Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

sheesha


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#1 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 18 lutego 2007 - 21:12

Był juz temat o Yerbie ... Dlatego postanowiłem poruszyć temat tej pięknej bliskowschodniej fajki wodnej, sheeshe paliłem juz wczesniej ale wczoraj otrzymałem od znajomych w podarunku urodzinowym wersje "out door :twisted:" (czyli tą co ma chyba 30 cm wysokości)(szkoda ze nie 80cm). I stąd moje pytanie czy ktoś jeszcze przepada tutaj za pykaniem takowej fajki ?? jakie tytonie wam najbardziej samkują ... narazie nie mam dużego doświadczenia smakowego z sheeshą ponieważ paliłem tytonie -truskawka -wielowocowy (słaby) -wiśnia -jabłko (najlepiej wypadł ) myśle nad tytoniem mietowym ale ... moze ktos palił i moze jakieś smaki polecić :D

#2 ogryzek

ogryzek
  • 50 postów
  • Skądwroclaw

Napisano 18 lutego 2007 - 22:21

tyton waniliowy i cynamonowy oraz GOZDZIKOWY jest super bo pozostawia slodkawy posmak :)

#3 lukas_gab

lukas_gab
  • 828 postów

Napisano 18 lutego 2007 - 22:26

To nie można lać w Polsce spirytucu lub wódki ?? A powiedzcie czy takie palenie jest bardziej lub mniesz szkodliwe od normalnego ?

#4 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 18 lutego 2007 - 22:32

Co to znaczy mniej szkodliwe? To znaczy, że tak jakbyś palił lighty świństwa jest w nich kapeczkę mniej? I tak karmisz raka, może ciuteczkę wolniej, ale niewielką :P

#5 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 18 lutego 2007 - 22:32

To nie można lać w Polsce spirytucu lub wódki ??


Koncesjonowany i akcyzowany?

Przypominam, Panowie, ze nie wszyscy na tym forum maja 18 lat, ukonczone. Wszyscy natomiast moga to forum czytac, bez wzgledu na wiek. Wolalbym, zebyscie nie propagowali tutaj zachowan, uzywek i innych substancji powszechnie lub prawnie uznanych za niewskazane/szkodliwe/nielegalne. Dyskusja o tytoniach? Prosze bardzo, akceptowalna. O alkoholach tez moze byc jesli z umiarem i klasa. Ale inne wywijasy nie, dobra?

#6 lukas_gab

lukas_gab
  • 828 postów

Napisano 18 lutego 2007 - 22:39

Dobra dobra tylko tak się drażnię ... chociaż nie uważam ze dodawanie legalnej wodki kupionej w legalnym sklepie nie jest wywijasem a tym bardziej prawnie zabronionym .. oki oki kończe z "dygresjami" ....

#7 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 18 lutego 2007 - 22:42

Dopóki pijesz z umiarem i masz ukończone 18 lat - nie jest.

#8 Loti

Loti
  • 801 postów
  • SkądWro

Napisano 18 lutego 2007 - 22:44

Niedobry moderator, niedobry! nawet szansy poprawy nie dał tylko od razu po łapach ;-) na "Jabłkowy GIT jest" chciałem poprawić

#9 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 18 lutego 2007 - 22:45

@lukas_gab co do melasy tutaj jest cytat z forum poświęconemu temu tematowi

. Ciekawi mnie czy melasa ma nikotyne i substancie smoliste jak zwykły tytoń papierosowy , może ma ale w nienzacznych iloćciach - nie wyczówalnych ??

0,5% nikotyny / 0,0% subst. smolistych


ripostując słowa 51m0n'a można powiedzieć ze są dużo mniej szkodliwe

#10 lukas_gab

lukas_gab
  • 828 postów

Napisano 18 lutego 2007 - 22:46

Nigdy nie paliłem z takiego czegoś ale powiedzcie czy długo się pali i inaczej niż normalnie ?? Ile tak można ?? Cały wieczór ?? Czy tylko tak 10 minut w przerwie obiadowej ?

#11 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 18 lutego 2007 - 22:47

Jabłkowy? Kurcze, rok juz nie pale i mnie skreca (lol) moderacja tego watku... :P

#12 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 18 lutego 2007 - 22:56

maslaq ja chciałem tak zaznaczyć tylko że nawet jak mniej to i tak szkodzi... taki akcent że promujemy zdrowy styl życia i w ogóle :)

#13 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 18 lutego 2007 - 23:01

@51m0n spoko :D, a tak sowja droga to raz w tygodniu sobie popykac dla smaku to nie jest az tak xle @lukas gab taki pelen cybuch starcza na dość długo a tyton jest smakowy i w ustach czujesz posmak owoców, pozatem dym jest w temp pokojowej lub nawet chłodniejszy, rozpalasz fajeczke czekasz az wegielek sie rozpali (2-5min - na weglu z "szybkorozpalaczem") i pykasz sobie, całkiem fajna rzecz na posiadówe ze znajomymi

#14 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 18 lutego 2007 - 23:02

Gdzie takie coś można nabyć ? :) Raz u znajomego próbowałem z tego co pamiętam goździkowe i mi się spodobało. Jest jakiś sklep internetowy czy cuś ?

#15 lukas_gab

lukas_gab
  • 828 postów

Napisano 18 lutego 2007 - 23:07

Na allegro naj tańsza po 100zł .No wiadomo ze nie wolno nadużywać ... nadużywająć to nawet MB jest szkodliwy :D ( wiem bluźnierstwo MB zawsze jest dobry ...) ale to prawda mam kumpele co jak w ciągu godziny nie zapali to ją nosi ... żal na nią patrzeć jak musi zapalić ...

#16 razorek84

razorek84
  • 578 postów
  • Skąd100lica

Napisano 18 lutego 2007 - 23:09

ja jak palilem a dawno tego nie robilem, to palilem jablkowy i czulem ostra swiezosc :) u mnie taka fajka nazywa sie liban i dlatego jestem ciekaw czy wy tez sie z taka nazwa spotkaliscie ?a tak wogule jestem sportowcem :P

#17 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 18 lutego 2007 - 23:09

Uzależnia bardziej niż papierosy ??

#18 ogryzek

ogryzek
  • 50 postów
  • Skądwroclaw

Napisano 18 lutego 2007 - 23:09

Gdzie takie coś można nabyć ?
Raz u znajomego próbowałem z tego co pamiętam goździkowe i mi się spodobało. Jest jakiś sklep internetowy czy cuś ?


nom najpredzej w sklepie internetowym kupisz, a jak nie to zawsze pozostaja Djarumy -to a propos gozdzikow ;)

#19 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 18 lutego 2007 - 23:12

http://shisha.fora.pl/
http://fajkawodna.or...palanie_sheeshy
http://shisha.xgsm.pl/
jeżeli was zainteresował temat to powyzsze linki

a tak pozatem to
allegro.pl
i wszelkiego rodzaju sklepy z wyrobami tytoniowymi i sprzętem dla palaczy


@toszak tego nie wiem czy uzaleznia bardziej, ale papierosa tez czasem zapale ... ale nie czuje sie do nich przywiązany. ale jak sie znajdzie nie upstrzoną sheeshe to moze pelnic role ozdoby jak nie spasuje pykanie raz na jakis czas

#20 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 18 lutego 2007 - 23:16

Chciałbym się tylko dowiedzieć czy uzależnia bardziej niż papieros i jak często palić, żeby się zbytnio nie uzależnić...

#21 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 18 lutego 2007 - 23:24

to jest tak jak z alkoholem jeden popadnie w alkoholizm a drugi bedzie chlał dziennie i powie dosc i przestanie pić ... uzależnienie to tylko i wyłącznie sprawa indywidualna ale tak jak zapalisz w weekend to nie powinno ci sie nic stac, a jesli chodzi o uzależnienie to mysle ze mniej bo posiada duzo mniej nikotyny


na wiki tez jest opisane całkiem nieźle i pisze co nieco o szkodliwości
http://pl.wikipedia.org/wiki/Szisza

#22 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 18 lutego 2007 - 23:27

Ale alternatywą dla papierosa to to nie jest ? tylko jako urozmaicenie raz w tygodniu :) ?

#23 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 18 lutego 2007 - 23:32

własnie toszaku to na 100000000000% nie jest alternatywa dla papierosa i nawet niewarto tego porownywac bo to jak porownywanie wódki i wina to i to alkohol ale zupełnie inny

#24 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 18 lutego 2007 - 23:35

Dla alkoholika nie ma różnicy Ale chyba niewarto przerzucać się na to z papierosa ?? Tak wogóle to zamiast przerzucać powinienem rzucić ... od 3 lat sobie wmawiam, że rzuce

#25 DP1990pl

DP1990pl
  • 160 postów

Napisano 18 lutego 2007 - 23:37

Ja jestem niepełnoletni :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych