Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPad - mail WP


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 prezesjr

prezesjr
  • 28 postów

Napisano 10 września 2010 - 11:00

Witam! Mam jeszcze takie pytanie. Jak wchodzę na pocztę WP i otwieram wiadomość, chce na nią odpowiedzieć, biorę opcję OPOWIEDZ, pojawia mi się okno a w niej treść listu który napisał do mnie nadawca i nie mogę zaznaczyć tego aby to wszytko wykasować. W PC robię to myszką tzn zaznaczam i biorę delete lub backspace. Jest na to jakiś patent. Z góry dzięki wszystkim za pomoc.

#2 www007

www007
  • 408 postów
  • SkądPoznań

Napisano 10 września 2010 - 11:21

robisz to tak samo jak na pc tylko przy uzyciu palca, dotykasz przed tekstem ktory chcesz wykasowac, pojawia sie kursor, dotykasz go jeszcze raz i pojawia si mozliwosc zaznaczenia tekstu, calego lub sam wybierasz (przez rozciagniecie zaznaczenia)

#3 prezesjr

prezesjr
  • 28 postów

Napisano 10 września 2010 - 12:56

Jakoś mi to nie działa...

#4 www007

www007
  • 408 postów
  • SkądPoznań

Napisano 10 września 2010 - 13:13

Faktycznie nie dziala, pozostaje skopiować adres nadawcy i uworzyć nową wiadomość.

#5 prezesjr

prezesjr
  • 28 postów

Napisano 10 września 2010 - 13:25

Nie ma jakieś innej opcji?

#6 www007

www007
  • 408 postów
  • SkądPoznań

Napisano 10 września 2010 - 13:32

jesli nadal chcesz odpowiadac na wiadomosci przez logowanie na wp to nic innego nie pezychodzi mi do glowy. Ustaw skrzynke wp na ipadzie i problem z glowy, tutaj bez problemu skasujesz tekst.

#7 Balin0

Balin0
  • 1 448 postów
  • SkądKraków

Napisano 10 września 2010 - 15:39

Pozwól prezesjr, że podepnę się pod twój temat ;) Mój problem polega na tym, że po wysłaniu maila z iPada (konto onet), mail przechodzi do zakładki sent, ale po zalogowaniu się na pocztę poprzez przeglądarkę, nie ma go w wysłanych i wygląda na to, że wysłany nie został :/

#8 www007

www007
  • 408 postów
  • SkądPoznań

Napisano 10 września 2010 - 15:52

Mail przechodzi do sent to znaczy ze wysyła, jesli by nie wysylalo to zostalo by w outbox. Moich maili wyslanych z ipada tez nie ma ani na poczcie wp i onecie i nie widze tez ustawien w ipadzie ktore pozwalalyby na zmiane tego faktu.

#9 prezesjr

prezesjr
  • 28 postów

Napisano 11 września 2010 - 12:34

Jak się zaznacza tekst i robi "kopiuj"?

#10 prezesjr

prezesjr
  • 28 postów

Napisano 14 września 2010 - 08:22

Jest w iPadzie taki przycisk gdzieś jak "Odśwież"?

#11 horyzont

horyzont
  • 1 345 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 września 2010 - 08:29

Panowie podepnijcie swoje poczty przez IMAP a nie POP3 wtedy wysłane w ipadzie będzie również w wysłanych poprzez stronę. Po krótce - IMAP umożliwia bezpośredni dostęp do wiadomości i folderów poczty na serwerze za pomocą klienta pocztowego - widzisz je w taki sam sposób jakbyś się zalogował na serwer pocztowy za pośrednictwem strony www. ale nie wiem czy akurat wp i onet obsługują IMAP jeżeli nie - polecam gmail'a (sam się na niego z tlena przeniosłem - 1000x mniej spamu)

#12 prezesjr

prezesjr
  • 28 postów

Napisano 14 września 2010 - 09:18

A jest gdzieś krok po kroku jak podpiąć tą pocztę pod IMAP? Ja się kompletnie na tym nie znam.

#13 niekumaty

niekumaty
  • 250 postów

Napisano 14 września 2010 - 09:27

Panowie podepnijcie swoje poczty przez IMAP a nie POP3 wtedy wysłane w ipadzie będzie również w wysłanych poprzez stronę.


IMAP jest na ogół udostępniany dla płatnych kont - podobno generuje większy ruch na serwerze. WP wspiera IMAP dla kont VIP. Gmail nie jest idealnym rozwiązaniem - ma limit na odbieraną pocztę do 25MB (nie wiem jak wysyłanie). A na WP dostałem ostatnio maila z 80MB zdjęć.

#14 woozzoo

woozzoo
  • 195 postów
  • SkądDarlington, UK

Napisano 14 września 2010 - 09:39

Witam, ja zrobilem tak, ze zalozylem nowe konto na gmailu, po czym podpialem do niego moje juz instniejace konta (wp + onet :razz:). Teraz mam tak, ze gmail sam co pol godziny sprawdza czy cos dostalem na maila wp i onecie, jesli sprawdza to odrazu mam push do iPoda. I wlasnie dlatego ze jest to IMAP, to zarzadzenie osobnymi skrzynkami tez jest bardzo wygodne. Polecam takie rozwiazanie i pozdrawiam.:-D

#15 prezesjr

prezesjr
  • 28 postów

Napisano 14 września 2010 - 09:53

OK a powiedzcie mi jeszcze jak usunąć zdjęcia z iPda przez iTunsa? Podłączam iPda i nie wiem gdzie mam wejść aby to usunąć.

#16 woozzoo

woozzoo
  • 195 postów
  • SkądDarlington, UK

Napisano 14 września 2010 - 09:58

Hehe, mnie sie wydaje, ze musisz je usunac z katalogu do ktorego sa synchornizowane automatycznie i wtedy po synchronizacji z iPoda tez znikna :)

#17 prezesjr

prezesjr
  • 28 postów

Napisano 14 września 2010 - 10:06

Kupiłem używanego iPada i tu już były jakieś fotki. Przez iPda nie da się ich usunąć.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych