Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Trojmiasto


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 gattaka

gattaka
  • 14 postów

Napisano 07 lutego 2007 - 15:11

witam czy ktos moze cos wie o powstaniu w najblizszym czasie placowki apple w trojmiescie:confused:

#2 luke_z

luke_z
  • 414 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 07 lutego 2007 - 15:25

Z tego co wiem to jest tam uwas kilku resellerów:
Gdzie kupić? - pomorskie
oprócz tego w Gdańsku jest Cortland
Cortland - kontakt
Kilka ich jest;)

#3 gattaka

gattaka
  • 14 postów

Napisano 07 lutego 2007 - 15:41

ale powiedzmy sobie szczerze ich wiedza i pomoc jest marna w porownaniu do punktow apple

#4 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 07 lutego 2007 - 16:15

Przenoszę do odpowiedniego działu

#5 luke_z

luke_z
  • 414 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 07 lutego 2007 - 18:57

No to miejmy nadzieje że jak powstanie coś w Trójmieście to będą przyjmowani bardziej kompetentni ludzie :D A swoją drogą to widze że Pólnoc polski jest traktowana przez SAD chyba troche po macoszemu? Czy mi się wydaje?

#6 malowany

malowany
  • 465 postów
  • SkądPL

Napisano 07 lutego 2007 - 21:16

ale powiedzmy sobie szczerze ich wiedza i pomoc jest marna w porownaniu do punktow apple


Moim zdaniem osoby pracujące np. w Cortland lepiej się znają*na fachu niż ludzie z iSpot'a. O jakim Ty punkcie Apple mówisz? Jak wejdzie prawdziwy Apple to będzie sie nazywał Apple Store, a nie jakiś iSpot.

Ps. Dzwonilem, kiedyś*do sklep.apple.pl i nawet gościu nie wiedział, że nowe Mac mini Intel mają*dwa sloty na pamięć. Zatrzymał się na czasach PowerPC i jednym długim slocie, a niby osoba kompetenta i punkt Apple

Buahahahah

#7 luke_z

luke_z
  • 414 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 07 lutego 2007 - 22:04

Ps. Dzwonilem, kiedyś*do sklep.apple.pl i nawet gościu nie wiedział, że nowe Mac mini Intel mają*dwa sloty na pamięć. Zatrzymał się na czasach PowerPC i jednym długim slocie, a niby osoba kompetenta i punkt Apple

Buahahahah


To i tak miałeś szczęście źe się dodzwoniłeś, kiedyś w robocie sze próbował się dodzwoni do nich żeby dogada się w sprawie crossgrade'u i co Wiecznie nie odpowiadali a dzwonił w środku tygodnia i w godzinach rzekomej pracy, potem znaleźliśmy na stronie że dzwonic można tylko w godzinach od 12 - 14 DWIE GODZINY, toź tośmiech na sali!!!! Nie wiem kto tam u nich jest specem od kontaktu z klientami, powinni mu podziękować albo chociaż odbyć poważną rozmowę :-(

#8 jac.zuz

jac.zuz
  • 231 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 10 lutego 2007 - 16:24

W trojmiescie polecam USE, oddzial Cortlandu w krewetce. Obsluga mila, wszystko sprawnie zalatwiane :P

#9 jarre

jarre
  • 2 postów

Napisano 03 marca 2007 - 03:42

Cortland w krewtece a ja nie polecam...totalna zlewka na klienta. Moze za mało kasy zostawiłem...

#10 lunety

lunety
  • 200 postów
  • SkądGdynia

Napisano 03 marca 2007 - 09:31

Z tego co wiem to jest tam uwas kilku resellerów:
Gdzie kupić? - pomorskie
oprócz tego w Gdańsku jest Cortland
Cortland - kontakt
Kilka ich jest;)


No tak ładnie to tylko w teorii...
W rzeczywistości to tylko pozostaje USE (praktycznie żadna ekspozycja)
i Komputronik w Gdyni (jeden jedyny biały Macbook).

#11 Lolka

Lolka
  • 266 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 24 maja 2007 - 20:50

ja bylam w krewecie kupic iPoda i uwazam ze ludzie sa spoko, pokazali wszystko co chciałam, nawet macbooka do ktorego sie na razie przymierzam ;).

#12 SNAJPERSTWO

SNAJPERSTWO
  • 15 postów

Napisano 15 sierpnia 2007 - 09:15

Komputronik w gdyni - porażka typowi pecetowcy wiedzą tyle co jest w opisie i pod można kupić w empiku na świętojańskiej

#13 mariannSS

mariannSS
  • 547 postów
  • SkądGdynia

Napisano 15 sierpnia 2007 - 09:16

w empikach drogo...

#14 tskisiu

tskisiu
  • 1 255 postów
  • SkądEnschede (NL)

Napisano 15 sierpnia 2007 - 09:28

na www.trojmiasto.pl była swgo czasu informacje i reklamy, że otwierają taki jakby "iSpot", ale nie wiem czy nie jest inicjatywa związana z SADem. W każdym razie szukali ludzi do pracy i takie tam.

#15 sel4

sel4
  • 787 postów
  • SkądGdynia

Napisano 15 sierpnia 2007 - 10:08

z ludźmi w komputroniku w Gdyni sobie wogóle nie porozmawiacie raczej :P kupuje tam od 2 lat i wiedzą tylko to, co mają napisane na www.komputronik.pl

A krewetka... hmmm.. może warto byłoby się tam wybrać ;)

#16 kadargo

kadargo
  • 1 312 postów

Napisano 15 sierpnia 2007 - 11:12

jest jeszcze "karen notebook" kupowalem u nich macbook-a, taniej niz w sad :D maja pare sklepow w 3miescie

#17 gravit

gravit
  • 48 postów
  • Skądgda.pl.earth.mw

Napisano 15 sierpnia 2007 - 12:46

W Electroworldzie na Matarni można kupić iPody i MacBooki (pro też). Plus jest taki, że mają sprzęty wystawione, można obejrzeć i się pobawić, a minus - nie uznają promocji SADowych i mają do bani system sprzedaży ratalnej.

#18 sel4

sel4
  • 787 postów
  • SkądGdynia

Napisano 15 sierpnia 2007 - 15:18

W Electroworldzie na Matarni można kupić iPody i MacBooki (pro też)


Od kiedy?! Ja tam byłem jakieś 2 tyg. temu. Bardziej gównianego sklepu nie widziałem... MediaMarkt przybija ich pod wieloma względami...

#19 gravit

gravit
  • 48 postów
  • Skądgda.pl.earth.mw

Napisano 15 sierpnia 2007 - 16:54

Od kiedy?! Ja tam byłem jakieś 2 tyg. temu.


MacBooki są wystawione na białej wysepce przy głównej alejce, naprzeciwko gier i konsol od jakichś dwóch miesięcy.

Bardziej gównianego sklepu nie widziałem... MediaMarkt przybija ich pod wieloma względami...


Fakt. Ale na bezrybiu i rak ryba... ;)

#20 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 15 sierpnia 2007 - 21:48

Byłem w tym Elektrowordzie i rzeczywiście są biały i czarny MB i jeden MBP. Niestety biały jest w TRAGICZNYM stanie (Yellow Edition czy co?). Już nie wspomnę o cenach, braku pilota i... zawieszonym MBP (restart nie pomaga - na starcie się wiesza :lol:)

#21 some0NE

some0NE
  • 178 postów
  • SkądW-wa

Napisano 17 sierpnia 2007 - 10:57

Byłem w tym Elektrowordzie i rzeczywiście są biały i czarny MB i jeden MBP. Niestety biały jest w TRAGICZNYM stanie (Yellow Edition czy co?). Już nie wspomnę o cenach, braku pilota i... zawieszonym MBP (restart nie pomaga - na starcie się wiesza :lol:)


chyba coś poprawili... bo bawiłem się nim we wtorek :)

#22 Witos

Witos
  • 4 400 postów

Napisano 17 sierpnia 2007 - 14:21

Byłem w tym Elektrowordzie i rzeczywiście są biały i czarny MB i jeden MBP. Niestety biały jest w TRAGICZNYM stanie (Yellow Edition czy co?). Już nie wspomnę o cenach, braku pilota i... zawieszonym MBP (restart nie pomaga - na starcie się wiesza :lol:)

Rany, ciekawe jak długo ten zwieszony MBP stał i "cieszył" oczy ? niezła reklama, nie ma co...
Trzeba bylo zaproponować, że im to zrobisz, za pieniądze oczywiście. Albo po prostu to jak by nigdy nic zrobić, zdziwili by się, że nagle komp się sam odwiesił ;)

#23 some0NE

some0NE
  • 178 postów
  • SkądW-wa

Napisano 17 sierpnia 2007 - 15:50

Rany, ciekawe jak długo ten zwieszony MBP stał i "cieszył" oczy ? niezła reklama, nie ma co...
Trzeba bylo zaproponować, że im to zrobisz, za pieniądze oczywiście. Albo po prostu to jak by nigdy nic zrobić, zdziwili by się, że nagle komp się sam odwiesił ;)


czytales mojego posta?

#24 Mosqit

Mosqit
  • 55 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 01 października 2007 - 03:11

Doczekaliśmy się! iSpot w Galerii Bałtyckiej, już od 4 października :D

#25 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 01 października 2007 - 16:14

Mniam. Już jestem w 3city - kiedy robimy zlocik? :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych