za blat 2m i 15 za 2 belki + noga które go trzymają w pozycji poziomej :P ale fajne biureczko nie powiem. te 2500 bym dał na nowy aparat naprzykład. Dochodzi tu jeszcze ile siedzicie w domu. Ja np tylko tu śpie praktycznie, tak więc często biurka nie oglądam...

#31 naresh

naresh
  • 2 079 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 lutego 2007 - 19:46

A ja dam chlopakom z technikum lepsza flaszke + zwrot za material i mi sami takie cudo wystrugaja :D

#32 lukas_gab

lukas_gab
  • 828 postów

Napisano 25 lutego 2007 - 19:56

chyba pospawaj.ą bo to metalowe na moje jest ;d Do nikogo ten tekst nie jest ale prawda jest taka ze niektórzy a znam pare osób co kupiliby to bo jest drogie ...nawet jak kledzy z technikum zrobili by takie samo za 50zł...

#33 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 25 lutego 2007 - 20:07

Ja osobiście pracuje cały dzień przy kompie w domu więc biurko to dla mnie sprawa priorytetowa ;) ...

#34 sel4

sel4
  • 787 postów
  • SkądGdynia

Napisano 27 lutego 2007 - 00:28

a ja siedze praktycznie cały dzień poza domem - to w pracy, to w szkole, średnio licząc, czy patrząc na zegarek to jestem w domu ok. 20. A chce mieć zawsze maca ze sobą - chyba się uzależnilem od jego obecności ;)

#35 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 27 lutego 2007 - 09:04

Ten mac to potrafi uzależnić ;) Ostatnio byłem w WSHE i moją główną rozrywką tam było wypatrywanie maczków... naliczyłem 3... ;)

#36 Wookasch

Wookasch
  • 306 postów
  • SkądBerlin

Napisano 27 lutego 2007 - 11:00

Czytam i oczom nie wierze. Chwalenie sie "jakie mam drogie costam" to buractwo, ale chwalenie sie jak to ktos skombnowal biurko "za flache" to dla mnie nie dowod na obrotnosc tylko tez buractwo. Dziwne, ze za wlasna prace kazdy chce byc wynagradzany sowicie, a prace innych ocenia zazwyczaj zupelnie inna miarka. Masowka z Ikei moze i jest dla niektorych odnosnikiem, ale zastanowcie sie ile pracy wymaga produkcja porzadnego mebla, koszt surowca (porzadnego drewna, a nie trocinowej sklejki). DO tego dochodzi element unikatowosci. To tak jakby pisac, ze za obraz do powieszenia na sciane dac wiecej niz 100 pln to glupota. (bo sa reprodukcje w antyramach albo wydruki w ikei) Ufff, nie wytrzymalem ;)

#37 rasputin

rasputin
  • 149 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 27 lutego 2007 - 11:55

Czytam i oczom nie wierze.
Chwalenie sie "jakie mam drogie costam" to buractwo, ale chwalenie sie jak to ktos skombnowal biurko "za flache" to dla mnie nie dowod na obrotnosc tylko tez buractwo.

Dziwne, ze za wlasna prace kazdy chce byc wynagradzany sowicie, a prace innych ocenia zazwyczaj zupelnie inna miarka.

Masowka z Ikei moze i jest dla niektorych odnosnikiem, ale zastanowcie sie ile pracy wymaga produkcja porzadnego mebla, koszt surowca (porzadnego drewna, a nie trocinowej sklejki). DO tego dochodzi element unikatowosci.

To tak jakby pisac, ze za obraz do powieszenia na sciane dac wiecej niz 100 pln to glupota. (bo sa reprodukcje w antyramach albo wydruki w ikei)


Ufff, nie wytrzymalem ;)



śledziłem ten wątek i czekałem na tą wypowiedź, nie wiem czemu sam tego nie napisałem, z lenistwa lub z głupoty..

przypominam dwieścieosiemtysięcypięćsetsześćdziesiątsiedem postów z kłótnią, po co przepłacać za maca skoro se można pieca postawić składanego za 2 tysie i se zrobić wszystko

tu jest podobnie

po co organizować np. drogie i wymyślne randki z pięknymi i inteligentnymi paniami jak sobie można brzydką przytulić

po co biorąc pod uwagę stan polskich dróg, ich ograniczenia techniczne i prawne do szybkiej jazdy, skuteczność policji ograniczającą się tylko do drogowej, czytaj: dojenia kierowców; po co komu ładne i drogie auto!!? maluchy są po kilkaset złoty i taniej, za flaszkę, heh

facet zrobił parę ślicznych biurek i jeśli ma je robić nadal to wciąż jest to dla niego prototyp w który włożył trochę serca, może jak popyt będzie rósł to zacznie robić to masowo i obniży ceny, a drogo wypuści jakiś nowszy piękniejszy, z nogą w kształcie jabłka

gdybym zarabiał sowicie to i chętnie bym sowicie zapłacił za coś takiego by popierać inicjatywę artystyczno-rzemieślniczą

#38 ser91e

ser91e
  • 461 postów
  • SkądKraków, Poland

Napisano 27 lutego 2007 - 21:20

A co powiecie na to:
ebay UK

Proste ale czy funkcjonalne ? ;)

#39 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 27 lutego 2007 - 21:24

Eeee... takie sobie. Jak ława sklepowa

#40 sel4

sel4
  • 787 postów
  • SkądGdynia

Napisano 27 lutego 2007 - 21:51

@rasputin - to jest taka mentalność polaków. Zobaczyłem, zrobie takie samo za flahe i będę sprytniejszy od debila który sprzedaje swoje za ogromne pieniądze. Które chętnie też bym wyłożył jakbym je miał na coś takiego ;)

#41 lukas_gab

lukas_gab
  • 828 postów

Napisano 27 lutego 2007 - 21:56

Dokładnie ale taki polak nie ma i tu jest problem . Czy wy myślicie że Polacy jak by mieli kasę to by kombinowali ? ... Może jednak ... to polska ... No jestem wstanie zrozumieć to biurko za 600 ileś zł.mimo ze mi się nie podoba to ma styl i jest funkcjonalne ale te z ebay .... takie coś to się nadaje na stolik do kawy przynajmniej tak mi się wydaje ... no chyba że ktoś lubi mieć biurko które jest takie proste że nie ma ani szuflady ... ale to moje zdanie ludzie takie coś lubią .

#42 naresh

naresh
  • 2 079 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 27 lutego 2007 - 22:22

Ja wcale nie nazywam tworce tego biurka "debilem", i osobiscie nie uwazam ze jestem "obrotny" robiac sobie "prawie" samemu podobne biurko, po prostu nie sadze zeby jeden mebel byl wart ponad 2 tys zlotych... Prosty wybor... nie stac mnie na takie drogie biurko, to sobie kupuje cos tanszego, w tym przypadku projekt mi sie w maire podoba to korzystam z umiejetnosci jakie maja inni i daje im jednoczesnie troche zarobic... Nie bede mial dokladnie takiego samego biurka, ani tez nie bede mial biurka wykonanego tak dokladnie itd, ale bede mial je taniej... Czyli kolega z forum, ktory zrobil sobie sam docka do ipoda z drewna jest burakiem, bo nie kupil docka oryginalnego, tak wynika z powyzszej analogii...

#43 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 27 lutego 2007 - 22:23

@ser91e mnie sie to biureczko podoba ale musi byc na nim odpowiedni sprzet i odpowiedni wygląd pomieszczenia w którym jest

#44 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 27 lutego 2007 - 22:31

Dla mnie to biurko ewidentnie jest do sklepu ;) ..... Takie gołe i wogóle.... na lade sklepową ujdzie, ale do domu ??

#45 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 27 lutego 2007 - 22:32

@toszak ale jak masz urządzone tak mieszkanie/pokój to idealne ...

#46 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 27 lutego 2007 - 22:33

Taki styl 'IKEA' ... może i pasuje komuś... ale do gabinetu ? Jakoś mi się nie widzi ;)

#47 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 27 lutego 2007 - 22:43

mnie tam meble z ikei pasują (no mozna narzekac na wytryzmałość) ale mnie sie tam podobaja

#48 ser91e

ser91e
  • 461 postów
  • SkądKraków, Poland

Napisano 27 lutego 2007 - 22:43

Nie no do gabinetu to tylko wielgachne dębowe biurko :), takie prezydenckie :P. A co do tego to to biurko mogłoby Apple zaprojektować. Ascetyzm na maxa :). Wrzuciłem bo sam jestem na kupnie czegoś niedrogiego pod iMac'a 24" i przeglądam eBay. Nie zdecydowałbym się na nie bo nie pasuje mi do niczego. Ale są tacy co by się za nie pokroili :).

#49 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 27 lutego 2007 - 22:45

Z wyglądu to każdy przyzna, że robią jedne z ładniejszych rzeczy ;) ale z tą ich jakością to różnie ;) a do gabinetu to ja wole takie stylowe meble ...z IKEI to do kuchni ;)

#50 Katesh

Katesh
  • 49 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 27 lutego 2007 - 23:28

Jeśli mowa o biurkach i miejscach pracy z komputerem to proponuję zajrzeć na stronkę http://gravitonus.com/ergonomics/
ja już zbieram ;-)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych