Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Folia - jaką polecacie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
326 odpowiedzi w tym temacie

#76 NoVyr9

NoVyr9
  • 901 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 21 kwietnia 2011 - 13:55

prvbox, jak Ci przyjdą i założysz może pokażesz jak to wygląda na ekranie? z chęcią bym "pomacał" żeby się zastanowić czy samemu sobie nie kupić ekranówki

#77 prvbox

prvbox
  • 83 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 21 kwietnia 2011 - 14:00

prvbox, jak Ci przyjdą i założysz może pokażesz jak to wygląda na ekranie? z chęcią bym "pomacał" żeby się zastanowić czy samemu sobie nie kupić ekranówki


Nie ma problemu. Jak już folia będzie zamontowana to udokumentuję rezultat.

#78 r4id

r4id
  • 221 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 21 kwietnia 2011 - 14:57

Ja zamówiłem komplet na iphone4 i ipada2 tyle ze założę tylko na przód w jednym i drugim urządzeniu bo na tył mam na razie w obu sgp. Tak jakoś wyszło. Jak się zużyją plecki to wymienię na bestskinsever. Zamawiałem 11.04 a były u mnie 19.04 wiec szybko. Jak założę to napisze jak to wygląda.

#79 kris1992

kris1992
  • 663 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 21 kwietnia 2011 - 19:42

Hehe :D Pisze z nowego iPad 2 :) kupiony za 1900 razem ze smart cover :) nowka :) A tak pozatym czy są już jakieś folie w PL do kupienia na iPad 2 na tył i przód tak do 60-70 zł? A co z tymi best coś tam Jak kupić? Czy ktoś mógłby przelać mi pieniądze w $ na mojego paypal? Transkacja by była przez Allegro :) Także 21,5 $ i aukcja za 65 zł bo koszty aukcji jeszcze. Proszę jak coś to pw do mnie.

#80 NoVyr9

NoVyr9
  • 901 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 22 kwietnia 2011 - 12:15

Paypal ma przewalutowanie mistrznuniu, czytaj i myśl a nie tylko zadajesz pytania.

#81 kris1992

kris1992
  • 663 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 23 kwietnia 2011 - 20:00

@NoVyr9 ałaaaa ;( nie bij ;( ... Pozatym forum jest po to żeby pytać a jeśli lubisz najeżdżać kogoś zamiast pomóż to weź se kartkę i napisz posta na kartce i ja wyrzuc... Będziesz happy ze mi przywaliles posta pojezdzajac mnie ;) Już sobie kupiłem szybkim przelewem na paypal. I przewalutowalem :) A tobie życzę samych takich glupkowatych odpowiedzi ...

#82 NoVyr9

NoVyr9
  • 901 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 23 kwietnia 2011 - 20:54

Trollowanie nic Ci nie da ;) smacznego jajeczka!

#83 andrzejs82

andrzejs82
  • 243 postów

Napisano 23 kwietnia 2011 - 21:04

już mam SGP Ultra Crystal muszę przyznać ze opakowanie robi wrażenie widać ze ma się do czynienia z produktem najwyższej klasy , mam nadzieje ze zaraz po świętach dostane w końcu z serwisu ipada bo 2 tygodnie jakie już czekam to ssstrasznie długo , oczywiście jak tylko nalepie zdam relacje

#84 poli_x

poli_x
  • 347 postów

Napisano 26 kwietnia 2011 - 21:01

jest sens zakładać folię na Ipad-a 2,jeżeli posiada się pokrowiec?

#85 NoVyr9

NoVyr9
  • 901 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 27 kwietnia 2011 - 00:45

Zależy jaki. Zwykle jednak jest tak, że drobinki wpadają do pokrowca i jeszcze bardziej rysują iSprzęt.

#86 pol_150

pol_150
  • 30 postów
  • Skąd3city

Napisano 02 maja 2011 - 19:08

i jak koledzy doszły juz do was folie bestskinsever? jestem ciekawy jak sie prezentuja, bo tez mam zamiar zakupu takowej folijki :) P.S.a wy czego uzywacie do płatnosci PayPala czy wirtualnej karty kredytowej? Jestem swiezym uzytkownikiem iPada i chce zalozyc sobie konto m.in. aby korzystac z Appstore ;)

#87 NoVyr9

NoVyr9
  • 901 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 02 maja 2011 - 21:12

Karta kredytowa. Mam bestskina już jakiś czas i jest najlepszy ever ;) wygodny, kompletnie nieprzeszkadza etc. Jak masz jakieś pytania to wał tu albo na priv.

#88 kris1992

kris1992
  • 663 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 02 maja 2011 - 21:16

najlepiej paypal... czemu? bo robisz błyskawiczny przelew (WAŻNE!!! Imię i nazwisko z Paypal MUSI się zgadzać to co widnieje na koncie bankowym!!!) A potem sobie robisz przelew gdzie chcesz :) mozesz do mnie :D

#89 NoVyr9

NoVyr9
  • 901 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 03 maja 2011 - 00:43

Co Ty za głupoty gadasz... Paypal lepszy od karty kredytowej? O.o chyba po prostu jej nie masz. btw - przelewy na AppStore? Chyba znamy inne produkty Apple

#90 pol_150

pol_150
  • 30 postów
  • Skąd3city

Napisano 03 maja 2011 - 06:37

btw - przelewy na AppStore? Chyba znamy inne produkty Apple co masz na mysli? Rozumiem, ze z przesylka z US nie bylo problemow z bestskinever?:)

#91 MurcieFan

MurcieFan
  • 1 415 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 maja 2011 - 09:33

Paypal lepszy od karty kredytowe


Paypal jest lepszy. Wpisuj wszedzie gdzie popadnie nr. karty, a pewnego dnia sie zdziwisz :-)

#92 kris1992

kris1992
  • 663 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 03 maja 2011 - 09:34

Co Ty za głupoty gadasz... Paypal lepszy od karty kredytowej? O.o chyba po prostu jej nie masz.

btw - przelewy na AppStore? Chyba znamy inne produkty Apple


Tak lepszy bo jest bezpieczeństwo ze nie okradna karty kredytowej ;)
Wiem wiem ze mi przywalisz ze prepaid itd ale to to samo co wpłata na paypal ;)
Tu wpłacić musisz z konta bankowego na prepaid a tutaj na paypal - żadna różnica.
pewnie powiesz ze prepaid możesz użyć do wszystkiego.. Ale Paypal po kradzieży zwraca kasę a prepaid? Nie!

Ale kto co woli.

#93 pol_150

pol_150
  • 30 postów
  • Skąd3city

Napisano 03 maja 2011 - 09:42

wlasnie zakupilem bestskinsever, kaska poszla przez PayPala teraz tylko czekac az dojdzi:), a tak na marginesie czy mozna na PayPalu doladowac konto bezposrednio w USD, a nie w PLN i pozniej po malo korzystnym kursie je przewalutowywac za pomoca PP ?

#94 kris1992

kris1992
  • 663 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 03 maja 2011 - 11:06

Mi ma przyjść miedzy 10 a 13 najpóźniej także wstawie fotki jak to wyglada :)

#95 NoVyr9

NoVyr9
  • 901 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 03 maja 2011 - 14:35

Jak masz konto w $ to "no problem". Karty kredytowe są dużo bezpieczniejsze, szybsze i wygodniejsze. Poza tym paypal nie ma wszystkich funkcjonalności karty kredytowej.

#96 prvbox

prvbox
  • 83 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 05 maja 2011 - 17:44

prvbox, jak Ci przyjdą i założysz może pokażesz jak to wygląda na ekranie? z chęcią bym "pomacał" żeby się zastanowić czy samemu sobie nie kupić ekranówki


Komplet doszedł do mnie w dniu wczorajszym. Jestem już po całym 'zabiegu'. Generalnie założenie mokrej folii na przód to pestka, udało mi się ją spasować idealnie za pierwszym razem. Miałem wcześniej folię PURO i powiem szczerze, że te na mokro zakłada się idealnie. To był przód. Z tyłem miałem (nie wiem czy nie mam nadal) pewien problem. Generalnie udało mi się wszystko też ładnie spasować na mokro za pierwszym razem. Moją ciekawość wzbudzają cały czas te rogi, które są specjalnie zagięte lecz nie dotykają one jeszcze w pełni obudowy. Wygląda to na razie tak, że te rogi lekko odstają zostawiając małą przestrzeń na jej obrzeżach i załamaniu. Jestem świeżo po nałożeniu więc przypatruję się temu wszystkiego jak małpie w zoo ale sądzę, że jak woda odparuje to materiał trochę się skurczy, czy może ktoś to potwierdzić lub wyprowadzić z błędu? Tył zakładałem 2 razy na mokro przez te rogi ale już je zostawiłem i zobaczę co się będzie dalej działo...

#97 Edbert

Edbert
  • 165 postów
  • SkądWrocław

Napisano 05 maja 2011 - 17:51

Prvbox jak nie dotykają w pełni obudowy? Kiedy folia trochę przeschnie (5-10min max) dociśnij środkową częścią dłoni każdy róg i skin powinien bardzo łądnie przykleić się do obudowy.

#98 NoVyr9

NoVyr9
  • 901 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 05 maja 2011 - 18:05

Nie kumam dokładnie. Rogi wymagały trochę więcej uwagi, gładzenia i przytrzymywania. 10 minzabawy z rogami dało wyśmienity efekt.

#99 prvbox

prvbox
  • 83 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 05 maja 2011 - 18:25

Faktycznie pomogło - mimo, że to było gdzieś 30 minut po założeniu to rogi wydają się być już dobrze spasowane, dzięki za wskazówkę. Gładziłem je chyba za wcześnie bo były za bardzo wilgotne jeszcze, teraz się od razu przykleiły. Tył jest ok. Teraz właśnie zauważyłem małe 2 purchelki na przodzie na czarnym pasku lecz nie wiem czy powinienem poczekać czy może w tym miejscu źle coś spasowałem? Nie jest to bardzo widoczne próbowałem je trochę 'ściągnąć' do brzegu lecz tak jakby za chwilę powstawały - lecz już mniejsze.

#100 kris1992

kris1992
  • 663 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 05 maja 2011 - 18:29

Mi wczoraj tez ;) tylko mam mały error :/ jakaś plama jest na foli :/ tak jak by klej ale tego sie nie da umyć ... Niezbyt to przeszkadza ale jednak...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych