Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

macbook za 36XXzł


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 slimak

slimak
  • 8 postów

Napisano 14 lutego 2007 - 15:47

Witam, Chciałbym zapytać szanownych forumowiczów o macbooka bedacego na wyprzedazy po ok 3600zl zdecydowalem sie na niego ale w kazdym sklepie gdzie nie zapytam w Warszawie to termin realizacji zamowienia to ok 3 tygodni nie wiecie gdzie mozna dostac ten model "od reki"? Z gory dziekuje za odpowiedzi Pozdrawiam

#2 FaSSoL

FaSSoL
  • 104 postów
  • Skądniewiadomo

Napisano 14 lutego 2007 - 15:58

Ja nie wiem o jakiej wyprzedaży mówisz, ale ja mam białego do sprzedania z pamięcią rozszerzoną do 1,25 GB - od ręki :) może być za 3600.

#3 slimak

slimak
  • 8 postów

Napisano 14 lutego 2007 - 16:07

wyprzedaz modeli z core duo wszedzie na stronach sa ale faktycznie ich nie ma. jako ze to moj pierwszy mac upieram sie przy nowym takze dzieki.

#4 malowany

malowany
  • 465 postów
  • SkądPL

Napisano 14 lutego 2007 - 16:11

Witam,

Chciałbym zapytać szanownych forumowiczów o macbooka bedacego na wyprzedazy po ok 3600zl zdecydowalem sie na niego ale w kazdym sklepie gdzie nie zapytam w Warszawie to termin realizacji zamowienia to ok 3 tygodni nie wiecie gdzie mozna dostac ten model "od reki"?

Z gory dziekuje za odpowiedzi
Pozdrawiam


Jak ktoś Tobie pisze ze za 3 tygodnie to jest ściema, jeśli sklep wyrpzedał*tego macbook'a to już*go nie będzie miał. Magazyny są*już*puste, to była super promocja na wersję MA254ZH/A bo o tą Tobie chodzi prawda

Widzę, że wersję tą ma na magazynie cortland http://www.cortland...._info/?id=22261

#5 slimak

slimak
  • 8 postów

Napisano 14 lutego 2007 - 16:16

tak dokladnie o ten mi chodzi ale cortland w linku ktory podales ma go za 4199zl brutto troche drogo

#6 kadargo

kadargo
  • 1 312 postów

Napisano 14 lutego 2007 - 16:34

w karenie tez sa z tego co slyszalem po 3999 brutto

#7 slimak

slimak
  • 8 postów

Napisano 15 lutego 2007 - 16:56

3999zl w karen tez juz widzialem kurcze w tej cenie 36xxzl to juz go chyba nie dostane i stad moje dalsze rozwazanie co myslicie o tym modelu i tej cenie? czy nie lepiej poczekac i kupic core duo? A moze wstrzymac sie z zakupem do leoparda?

#8 Gość_tygrysio_*

Gość_tygrysio_*

Napisano 15 lutego 2007 - 17:00

Oj ja też szukałem i chyba juz po promocji gdyż zapasy wyprzedane :(

#9 malowany

malowany
  • 465 postów
  • SkądPL

Napisano 15 lutego 2007 - 19:11

Model jest spoko i to też Core Duo ale numer jeden. Jakbyś miał patrzeć czy kupić dzisiaj czy jutro, bo będzie z innym systemem, wyposażeniem, to tak naprawde nigdy by się nie kupiło. Do tego modelu nie dostaniesz Leoparda. Jesli sklep ma na magazynie to napewno z Tigerem.

#10 slimak

slimak
  • 8 postów

Napisano 15 lutego 2007 - 20:19

malowany - przepraszam nie doprecyzowalem swojego postu :P mialem na mysli czy kupic teraz cos w stylu wlasnie tego modelu z promocji a pozniej kupic leoparda sam system czy poczekac az beda jablka z leopardem, bardziej o to mi chodzilo. Na zakup jestem zdecydowany ale chcialbym go dokonac rozsadnie :)

#11 malowany

malowany
  • 465 postów
  • SkądPL

Napisano 15 lutego 2007 - 21:08

Rozsądnie.. hmmm.. to polecam uzbierać troche więcej sianka wtedy leopard wyjdzie a ty kupisz sobie MacBook'a wersie 2.0 :) Pozdro ps. to jest mój typ, kazdy ma inne gusta




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych