Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

- - - - -

Ovi Music - iTunes Music Store od Nokii


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#26 misiekgruby

misiekgruby
  • 3 212 postów
  • SkądKraków

Napisano 16 września 2010 - 09:06

Heh nie mój klimat ale darmowy album Davida Guetty pobrany. Widzę, że jest możliwość wykupienia kredytów poprzez telefon?

---------- Wpis dodano o 10:06 ---------- Poprzedni wpis dodano o 10:00 ----------

Po przeglądnięciu oferty sklepu, rzeczywiście płyty bardzo komercyjne.

#27 Gryniu

Gryniu
  • 207 postów
  • SkądChojnice / Gdańsk

Napisano 16 września 2010 - 16:59

Szkoda tylko , że ten darmowy album nie jest pełny. Brakuje około 10 piosenek :(

#28 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 916 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 16 września 2010 - 17:02

To chyba dobrze, patrząc na to, co to jest :P

#29 Paradise

Paradise
  • 42 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 września 2010 - 19:37

Z albumu One Love jest tylko 5 utworów pozostałe 3 są z innych płyt. Promocja dobra bo na płycie są najlepsze kawałki, jednak prawdziwy fan Guetty może się zawieść :P.

#30 MacWojtek

MacWojtek
  • 107 postów
  • SkądPolska

Napisano 16 września 2010 - 20:21

hehe a ja tam sępie kiedy znowu wrzucą jakaś darmówke : D Szkoda, że w Polsce nie są dostępne za darmo wszystkie mp3ki z ovi. Tak to bym od razu kupił se jakąś słuchawkę z muzycznej serii noki : ) Chyba, że można jakoś zamanerwrować i zarejestrować tel na np niemcy? Czy jest to możliwe i legalne?

#31 TTomekk

TTomekk
  • 1 741 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 17 września 2010 - 08:34

Chyba, że można jakoś zamanerwrować i zarejestrować tel na np niemcy? Czy jest to możliwe i legalne?


Jednak się da (zamiast tego "pl/pl" trzeba wpisać "de/de" i gitara przenosi nas na niemiecki :D A tam jest darmowa piosenka Hurts do pobrania. Zobaczę jak z rejestracją i może uda mi się go pobrać :)

edit.: Jednak zarejestrowałem się i pobrałem piosenkę.

#32 MacWojtek

MacWojtek
  • 107 postów
  • SkądPolska

Napisano 17 września 2010 - 09:04

Jednak się da (zamiast tego "pl/pl" trzeba wpisać "de/de" i gitara przenosi nas na niemiecki :D A tam jest darmowa piosenka Hurts do pobrania. Zobaczę jak z rejestracją i może uda mi się go pobrać :)

edit.: Jednak zarejestrowałem się i pobrałem piosenkę.

Nawet jak zmieniłem kraj na moim koncie, to i tak nie pozwala się zalogować na ovi innego kraju.

#33 TTomekk

TTomekk
  • 1 741 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 17 września 2010 - 09:19

No bo musisz założyć konto w innym kraju ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych