Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

WhatsApp Messenger - Używa ktoś komunikatora WhatsApp?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
226 odpowiedzi w tym temacie

#151 luxxx

luxxx
  • 2 postów

Napisano 15 lutego 2013 - 11:15

A skad moge sciagnac wersje podane przez ciebie bo szukalem i nic

chodzi mi o iphona 4 16gb

#152 JEDI_V-03965dee98

JEDI_V-03965dee98
  • 2 630 postów
  • Płeć:
  • SkądOBERSCHLESIEN

Napisano 06 kwietnia 2013 - 16:47

W AppStore nie ma juz w ogole WhatsApp'a,czyzby zostal usuniety?

#153 Zwickau

Zwickau
  • 817 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 kwietnia 2013 - 16:57

Nie, amerykański AppStore jest

#154 eualex

eualex
  • 2 097 postów

Napisano 06 kwietnia 2013 - 19:59

W AppStore nie ma juz w ogole WhatsApp'a,czyzby zostal usuniety?

Jest także w PL: https://itunes.apple...d310633997?mt=8.

#155 koliberek1

koliberek1
  • 1 091 postów
  • SkądRadom, Poland

Napisano 15 kwietnia 2013 - 12:35

Od niedawna uzywam Whatsappa i nie wylaczam go wcale, dziala sobie w tle. Zauwazylem, ze jesli fizycznie go nie wylacze w managerze zadan to licznik "w uzyciu" w opcjach ciagle nabija kolejne minuty i godziny. Po zabiciu apki w managerze licznik zatrzymuje sie, wiec ewidentnie ta aplikacja powoduje uzycie. I co najwazniejsze strasznie pozera baterie, normalnie przez noc 2-3%, przy uruchomionej ok 10-15%. . Tak jakby Whatsapp non stop byl polaczony. Czy to normalne zachowanie? Soft 6.1.3 bez jb.

#156 tomasov

tomasov
  • 581 postów
  • SkądPolska

Napisano 17 kwietnia 2013 - 11:50

Zapytam poza nawiasem!Czy z WhatsApp Messenger można w ogóle dzwonić poprzez 3G lub Wifi tak jak w przypadku Viber lub Tango???

#157 mateuszns1

mateuszns1
  • 138 postów
  • SkądNowy Sącz/Kraków

Napisano 18 kwietnia 2013 - 16:09

[CIACH]

Twój wpis został usunięty ze względu na błędną pisownię. Napisz jeszcze raz, poprawnie. Pozwoli to na łatwiejsze zrozumienie tego, co chcesz przekazać.
Przeczytaj koniecznie TO.

#158 najman

najman
  • 953 postów

Napisano 18 kwietnia 2013 - 21:07

Nie da sie dzwonic.

#159 Libo

Libo
  • 1 postów

Napisano 22 kwietnia 2013 - 13:24

Od pół roku korzystam z WhatsApp.Dla mnie to świetny komunikator.Założyłam go do wysyłania smsów i mmsów z osobą która jest poza granicami kraju.Nie wiem jedynie czy ktoś kogo nie mam w kontaktach WhatsApp (ale w kontaktach telefonu tak) może widzieć kiedy jestem online na WhatsApp ??

#160 Lock@

Lock@
  • 58 postów

Napisano 23 kwietnia 2013 - 07:53

Nie masz w kontaktach WhatsApp a masz w książce telef? A to nie wiem jak to możliwe. Ja mam wszystkich tu i tu z automatu.

#161 boobass

boobass
  • 46 postów
  • SkądPrague, Czech Republic

Napisano 23 kwietnia 2013 - 13:31

Używam, polecam. Zarówno adndroid android-iphone czy inna dowolna kombinacja sprawdza się dobrze. Inna sprawa, że na androida jest darmowy, w appstore kosztuje 0,99 EUR :)


Na tym forum piszemy zgodnie z zasadami jęz. polskiego! eualex.


#162 eualex

eualex
  • 2 097 postów

Napisano 23 kwietnia 2013 - 14:02

używam, polecam. zarówno adndroid-iphone czy inna dowolna kombinacja sprawdza się dobrze. inna sprawa, ze na androida jest darmowy, w appstore kosztuje 0,99 EUR :)

Na Android nie jest darmowy. Dla Android i BlackBerry OS jest to wersja trial na 1 rok, po upływie 1 roku należy zapłacić 0,99$.

Please download the latest version of WhatsApp Messenger and enjoy our service free for 1 year! During, or after free trial period you can purchase service for $0.99 USD/year.

...w appstore kosztuje 0,99 EUR :)

W strefie euro cena w App Store dla WhatsApp Messenger to 0,89€, jesteś pewny, że cena 0,99 EUR jest z App Store?

#163 feuerfest

feuerfest
  • 3 417 postów
  • SkądMonachium, DE

Napisano 23 kwietnia 2013 - 14:08

Ja w koncu zaczalem uzywac, bo zebralem dosyc znajomych bez iPhonow zeby przestalo sie oplacac pisac SMSy, a w Niemczech to dosycpopularny wynalazek.

#164 cesiu111

cesiu111
  • 736 postów
  • SkądRz

Napisano 23 kwietnia 2013 - 21:31

Ja w koncu zaczalem uzywac, bo zebralem dosyc znajomych bez iPhonow zeby przestalo sie oplacac pisac SMSy, a w Niemczech to dosycpopularny wynalazek.

Na uczelni podczas wykładu widać jak większość ludzi, którzy bawią się telefonami, pisze/wysyła coś przez whatsappa.
Sam używam od dłuższego czasu. Super sprawa.

#165 nexus23

nexus23
  • 25 postów
  • SkądCoventry/Gorzów Wlkp

Napisano 23 kwietnia 2013 - 22:11

Dolaczam sie do kolegow, fanjny chat. Szkoda tylko ze jeszcze nie zrobili tak jak w BBM ze widac kiedy wiadomosc zostala dostarczona do urzadzenia i kiedy zostala przeczytana.

#166 najman

najman
  • 953 postów

Napisano 23 kwietnia 2013 - 23:20

Widac ze zostala wyslana i widac kiedy ktos ja odczyta.

#167 campeone

campeone
  • 47 postów

Napisano 28 kwietnia 2013 - 09:58

Witam, Wie ktoś może co dzieje się z WhatsApp, kiedy zmienię kartę sim w iPhone? Co wówczas zrobić, żeby skonfigurować nowy nr telefonu?

#168 owogaw

owogaw
  • 37 postów

Napisano 28 kwietnia 2013 - 13:13

Przy odpaleniu appki, samo pokieruje Cię co i jak. Pewnie wykona jakieś połączenie do Ciebie, albo wyśle smsa z krótkim kodem. Po prostu powinno zadziałać jak nowo zainstalowane :) Tak przynajmniej działa mi na androidzie, dlatego wydaje mi się, że w iOS będzie identycznie :)

#169 najman

najman
  • 953 postów

Napisano 28 kwietnia 2013 - 19:48

Informuje Cie ze jest inna karta sim i pyta czy chcesz skonfugurowac z tym nowym numerem czy zostawic tak jak jest.

#170 Aniołek111

Aniołek111
  • 2 postów

Napisano 04 maja 2013 - 21:59

Od niedawna uzywam Whatsappa i nie wylaczam go wcale, dziala sobie w tle. Zauwazylem, ze jesli fizycznie go nie wylacze w managerze zadan to licznik "w uzyciu" w opcjach ciagle nabija kolejne minuty i godziny. Po zabiciu apki w managerze licznik zatrzymuje sie, wiec ewidentnie ta aplikacja powoduje uzycie. I co najwazniejsze strasznie pozera baterie, normalnie przez noc 2-3%, przy uruchomionej ok 10-15%. . Tak jakby Whatsapp non stop byl polaczony. Czy to normalne zachowanie? Soft 6.1.3 bez jb.

To najlepiej wyłącz telefon to nie będzie Ci nic baterii zużywał.:roll:

Czy z WhatsApp Messenger można w ogóle dzwonić poprzez 3G lub Wifi tak jak w przypadku Viber lub Tango???

Nie można dzwonić ale za to można przesyłać muzykę i filmy wideo czego przez Viber nie można. Ja mam obydwie te apki (WhatsApp, Viber, i jeszcze kilka innych) i jestem super zadowolona.

czy ktoś kogo nie mam w kontaktach WhatsApp (ale w kontaktach telefonu tak) może widzieć kiedy jestem online na WhatsApp ??

Masz na myśli czy ktoś kogo masz w kontaktach telefonu a ta osoba nie ma zainstalowanego WhatsApp, czy może widzieć kiedy jesteś online - nie może bo nie ma programu WhatsApp.

Nie masz w kontaktach WhatsApp a masz w książce telef? A to nie wiem jak to możliwe. Ja mam wszystkich tu i tu z automatu.

Nieprawda. Ja mam w kontaktach telefonu chyba 400 ludzi a w kontaktach WhatsApp 17 osób, co i tak na polskie wraunki jest dużo (WhatsApp nie jest tak popularny w Polsce jak na przykład w Holandii czy w Niemczech). "Tu i tu z automatu" - nie ma czegoś takiego.

Mam WhatsApp od 2 lat, korzystam z niego codziennie, jest o tyle dobry że Vibera nie ma na Nokie a wielu moich znajomych ma Nokie, do dnia dzisiejszego nie mam na WhatsApp złego słowa do powiedzenia, jedynie denerwuje mnie to że niektórzy muszą za niego płacić a niektórzy nie. Przykładowo u mnie się dopomnieli a u mojej koleżanki która ma WhatsApp pół roku dłużej niż ja czyli 2,5 roku, się jeszcze nie dopomnieli. Problem ten poruszony jest tu:
[[URL="http://myapple.pl/informacje/209145-stanowisko-administracji-wobec-blogow-i-blogerow-spoza-myapple.html"]CIACH[/URL]]
Piszą między innymi:
"Niestety, nie wiemy na jakiej podstawie twórcy pozwalają niektórym użytkownikom korzystać z niej za darmo przez drugi rok."
W następnej kolejności po WhatsApp korzystam z Vibera i ze Skype'a. Na trzecim miejscu są dla mnie Muff i Voxer. Polecam te programy wszystkim. Nic nie stoi na przeszkodzie aby je wszystkie na raz zainstalować tym bardziej że są darmowe. Jakbym miała wybrać narawdę jeden, to chyba byłby to Viber. Na szczęście nie trzeba wybierać!!!

#171 anna 112

anna 112
  • 9 postów

Napisano 21 maja 2013 - 11:53

Witam ,mam pytanie , jeśli wchodzę w konkretną osobę, i jest napisane ze jest aktywna , czy to znaczy ze ta osoba też jest na moim koncie , czy ze ogólnie jest dostępna ?

#172 Paf

Paf
  • 8 094 postów

Napisano 21 maja 2013 - 12:11

Witam ,mam pytanie , jeśli wchodzę w konkretną osobę, i jest napisane ze jest aktywna , czy to znaczy ze ta osoba też jest na moim koncie , czy ze ogólnie jest dostępna ?


Serio ?
Tak samo jak na fb... Jest aktywna tzn. że jest dostępna...
Jak ktoś może być na twoim koncie, skoro ono jest przypisane do nr. telefonu... Wystarczy pomyśleć..

#173 anna 112

anna 112
  • 9 postów

Napisano 21 maja 2013 - 12:58

[CIACH]

Twój wpis został usunięty ze względu na fatalną pisownię. Napisz jeszcze raz, poprawnie. Pozwoli to na łatwiejsze zrozumienie tego, co chcesz przekazać. Poniżej kilka przydatnych linków do zasad pisowni i interpunkcji:
Interpunkcja: [url]http://so.pwn.pl/zasady.php?id=629736[/url].
Wielkie litery: [url]http://so.pwn.pl/zasady.php?id=629371[/url].
Pisownia łączna lub rozdzielna: [url]http://so.pwn.pl/zasady.php?id=629454[/url].

#174 Paf

Paf
  • 8 094 postów

Napisano 21 maja 2013 - 15:32

Napisz to po polsku, bo nie rozumiem o co ci chodzi.

#175 anna 112

anna 112
  • 9 postów

Napisano 21 maja 2013 - 15:48

[CIACH]

Twój wpis został usunięty ze względu na błędną pisownię. Napisz jeszcze raz, poprawnie. Pozwoli to na łatwiejsze zrozumienie tego, co chcesz przekazać.
Przeczytaj koniecznie [URL="http://myapple.pl/iphone-150/announcement-b-font-color-red-na-tym-forum-piszemy-zgodnie-z-zasadami-jez_-polskiego-font-b.html"]TO[/URL].




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych